Szakall69 napisał(a):
Kobi napisał:
ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki
w Polsce długo by nie wytrzymał
u nas nie mialaby by prawa istniec...

jak cos jest ladne i dla wszystkich to u nas zawsze sie znajdzie ktos komu przeszkadza... ech
projekt autobusu z takim silnikiem i wprowadzenie go na ulice na pewno wnioslby wiele dobrego dla miast... Sama konstrukcja nadwozia jest nieco zbyt awangardowa ale pomysl z silnikiem jest bardzo trafiony... jakby nie patrzec, w Polsce, najwiiecej smrodu i zanieczyszcze na ulicach powoduja autobusy miejskie...
