| Autor |
Wiadomość |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
 Seat Leon JE Design
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Śro, 23.06.2004, 17:27 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Źródło Adminie  Nie wiem co myśleć o tym aucie troche jest "wypaśne" , a troche wiejskie chodzi mi o wiejski przód  bo tył i bok jest ok 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 23.06.2004, 17:31 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Dla mnie wszystko jest tutaj wiejskie - nie lubię tej firmy, nie umie tuningować aut, najczęściej je po prostu kaleczy, tak jak to tutaj widzimy... :/
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Śro, 23.06.2004, 17:45 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
No Altei nie spieprzyli 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 23.06.2004, 17:53 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Dlatego napisałem "najczęściej"...!!
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Śro, 23.06.2004, 17:58 |
|
 |
|
ToHrn
Postów: 1032 Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
|
KASZANA i to na całej linii, a te kółeczka z tyłu w światłach i zprzodu w zderzaku to niby co, rurki PCV od C.O.???? Leon to auto, którego się nie tuninguje, bo on sam ma taką klasę, że nikt go nie może już poprawić, tak jak np. Fiat Coupe  .
_________________ -- Pozdrawiam, Tomek "ToHrn" EgoCar.pl
|
| Śro, 23.06.2004, 18:27 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Y... dlaczego mi sie nie podoba? 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Śro, 23.06.2004, 19:18 |
|
 |
|
eF
Postów: 2008
|
Kaszana
Kasztan
Masakra
RzeĹşnia
Żenada
Trzoda
Czaicie baze? 
_________________ Tu es foutu darling
|
| Śro, 23.06.2004, 19:50 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Śro, 23.06.2004, 20:01 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
eF napisał(a): Kaszana Kasztan Masakra RzeĹşnia Ĺ»enada Trzoda Czaicie baze? 
Odpowiednie słowa co do tego auta 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 23.06.2004, 20:15 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
Tooomasz!!!  Znowu mi ktoś podstawia tą wieś do oglądania, znowu muszę isć żygać.... Jak możesz?? 
|
| Śro, 23.06.2004, 20:59 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Śro, 23.06.2004, 21:30 |
|
 |
|
ToHrn
Postów: 1032 Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
|
Spark^ napisał(a): Panie adminie temat poprawi Pan. Tam powinno być JE, a nie JT 
Your wish is my order  .
_________________ -- Pozdrawiam, Tomek "ToHrn" EgoCar.pl
|
| Śro, 23.06.2004, 23:18 |
|
 |
|
Reanimator
|
faktycznie to auto jest ĹĽenujÄ…ce
|
| Śro, 23.06.2004, 23:20 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
O q**a. Ale beztalęcie i bezguście się do niego dorwało. Szkoda mi tego auta.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Śro, 23.06.2004, 23:37 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Wiejska tandeta. 
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Czw, 24.06.2004, 0:02 |
|
 |
|
Jacub
Postów: 1055 Miejscowość: Pabianice
|
Dj Boowzy napisał(a): No Altei nie spieprzyli 
Masz fotki 
_________________ http://www.teampoland.prv.pl
internetowy projekt poszukiwania leku na raka
|
| Czw, 24.06.2004, 11:24 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Czw, 24.06.2004, 11:30 |
|
 |
|
Jacub
Postów: 1055 Miejscowość: Pabianice
|
Big THX.
_________________ http://www.teampoland.prv.pl
internetowy projekt poszukiwania leku na raka
|
| Czw, 24.06.2004, 11:45 |
|
|