 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 4:11
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
1971-1977 Alfa Romeo Montreal
| Autor |
Wiadomość |
|
Guerrillero
Postów: 2290 Miejscowość: Wrocław
|
 1971-1977 Alfa Romeo Montreal
_________________ HLVS!
Ostatnio edytowany przez Guerrillero, Pią, 18.06.2004, 20:15, edytowano w sumie 1 raz
|
| Pią, 18.06.2004, 18:58 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Piękne auto ...no tył jest taki sobie ale przód miodzio a ten rysunek na końcu to wspaniały jest .
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 18.06.2004, 19:17 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Zaraz będę miał orgazm  Jest taka piękna... że tego się opisać nie da! Te jej przymrużone oczy......... ten wzrok........ achhhh...
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Pią, 18.06.2004, 19:30 |
|
 |
|
Jacub
Postów: 1055 Miejscowość: Pabianice
|
CUUUUUUUUUUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________ http://www.teampoland.prv.pl
internetowy projekt poszukiwania leku na raka
|
| Pią, 18.06.2004, 20:28 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Ahh.... kwintesencja kobie... ten no, motoryzacji  ta charyzmatycznosc. MIOD !
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 18.06.2004, 20:54 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
ZAJEBISTA!!!
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Pią, 18.06.2004, 23:45 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Zajebista!!!
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Sob, 19.06.2004, 12:31 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
A o tej na rysunku nawet nie wspomne....
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Sob, 19.06.2004, 13:47 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
MoĹĽe kiedyĹ› wejdzie do produkcji seryjnej  :D:D
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Sob, 19.06.2004, 14:16 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Ta... i na pewno będzie kosztować 20 000 PLN 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Sob, 19.06.2004, 14:31 |
|
 |
|
eF
Postów: 2008
|
Tomasz napisał(a): Zaraz bÄ™dÄ™ miaĹ‚ orgazm  t.m.
bana mu za sex siÄ™ na forum!
Piekne oczy ma,racja  << a propos Alfy, a nie sexualnego maniaka 
_________________ Tu es foutu darling
|
| Sob, 19.06.2004, 14:33 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
"Co wolno wojewodzie..." 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Sob, 19.06.2004, 14:51 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
eF napisał(a): Tomasz napisał(a): Zaraz bÄ™dÄ™ miaĹ‚ orgazm  t.m. bana mu za sex siÄ™ na forum!  Piekne oczy ma,racja  << a propos Alfy, a nie sexualnego maniaka 
Cinco contra uno 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Sob, 19.06.2004, 14:59 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Ten seryjny "bad look" jest wręcz wspaniały i przyprawia o szybsze bicie serca.
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Sob, 19.06.2004, 17:58 |
|
 |
|
SHOW
Postów: 137 Miejscowość: Gdańsk
|
taki pony car by alfa?:P
|
| Pon, 19.07.2004, 23:40 |
|
 |
|
Reanimator
|
rysunek fajny tylko ten gril znowu!!!
|
| Pon, 19.07.2004, 23:42 |
|
 |
|
Jacub
Postów: 1055 Miejscowość: Pabianice
|
Co ty chcesz od tego grila 
_________________ http://www.teampoland.prv.pl
internetowy projekt poszukiwania leku na raka
|
| Wto, 20.07.2004, 8:27 |
|
 |
|
Reanimator
|
od 100 lat i ciÄ…gle to samo  takj jak w sasranym porsche
|
| Wto, 20.07.2004, 15:01 |
|
 |
|
Mac_Abra
Postów: 1658 Miejscowość: Grudziądz
|
Jak głosi legenda, gdy Henry Ford mijał na ulicy samochody tej marki, z szacunkiem zdejmował kapelusz. Gdyby dożył 1970 roku pewnie zaraz po zobaczeniu tego cuda padłby na kolana
http://www.classicdriver.com
http://www.autopareri.com
silnik 2.6 został powiekszony z pojemności 2.0, 8 cylindrów w układzie V dawało z siebie 200KM. Silnik zaprojektował i zbudował Giuseppe Busso. Styl nadwozia miał nawiązywać i jednocześnie konkurowac z największymi "sławami" tamtego okresu m.in. Ferrari 275 GTB4, Maserati Ghibli, Lamborghini 4000 Espada. W nadwoziu zaprojektowanym przez Marcello Gandiniego (Bertone) wyczuwa sie naloty amerykańskie, samochód miał zdobyć nabywców własnie na tamtym rynku. Pary okrągłych reflektorów nakryte są w górnej połowie żaluzjami złożonymi z czterech ażurowych schodków - ta delikatna konstrukcja (ruchoma - usuwająca się po zapaleniu reflektorów) ma za zadanie poprawiać własności aerodynamiczne. Zapowiedź, że Montreal ma być napędzany silnikiem V8 o dużej mocy, odebrano jako sensację i świadectwo tego, że Alfa Romeo zamierza konkurować w kategorii ekskluzywnych samochodów supersportowych, reprezentowanych w tym czasie we Włoszech np. przez Ferrari 356 GTB Daytona, Maserati Indy i Lamborghini Miura. Tak jak juz pisałem zadanie budowy silnika otrzymał Busso (najwybitniejszy konstruktor obok oczywiscie Orazio Satta). Mechanizm różnicowy z przekładnią hipoidalną pochodził z seryjnej produkcji Giulii, ale miał układ samoblokujący przy różnicy prędkości 25%
Nie bede pisał o skoku, srednicy cylindra, głowicy, zaworach, komorach spalania, bo to raczej mało kogo zainteresuje 
_________________ "mój samochód powstał dawno temu, gdy reklama zachwalała przyśpieszenie i pęd, wolność dalekich podróży, a nie schowki, uchwyty, oszczędność paliwa i ładowność bagażnika..."
|
| Czw, 23.03.2006, 12:52 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
wspaniała fura.... to sie nazywa badlook.... cwanylook ... z ruchomymi brwiami ...
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Czw, 23.03.2006, 12:55 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |