Gienek napisał(a):
co to za pręty łączące osie kół z błotnikami?
do czego służą?
pompowanie kół w czasie jazdy
poważnie, jak opona się uszkodzi ale nie tak strasznie to wtedy można jechać dalej, tam są straszne drogi często szutrowe, przez dżungle
- więc na pewno się przydaje
zresztą może też stosuje się to by obniżać lub zwiększać ciśninie w oponach w zależności od dróg po jakich jeżdżą tak by zmniejszyć opory i zużycie paliwa