Volvo vs Renault!!! Kto lepszy??
| Autor |
Wiadomość |
|
trucker
Postów: 13 Miejscowość: ułęż
|
 Volvo vs Renault!!! Kto lepszy??
Volvo fh12 czy renault magnum??
ktĂłry jest lepszy i dlaczego ??
_________________ kocham TIR-y
|
| Wto, 04.04.2006, 18:26 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
Nigdy takim tirem nie jechałem ale wybrałbym Volvo.Jakos bardziej zaufałbym szwedom.Magnum ma strasznie wysoką szoferka i troche to uciążliwia wsiadanie.
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Wto, 04.04.2006, 18:49 |
|
 |
|
Cichy Asasyn
Postów: 2501 Miejscowość: Gdynia
|
jeżeli ci zależy na komforcie to bierz śmiało magnumka. Ma największą kabinę, spokojnie się w niej ze wszystkim pomieścisz. Tylko trochę niewygodna na dziurach, jadąc z kołbaskowa do szczecina ma się wrażenie jakby się miało szurać przednią szybą o asfalt i wszystko na głowę leci.
O Volvo się nie wypowiem, bo nie jechałem.
_________________ Primusville
|
| Wto, 04.04.2006, 20:25 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
Ja juz bym wolał fh 16  a tak na serio nie jechałem żadnym więc chciałbym najpierw sie przejechać a potem głosowac - na razie biore oba 
|
| Śro, 05.04.2006, 9:49 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Phantom! napisał(a): Magnum ma strasznie wysokÄ… szoferka i troche to uciÄ…ĹĽliwia wsiadanie.
ale w srodku masz totalnie plaska podloge i kabine wysokosci 2metrow (?) w ktorej swobodnie sie przeciagniesz... dla mnie oba te auta sa super i gdybym mial wybierac... wybrałbym oba 
_________________ locha lover
|
| Śro, 05.04.2006, 22:46 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
ja bym wybrał Actrosa Merca
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 06.04.2006, 5:38 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
ixxos ale zaóważ że On nie podał Mersedesa do wyboru 
|
| Czw, 06.04.2006, 10:08 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
Toteż dlatego wybrałby Actrosa, to taka przekorność Polaka... z jednej strony wygoda w Magnum, a z drugiej strony zaufanie do Volvo... cieżki wybór, ale wolałbym FH12... 
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Śro, 12.04.2006, 9:48 |
|
 |
|
dexterek
Postów: 488 Miejscowość: yście wzieli ta kabina
|
osobiście wolałbym Volvo, miedzy innymi dlatego, że robi chyba najlepsze autobusy-o wiele lepsze od manów....
_________________ Don't drink and drive, smoke and fly...
|
| Pią, 14.04.2006, 22:21 |
|
 |
|
czolgista55
Postów: 570 Miejscowość: [KBR] Brzesko
|
_________________ Miłośnik samochodów z okresu PRL
|
| Czw, 27.04.2006, 8:31 |
|
 |
|
Dzik
Postów: 529 Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
|
Ja bym wybrała Scanie FreighLiner FLD120, czy jakoś tak 
|
| Czw, 27.04.2006, 11:09 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
Ostatnio bardziej dokąłdnie [rzyjrzalem sie Renault Magnum i naprawde nieźle wygląda,strasznie wysoka szoferka ale to daje dużą widoczność,sam juz ne wiem co lepsze.
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Czw, 27.04.2006, 11:23 |
|
 |
|
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
|
Cytuj: albo ciągniki renault są na podzespołach fenda
Ciagniki renault przejał Claas i od tej pory są ciagniki Claas Ares i Celtis i Nectis
_________________ [']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']
|
| Czw, 27.04.2006, 14:57 |
|
 |
|
spirit
Postów: 72 Miejscowość: Wiązownica
|
|
| Pią, 28.04.2006, 9:30 |
|
 |
|
czolgista55
Postów: 570 Miejscowość: [KBR] Brzesko
|
_________________ Miłośnik samochodów z okresu PRL
|
| Sob, 29.04.2006, 15:15 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
no i po co to zdjecie??
czlowieku, nie rob syfu tutaj... juz wystarczajacy jest 
_________________ locha lover
|
| Sob, 29.04.2006, 22:52 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
spoookĂłj "Dzieci neostrady" 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Nie, 30.04.2006, 8:35 |
|
 |
|
sosna119
Postów: 16
|
zależy które volvo i która wersja magnumki. Magnum jest produkowane od 1990 roku, volvo od 1995. Mysle że truckerowi chodzi o najnowsze wersje tych ciężarówek. W Magnum ogromna kabina i idealnie plaska podloga. W volvie kabina niewiele mniejsza i mocne silniki. Dużym minusem magnumki jest wsiadanie do kabiny-po prostu trzeba się przyzwyczaić do tych schodów i częstego mycia rąk. Volvo jest chyba droższe. Ja bym wybral volvo bo renówka to renówka-francuski sprzęt który nigdy nie należal do najlepszych a volvo to marka renomowana i samochody ze szwedzkiej stali ;D
|
| Nie, 07.05.2006, 17:52 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
porownujac volvo do renault zdecydowanie wybralbym volvo mimo iz w zadnym z nich nigdy nie siedzialem...ale sadzac po marce... volvo wygrywa
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Sob, 03.06.2006, 13:18 |
|
 |
|
rumun19
Postów: 871 Miejscowość: z brzucha mamy:D
|
Volvo oczywiście że wygra.Zobacz sobie dane techniczne,wyposażenie a sam sie przekonassz.Ale jeszcze poczekaj troche bo wyjdzie Volvo FH16.Piekna maszynka z silnikiem 500KM
|
| Nie, 11.06.2006, 20:07 |
|
|