_________________ Scania zawsze i wszędzie najlepsza będzie !!!!
***************************************
email cinmateusz@wp.pl ***************************************
SKYPE:mateusz.kamaro
***************************************
Sob, 19.11.2005, 21:42
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
mam prośbe, sprawdzaj w "szukaj" czy dany temat już jest, (a ten jest, i zdjęcia troszke za szerokie) i w takim przypadku, dodawaj zdjęcia do już założonego tematu
dzięki
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Nie, 20.11.2005, 8:24
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
fajne maszyny - oczywiście w Polsce niedostępne a szkoda bo bym sobie taraz wylewką wyłożył
Nie, 20.11.2005, 13:08
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
Szakall69 napisał(a):
oczywiście w Polsce niedostępne
pokazywali w ostatniej, albo przedostatniej Wadze Ciężkiej taką niebieską gdzieś koło Wrocławia jeśli sie nie myle
_________________ ^^
Nie, 20.11.2005, 13:30
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
no to szacudek dla Polskiego drogownictwa
Pon, 21.11.2005, 11:24
dave761
Postów: 2212 Miejscowość: BTS
Fajne maszyny widziałem takie za Wrocławiem przy budowie A4 ---szacun.
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum