Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 13:30




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Różne koparki dźwigi i Dumpery Liebherr 
Autor Wiadomość

Postów: 49
Miejscowość: ...::::PL::::....
Post Różne koparki dĹşwigi i Dumpery Liebherr
:shock: :shock: CO WY NA TO TAKIE BYDLAKI :shock: :shock:

http://www.liebherr.com/

Image Image Image Image



Image

Image

Image

Image

183 t
Image

183 t
Image

183 t
Image

183 t
Image


183 t
Image

183 t
Image

218 t
Image

218 t
Image

218 t
Image

218 t
Image



Image


A teraz dzwigi


Image


Image


Image
:shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Image


Image


Image


Image


Image


Image

Image

Image

Image


Image


Image

Image

Image

Image


Image

Image

Image

Image

Image



Image Image Image Image

_________________
Scania zawsze i wszędzie najlepsza będzie !!!!
***************************************
email cinmateusz@wp.pl
***************************************
SKYPE:mateusz.kamaro
***************************************


Ostatnio edytowany przez MIŁOŚNIK CIĘZARÓWEK, Nie, 20.11.2005, 20:53, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 19.11.2005, 14:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
ej powiedzcie mi jak ten dźwig sie może nie wywrócić? :shock:
i rzÄ…dam jakichĹ› tapet :mryellow:

_________________
^^


Sob, 19.11.2005, 14:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
-=Sadek=- napisał(a):
ej powiedzcie mi jak ten dźwig sie może nie wywrócić? :shock:


teĹĽ siÄ™ czasem nad tym zastanawiam - waĹĽy taki powiedzmy 100ton a podniesie kilkaset

moĹĽe jakieĹ› systemy antygrawitacyjne od ufoludĂłw :lol: :twisted:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Sob, 19.11.2005, 16:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
chłopaki - siły grawitacji :mryellow: :mryellow:


Sob, 19.11.2005, 16:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
Panowie, jest sprawa :!:
Byłbym bardzo wdzieczny gdyby ktoś podał mi wymiary i ładowność tych wywrotek :D

Mile widziane są też dane jeszcze większych wywrotek :D

_________________
^^


Wto, 22.11.2005, 20:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
http://www.liebherr.com/me/47597.asp
wchodzisz na poszczegĂłlne modele a takĹĽe na pdf :mryellow:

najcięższy Liebherr - Masa całkowita 592T
ładowność 360T a może to masa własna ;) -"Nutzlast-Klasse" nie chce mi się szukać w słowniku :lol:
prędkość max 62km/h :shock:
moc silnika 2.013 - 2.722 kW
wymiary: 2-3 piętrowa kamienica
:>

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Śro, 23.11.2005, 8:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018