a tutaj zakładane zamiast kół - gdzieś tu już jest temat z podobnymi amerykańcami
(C)http://www.ramadbk.com
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Pon, 19.12.2005, 20:21
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
no i takim to można off road uprawiać a tak swoją drogą(błotkiem ) to jest to całkiem niezłym rozwiązaniem i pewnie o wiele tańszym niż produkcja od podstaw nowych pojazdów.
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
Pon, 19.12.2005, 22:17
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
z tego co pamiętam w " Taxi 3 " koleś też miał takie " koła"
Śro, 21.12.2005, 13:26
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
haha ale bajeranckie takim to na moją działke w zimie by i przez pastwisko przejechał
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum