 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 6:54
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Sprinter Naczepowiec od Nike
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Sprinter Naczepowiec od Nike
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pon, 21.11.2005, 19:41 |
|
 |
|
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
|
ixxos napisał(a): mi bardzo siÄ™ podobajÄ… takie "micro tiry"
Też lubię na coś takiego popatrzeć, ale szkoda, że ich tak mało na drogach widać...
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
|
| Pon, 21.11.2005, 19:57 |
|
 |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
hehe amerykańskie lepiej wyglądają 
_________________ ^^
|
| Pon, 21.11.2005, 20:40 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
-=Sadek=- napisał(a): hehe amerykaĹ„skie lepiej wyglÄ…dajÄ…
zdecydowanie ale ten też jest nie zły
mam tylko pytanie - czy to seryjny silnik od "normalnej" wersji 
|
| Wto, 29.11.2005, 11:41 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
raczej tak, nie powinno być problemów w końcu taki zestawik nie waży 40 ton , tylko kilka 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Wto, 29.11.2005, 12:57 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
no tak - super lekki butki  dzięki za info 
|
| Śro, 30.11.2005, 11:00 |
|
 |
|
blondyn
Postów: 11
|
zajefajny "TIR"
|
| Pią, 09.12.2005, 18:54 |
|
 |
|
Mason
Postów: 707 Miejscowość: Ode mnie
|
Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike 
_________________ STOP "Leśnym skrzatom"
|
| Czw, 16.03.2006, 20:48 |
|
 |
|
bronc
Postów: 351 Miejscowość: Kalety
|
Mason napisał(a): Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike
a treść tego postu godna Ciebie
_________________ Pozdro600
|
| Czw, 16.03.2006, 21:33 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
dobry sprzęt , tylko wielką hańbą dla niego są te paskudne loga najka....
nike łamie notorycznie prawa pracowników w swoich fabrykach (nawet nie swoich tylko podwykonawców w krajach trzeciego świata, sam nike nie posiada własnych fabryk żeby uniknąć kłopotu odpowiedzialności)....
... a rozwiÄ…zanie techniczne w tym pojeĹşdzie godne zainteresowania ...
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Czw, 16.03.2006, 22:48 |
|
 |
|
Tyomaj
Postów: 2840
|
Jakie to pudło wielkie  Jestem ciekaw jak to wygląda w środku 
|
| Pią, 17.03.2006, 11:58 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
Tyomaj napisał(a): Jestem ciekaw jak to wyglÄ…da w Ĺ›rodku
zapewne są tam tony śmierdzących butów albo trenujący atleci z afryki
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Pią, 17.03.2006, 12:01 |
|
 |
|
Mason
Postów: 707 Miejscowość: Ode mnie
|
Tyomaj napisał(a): Jestem ciekaw jak to wyglÄ…da w Ĺ›rodku
W środku pewnie pełno wyrobów nike, albo wożą kapustę na chandel 
_________________ STOP "Leśnym skrzatom"
|
| Pią, 17.03.2006, 17:00 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Sorki, że odkopuje temat. Mam jednak pytanie. Wie ktoś jak w tym Mercu rozwiązano montaż siodła??? Ma jakoś zmodyfikowane zawieszenie może??
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Pon, 17.07.2006, 12:01 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
ma takie małe siodełko  - wiele firm przerabiających dostawczaki, zajmuje się takimi konwersjami na ciągniczki siodłowe
- kilka razy już takie prezentowałem
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pon, 17.07.2006, 13:50 |
|
 |
|
Makaveli7
Postów: 580
|
Ĺšmieszny  ale ciekawe ile poleci z takÄ… naczepÄ… 
|
| Pon, 17.07.2006, 19:36 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
blondyn napisał(a): zajefajny "TIR"

_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Pon, 17.07.2006, 21:00 |
|
 |
|
Seb@
Postów: 294 Miejscowość: z mamy
|
fajny patent byłby z tego duuuuuuuuuuuuuży kamping
|
| Wto, 18.07.2006, 21:53 |
|
 |
|
gumi2
Postów: 51 Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
|
bardzo fajny merc, mini "tir" chetnie bym takim pojezdzil 
|
| Sob, 25.11.2006, 17:46 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
Bardzo ciekawe, pojeździł by takim, ale też niewidać takich na drogach.
|
| Sob, 25.11.2006, 19:46 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |