Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 0:29




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdów 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdĂłw
Dostawczaki
Image

Image

Image

CIEZAROWKI

Image

Image

Image

Image

Image

Image

:wink:




Traktory, kombajny rolnicze

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Autobusy

Image

Image

(c) http://www.lkw-infos.net/


A w Stanach idą całkowici na łatwizne i transport odbywa się tak :wink: :D :twisted:
Nie wiem czy to nie jest ściema :lol:
Image

(C) hankstruckpictures.com

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Nie, 20.03.2005, 9:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Ostatnia fota mnie rozwaliła 8) :shock:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 20.03.2005, 10:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ciężarówka na ciężarówce wygląda dosyć ciekawie

A to:
Image

Jeszcze na tej lawecie holowanej mogli coś przewieżć ;)

Image
:shock:

Ĺšwietna galeria :!:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 20.03.2005, 10:33
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Nie ma to jak transport ciężarówką :mrgreen: wszytko się zmieści ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 20.03.2005, 11:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1034
Post 
poprostu duży może więcej :D jak to ciężarówki mogą dużo :wink:


Nie, 20.03.2005, 12:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Śmiesznie trochę wyglądają ciężarówki stłoczone na lawecie jak sardynki w puszcze a zdjęcie z USA to już w ogóle przypał :lol:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 20.03.2005, 13:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
Image
Czy ten bus może tak bardzo wystawać?

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 20.03.2005, 14:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Mnie bardziej zastanawia, dlaczego o własnych siłach nie mógł jechać , widać że nie jest uszkodzony, prawdopodobnie nówka z fabryki.
MoĹĽe jakiĹ› trolejbus ale chyba jednak nie

Nie mieli kierowcy z prawem jazdy na autobus
:mrgreen:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Nie, 20.03.2005, 20:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1034
Post 
a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy) :wink:


Nie, 20.03.2005, 23:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 663
Miejscowość: Szczecin
Post 
tomek napisał(a):
a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy) :wink:

przecieĹĽ przebieg zawsze jest nabity na liczniku... chociaĹĽ te 2 km ale zawsze sa nabite...

_________________
o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust :wink:


Pon, 21.03.2005, 22:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1034
Post 
ale wiesz np. pierwsze (zachodnie ) autobusy które przyjechały do poznania akurat przyjechały o własnych siłach i to z holandi ( fakt używane ) ale gdyby były nowe to już na dzieńdobry mniały by przebieg ponad tysiąc , a nie każdemu sie takie coś podoba :wink:


Pon, 21.03.2005, 23:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 81
Miejscowość: Olsztyn
Post 
Tu mam ciekawy widoczek:
Scania T124 LA6x4:


Image

_________________
---------------------
Czesio RULES !!!
---------------------


Wto, 23.08.2005, 19:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
to chyba z Brazylii albo Meksyku :lol:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Śro, 24.08.2005, 10:07
Profil

Postów: 121
Miejscowość: Stalowa Wola
Post 
ładnie ładnie, ma tych garbusów!!! :D


Śro, 31.08.2005, 11:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
aktualka :lol:

popatrzcie jakie mają kabiny z tyłu pościnane, niektóre tyćko minimalne
-ale dzięki temu więcej się tam upchnie :twisted:

MB Actros
Image
Image
Image

Image
Image

Scania R500
Image

DAF XF
Image
Image

Mercedes Atego
Image
Image

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pon, 18.12.2006, 18:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Te ścinanie kabin zapoczątkował De Rooy, własnie po to żeby się więcej mieścilo. Mam gdzieś o tym artykuł w gazecie, może kiedyś mi się bedzie chcialo zeskanować ;-)

Lawetowce są jednymi z ładniejszych zestawów, podobają mi się strrrrrasznie :wink:

_________________
locha lover


Pon, 18.12.2006, 20:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
Bardzo fajne fotki, najbardziej mi sie podobała te niebieska Scania.

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Pon, 18.12.2006, 20:52
Profil

Postów: 109
Post 
ja za każdym razem jak widziałem taką lawetę wiozącą ciągniki to mnie zastanawiwało jak one się czółkami nie stukną -strasznie blisko siebie są.


Wto, 19.12.2006, 10:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Z tymi MACKAMI mnie fotra rozwaliła poprostu!! :shock: Fajna jest z tymi garbusami, jest na co sie napatrzeć jak jadą takie lawetki :D

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Wto, 19.12.2006, 12:02
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
to prawda, w USA tak się transportuje ciężarówki odpowiednio je mocując tylko i to nawet do 8-10 może tak jechać... a miałem pstatnio przyjemność widzieć cięzarówkę z kombajnem jak wiozła zdemontowany New Hollanda do mojego wujka :D


Śro, 20.12.2006, 19:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018