Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 20:21




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
"Tiry" z Nowej Zelandii 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post "Tiry" z Nowej Zelandii
Najbardziej popularne sÄ… tam zestawy z tzw B-Train czyli z podwĂłjnÄ… naczepÄ… ale zdarzajÄ… siÄ™ teĹĽ takie kolosy - ciÄ…gniki 8x4 :twisted:
Image
Image

Image

źródło: xtrucking.com

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 16.03.2006, 19:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 707
Miejscowość: Ode mnie
Post 
Ale kolosy.. Aż strach iść z nimi na czołówkę.. Dużo elementów chromowanych lub podobnego do tego materiału robi wrażenie..

_________________
STOP "Leśnym skrzatom"


Czw, 16.03.2006, 19:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 351
Miejscowość: Kalety
Post 
Mason napisał(a):
Aż strach iść z nimi na czołówkę

Nie wiem jak ty.........ale według mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwłaszcza na czołówke z teściową :P

_________________
Pozdro600


Czw, 16.03.2006, 20:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 707
Miejscowość: Ode mnie
Post 
bronc napisał(a):
Nie wiem jak ty.........ale według mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwłaszcza na czołówke z teściową

O wszystkiego w życiu trzeba spróbować ale przyznam że na czołówkę z teściową jeszcze nie poszłem.

_________________
STOP "Leśnym skrzatom"


Czw, 16.03.2006, 21:03
Profil

Postów: 2840
Post 
Chciałbym się przejechać takimi tirami... podobają mi się te szczególnie od czasu kiedy obejrzałem film pt: "Black Dog" (Czarny pies) naprawde polecam...stary ale jary :wink:


Pią, 17.03.2006, 11:56
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
... wspaniałe bestie ... serce rośnie patrząc na nie... wspaniałe ...
jestem zwolennikiem sympatykiem entuzjastÄ… takich ulicznych potworĂłw...

film "Black Dog" to dobry film

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 17.03.2006, 11:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
pardon napisał(a):
film "Black Dog" to dobry film

owszem mi bardzo sie spodobał :D :D rozumiem że te 2 pierwsze mają obie osie skrętne :?: :?: :> :>


Pią, 17.03.2006, 18:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Zajebiste zestawy.Podoba mi sie ten na zdjeciu 2 ten z Sheel-a.Robi pogrom.


Pią, 24.03.2006, 19:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post 
Ale to są kolosy.To co ja widzialem to malutko przy tym.To ma strasznie wielką ładownosc.Nie wiem ile ton ale duzo.16 wielkich kół robi swoje.Ciekawe jaki to ma silnik.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Sob, 25.03.2006, 21:44
Profil

Postów: 7
Post 
No z tego co ja wiem to silniczki mają od 600km(te z naczepą i przyczepą) do 1200km(to są te co mają 1 naczepe i 4 przyczepki). Oczywiście zdażają sie ze mają wiecej przyczep:):) Ładowność wynosi nawet 300 ton!!! Ten truck w środku to bodajrze Petebilt 387(nie jestem pewien) oczywiście nieco podrasowany:) A co do filmu "Black Dog" to polecam. Szczególnie pięknie prezentuje sie ten czarny Petebilt 379x;);)


Nie, 26.03.2006, 12:42
Profil

Postów: 13
Post 
ten zestaw z cysterną shella musi mieć bardzo duży promień skrętu

_________________
http://ksebki.9g.pl/galeria/displayimage.php?pos=-884


Pon, 17.04.2006, 9:48
Profil

Postów: 2840
Post 
Kuter napisał(a):
Petebilt 379x

Peterbilt 379x :wink:


Pon, 17.04.2006, 10:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
:shock: Te zestawy robia bardzo duze wraĹĽenie!! Najabrdziej podoba mi sie ten z pierwszej fotki :)

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Czw, 21.12.2006, 14:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Ten drugi mnie najbardziej zszokował :shock:

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Pią, 22.12.2006, 15:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018