Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 10:39




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Dammann 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post Dammann
Pojazd rolniczy - opryskiwacz lub coĹ› w tym stylu :wink:
Image
Image
Image

Pojazd korzysta chyba z podzespołów mercedesa, bo nawet ma maske -atrape z wyżej wymienionego :twisted: :wink:

a tutaj jeszcze unimog od nich
Image

witryna producenta
http://www.dammann-technik.de/ - niestety nie działa teraz :roll:

zdjęcia pochodzą z (C)http://www.album-mmt.it

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pon, 05.12.2005, 19:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
no spoko maszyna :shock: :shock: - ciekawe jaki ma rozstaw tych spryskiwachy na boki :twisted: :twisted:


Wto, 06.12.2005, 11:35
Profil

Postów: 138
Miejscowość: Nowa Dęba
Post 
Pewnie sporo to kosztuje i szkoda że małą część rolników stać na takie coś. Fajnie prezętuje się Unimog jak opryskiwacz. :D
I podam troche danych dotyczÄ…cych modelu DT5000
DT 5000 230 koni
Silnk 6 cylindrĂłw Mercedesa EURO3
I widok do środka
ImageImage
W śrosku nawet widać zegary od Mercedesa Actrosa :D

(c)forsch.cz

_________________
WAGACIEZKA
_________________
gg 5435946 skype: kamil_k_nd
_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY


Wto, 06.12.2005, 16:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
witryna jednak działa, tylko coś z Operą psioczy :>
Image
Image

ten pojazd ma chyba rozsuwane osie :shock:
ImageImageImage

ImageImageImage

ten na 3 osiach jest najlepszy :lol:
Image

Image

(C)http://www.dammann-technik.de

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Ostatnio edytowany przez ixxos, Wto, 06.12.2005, 18:46, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 06.12.2005, 18:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 82
Miejscowość: Lublin
Post 
Ja mam Opere i mi działa :)

_________________
*Merry Christmas everyone*

---------------------------------
http://www.wagaciezka.com
http://www.etrucker.pl
http://www.exoticcars.pl


Wto, 06.12.2005, 18:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
jakby tak sąsiadowi na tą śliczną trawke tym wjechac... :twisted: :mryellow:

_________________
^^


Wto, 06.12.2005, 18:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Image

Hhahaha jak to fajnie wyglÄ…da :lol:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 06.12.2005, 19:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 82
Miejscowość: Lublin
Post 
Image
Image
Image
Image

(C) http://www.forsch.cz

_________________
*Merry Christmas everyone*

---------------------------------
http://www.wagaciezka.com
http://www.etrucker.pl
http://www.exoticcars.pl


Śro, 07.12.2005, 18:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018