Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 1:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
"Max" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post "Max"
Autobusik miejski hybrydowy coĹ› w stylu takiego krĂłtkiego metra
- bardzo nowoczesny musze przyznać

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
i peroniki
Image
Image

i filmiki po kilka MB (nie oglądałem ) :wink:
http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pr ... dance.mpeg
http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pr ... dance.mpeg


a tutaj jeszcze inne zdjęcia (nocne) -w dużej rozdzielczości
ImageImage

kliknij: http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pressroom/photos/

(C)http://www.rtcsouthernnevada.com

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pią, 18.11.2005, 16:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Bardzo mi się podoba , futurystyczna sylwetka i hybrydowy silnik to w tym przypadku bardzo trafne i udane połacznie ;) koszty eksplatacji tego pojazdu z pewnością są dużo niższe od zwykłych autobusów . Przednie światła podobne do Polskich Solarisów ;) Zadziwiają mnie specjalne przystanki :shock:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 18.11.2005, 18:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 663
Miejscowość: Szczecin
Post 
Ciekawa koncepcja z tym silnikiem hybrydowym, ciekawe o ile niĹĽsze sÄ… koszty utrzymania takiego pojazdu.
Kobi napisał(a):
ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki

Mnie teĹĽ :wink:

_________________
o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust :wink:


Pią, 18.11.2005, 21:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
Kobi napisał(a):
ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki

w Polsce długo by nie wytrzymały :( :( a szkoda bo autobusik spoko ale nie podobają mi sie te osłony kół - czy to konieczne ??


Sob, 19.11.2005, 16:24
Profil

Postów: 75
Miejscowość: Polska
Post 
Patrzac na te zdiecia i na nasz kraj to tak jakby patrzec okolo 50-60 lat w przod.


Sob, 19.11.2005, 23:03
Profil

Postów: 75
Miejscowość: Polska
Post 
Patrzac na te zdiecia i na nasz kraj to tak jakby patrzec okolo 50-60 lat w przod.


Sob, 19.11.2005, 23:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Szakall69 napisał(a):
Kobi napisał:
ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki

w Polsce długo by nie wytrzymał


u nas nie mialaby by prawa istniec... :roll: jak cos jest ladne i dla wszystkich to u nas zawsze sie znajdzie ktos komu przeszkadza... ech :/

projekt autobusu z takim silnikiem i wprowadzenie go na ulice na pewno wnioslby wiele dobrego dla miast... Sama konstrukcja nadwozia jest nieco zbyt awangardowa ale pomysl z silnikiem jest bardzo trafiony... jakby nie patrzec, w Polsce, najwiiecej smrodu i zanieczyszcze na ulicach powoduja autobusy miejskie... :roll: ;)

_________________
locha lover


Sob, 19.11.2005, 23:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 125
Miejscowość: gniezno
Samochód: vw passat b5
Post 
przypomina tramwaj siemensa :lol:


Sob, 03.12.2005, 20:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018