 |
 |
 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 20:21
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 14 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 "Tiry" z Nowej Zelandii
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 16.03.2006, 19:34 |
|
 |
|
Mason
Postów: 707 Miejscowość: Ode mnie
|
Ale kolosy.. Aż strach iść z nimi na czołówkę.. Dużo elementów chromowanych lub podobnego do tego materiału robi wrażenie..
_________________ STOP "Leśnym skrzatom"
|
| Czw, 16.03.2006, 19:45 |
|
 |
|
bronc
Postów: 351 Miejscowość: Kalety
|
Mason napisał(a): AĹĽ strach iść z nimi na czołówkÄ™
Nie wiem jak ty.........ale według mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwłaszcza na czołówke z teściową 
_________________ Pozdro600
|
| Czw, 16.03.2006, 20:54 |
|
 |
|
Mason
Postów: 707 Miejscowość: Ode mnie
|
bronc napisał(a): Nie wiem jak ty.........ale wedĹ‚ug mnie to na czołówke ze wszystkim jest strach iść.........a zwĹ‚aszcza na czołówke z teĹ›ciowÄ…
O wszystkiego w życiu trzeba spróbować ale przyznam że na czołówkę z teściową jeszcze nie poszłem.
_________________ STOP "Leśnym skrzatom"
|
| Czw, 16.03.2006, 21:03 |
|
 |
|
Tyomaj
Postów: 2840
|
Chciałbym się przejechać takimi tirami... podobają mi się te szczególnie od czasu kiedy obejrzałem film pt: "Black Dog" (Czarny pies) naprawde polecam...stary ale jary 
|
| Pią, 17.03.2006, 11:56 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
... wspaniałe bestie ... serce rośnie patrząc na nie... wspaniałe ...
jestem zwolennikiem sympatykiem entuzjastÄ… takich ulicznych potworĂłw...
film "Black Dog" to dobry film
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Pią, 17.03.2006, 11:57 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
pardon napisał(a): film "Black Dog" to dobry film
owszem mi bardzo sie spodobał  rozumiem że te 2 pierwsze mają obie osie skrętne 
|
| Pią, 17.03.2006, 18:42 |
|
 |
|
rumun19
Postów: 871 Miejscowość: z brzucha mamy:D
|
Zajebiste zestawy.Podoba mi sie ten na zdjeciu 2 ten z Sheel-a.Robi pogrom.
|
| Pią, 24.03.2006, 19:42 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
Ale to są kolosy.To co ja widzialem to malutko przy tym.To ma strasznie wielką ładownosc.Nie wiem ile ton ale duzo.16 wielkich kół robi swoje.Ciekawe jaki to ma silnik.
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Sob, 25.03.2006, 21:44 |
|
 |
|
Kuter
Postów: 7
|
No z tego co ja wiem to silniczki majÄ… od 600km(te z naczepÄ… i przyczepÄ…) do 1200km(to sÄ… te co majÄ… 1 naczepe i 4 przyczepki). OczywiĹ›cie zdaĹĽajÄ… sie ze majÄ… wiecej przyczep:):) Ĺadowność wynosi nawet 300 ton!!! Ten truck w Ĺ›rodku to bodajrze Petebilt 387(nie jestem pewien) oczywiĹ›cie nieco podrasowany:) A co do filmu "Black Dog" to polecam. SzczegĂłlnie piÄ™knie prezentuje sie ten czarny Petebilt 379x;);)
|
| Nie, 26.03.2006, 12:42 |
|
 |
|
Ksebki
Postów: 13
|
ten zestaw z cysterną shella musi mieć bardzo duży promień skrętu
_________________ http://ksebki.9g.pl/galeria/displayimage.php?pos=-884
|
| Pon, 17.04.2006, 9:48 |
|
 |
|
Tyomaj
Postów: 2840
|
Kuter napisał(a): Petebilt 379x
Peterbilt 379x 
|
| Pon, 17.04.2006, 10:24 |
|
 |
|
Konradek
Postów: 1156 Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
|
 Te zestawy robia bardzo duze wraĹĽenie!! Najabrdziej podoba mi sie ten z pierwszej fotki 
_________________ 05.07.2007r. - kat. B 16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B kat.C - 14.09.2012r. kat.D - 20.02.2012r. kat.C+E - w trakcie
|
| Czw, 21.12.2006, 14:24 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
Ten drugi mnie najbardziej zszokował 
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Pią, 22.12.2006, 15:14 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 14 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|