Obecny czas: Wto, 16.04.2024, 5:02




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Kategoria B1 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 27
Miejscowość: Włoszczowa
Post 
Widziałem na allegro już dwa razy takie Mini. Teraz się z nim nie spodkałem ale jeżeli są one na allegro wiec można :) Tylko Mini jest dość drogie :roll:

_________________
gg:1233215
e-mail:ekjonar@poczta.fm


Śro, 31.10.2007, 12:27
Profil

Postów: 1
Post 
Jakie auta oprocz malucha da sie przerobic na b1??


Pią, 30.11.2007, 17:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
Jakiś chłopak Tico przerobionym jeździł... poszukaj, tutaj na forum były gdzieś jego zdjęcia [jesli nie w tym temacie]

_________________
S T A N C E | W O R K S


Sob, 08.12.2007, 0:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 27
Miejscowość: Włoszczowa
Post 
Widziałem Tico kiedys na allegro ze ścietym tyłem :D

_________________
gg:1233215
e-mail:ekjonar@poczta.fm


Pon, 10.12.2007, 9:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Kategoria B1
Dzisiaj mój tata pytał się szefa szkoleń w PZ-Mot'cie, który powiedział mu, że kategoria B1 NIE istnieje ;) Podobna ustawa nie przeszła. Tak więc, nie ma szkoleń na tą kategorię.

Czy moĹĽe jest inaczej?

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Sob, 12.01.2008, 22:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 27
Miejscowość: Włoszczowa
Post Re: Kategoria B1
No :/ niech idzie do innego ośrodka w tym może się nie da we Włoszczowej też się nie da :roll:

_________________
gg:1233215
e-mail:ekjonar@poczta.fm


Wto, 15.01.2008, 13:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 883
Miejscowość: Ruda Śląska / Berlin
Samochód: Peugeot 206
Post Re: Kategoria B1
Kari napisał(a):
Dzisiaj mój tata pytał się szefa szkoleń w PZ-Mot'cie, który powiedział mu, że kategoria B1 NIE istnieje ;) Podobna ustawa nie przeszła. Tak więc, nie ma szkoleń na tą kategorię.

Czy moĹĽe jest inaczej?

Istenieje, istenieje, na 100%. Tylko ośrodków które robia kursy i egzaminy na ta kategorie mozna policzyc na palcach jednej ręki. Nie wiem tylko po co robić takie prawo jazdy, dla mnie to nie ma sensu.

_________________
Alles Ist Die Sekte


Śro, 20.02.2008, 11:16
Profil

Postów: 5
Post Re: Kategoria B1
Jak dla ciebie jest bez sensu to po co sie wogole wypowiadasz?
Koszt jezdzenia dwa lata wczesniej niz reszta to około 400zł więc dla mnie to zajebista prawa mieć prawko kat. b1.
Dlaczego 400zł? Poniewaz jak drugi raz zdajemy prawko to musimy doplacic tylko 400zł za egzamin i kilka jazd. Nie musimy robic wszystkiego od nowa. A samochod ktory kupimy, oczywiscie po dwoch latach sprzedamy. Wiec jak kto woli mozna zaoszczedzic 400zł i jezdzic od 18stki, albo stracic 400zł i jezdzic juz do gimnazjum :) Tak jak było to w moim przypadku.

jak ktoś jest jeszcze zainteresowany sprzedam malucha którym można legalnie jeździć od 16 lat na kat. b1. Masa własna 537kg ( wpisana w dowód).
Maluch w dobrym stanie, przygotowany pod rajdy (silnik, zawieszenie itd....)
Sprzedaje go po weekendzie majowym, jak ktoś jest zainteresowany to moje gg: 3855512 lub gogo90@wp.pl , poniewaz mam już sporo propozycji to sprzedam za najwyzsza cene. Narazie cena to okolo 4500zł.
Maluch do obejzenia w Łodzi po weekendzie majowym.

DODAM ŻE MALUCH JEST LEGALNIE ZAREJESTROWANY, POSIADA HOMOLOGACJE I INNE NIEZBEDNE DOKUMENTY DO PORUSZANIA SIĘ OD 16 LAT na KAT B1.



Pozdrawiam


Przykładowy filmik z udziałem tego malucha:
http://youtube.com/watch?v=F4ypBYrG5Jg
Teraz maluch ma wszystkie białe felgi.


Sob, 26.04.2008, 14:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 76
Miejscowość: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy
Samochód: Ka / 126 Personal 4
Post Re: Kategoria B1
No tak, jednak nie polecam malucha na B1. Naprawdę nie wiem co można wyciągnąć z niego żeby obniżyć wagę o około 50 kg skoro i tak mało w nim jest, nie obniżając bezpieczeństwa. Ogólnie na allegro od jakiegoś czasu pojawiła się firma sprzedająca już gotowe do zarejestrowania Daihatsu Cuore. Ceny wahają się od 5 do 12 tys złotych w zależności od wieku i wyposażenia. Widziałem także Smarty, ale one już więcej kosztują. Ścinanych dachów też nie polecam, bo jak wiadome, może to tylko pogorszyć nasze bezpieczeństwo.

Oferta z allegro
http://motoallegro.pl/item353930710_sam ... t_b1_.html
Strona producenta
http://www.korycki.pl

_________________
Born to ride


Nie, 27.04.2008, 13:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post Re: Kategoria B1
gogo90 napisał(a):
Maluch w dobrym stanie, przygotowany pod rajdy (silnik, zawieszenie itd....)
Sprzedaje go po weekendzie majowym, jak ktoś jest zainteresowany to moje gg: 3855512 lub gogo90@wp.pl , poniewaz mam już sporo propozycji to sprzedam za najwyzsza cene. Narazie cena to okolo 4500zł.
Maluch do obejzenia w Łodzi po weekendzie majowym.


Przykładowy filmik z udziałem tego malucha:
http://youtube.com/watch?v=F4ypBYrG5Jg
Teraz maluch ma wszystkie białe felgi.


Witam
Fajny filmik, powiedz, co to znaczy "przygotowany pod rajdy (silnik, zawieszenie itd....) "? Co on tam ma za silnik i zawieszenie? Bo zajeżdżony maluch za 4,5K z jedyną zaletą, że można nim jeździć od 16nastki to troche kiepski interes :/
Pozdro


Pią, 02.05.2008, 0:42
Profil

Postów: 5
Post Re: Kategoria B1
Nie jest zajezdzony, bylem nim kilka razy na kzk czyli otwartym konkursie zrecznosci dla kierowcow, raz nawet wygralem.
Kolo srody czwartku wystawie malucha na allegro, bedzie dokladny opis.
Silnik ma okolo 35koni.
Zawieszenie i inne rzeczy sa takze zrobione zeby mozna bylo jezdzic szybko nie tylko na protej ale i w zakretach. Pozdrawiam


Sob, 03.05.2008, 17:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 14
Miejscowość: Myszków
Post Re: Kategoria B1
Czy ktoś z was może wie jak jest z samochodem, który w dowód rejestracyjny nie ma wbitej masy własnej?? jedni mówią, że można jeździć, inni, że nie! Czy ktoś wie jak z tym jest??


Pon, 05.05.2008, 14:11
Profil

Postów: 5
Post Re: Kategoria B1
Jesli samochod fabrycznie wazy mniej niz 550kg to mozna jezdzic nawet jesli nie ma wbitej masy. Ale chyba nie ma takiego samochodu. Jesli wazyl ponad 550 a teraz wazy mniej musi byc wbite.


Wto, 06.05.2008, 18:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 14
Miejscowość: Myszków
Post Re: Kategoria B1
No tak, ale mam pytanie związane z tym,ze np mogę jeździć Fiestą, która nie ma wbitej masy w dowód a nie jest przerobiona. Przecież nikt mi nie udowodni podczas kontroli ile auto waży


Wto, 06.05.2008, 21:04
Profil

Postów: 5
Post Re: Kategoria B1
Udowodni, poniewaz każdy samochod ma coś takiego jak homologacje i tam jest wpisana waga samochodu. Oczywiście nie musisz mieć jej przy sobie, ale każdy policjant jak chce to ma dostep do danych technicznych pojazdow szczegolnie jesli to popularna fiesta i wiadomo ze wazy zdecydowanie za duzo. Pozdro


Wto, 06.05.2008, 21:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 27
Miejscowość: Włoszczowa
Post Re: Kategoria B1
Joł! Mam pytanie zwrocone głównie do gogo90 ponieważ jest właścicielem malucha na B1. Do żeczy. Chciałbym wiedzieć co zrobiłeś dla obniżenia masy. I jak dokładnie się biurokracja odbywa. Co zrobiłeś po rozbebeszeniu malucha.

_________________
gg:1233215
e-mail:ekjonar@poczta.fm


Śro, 14.05.2008, 20:29
Profil

Postów: 5
Post Re: Kategoria B1
Wywalilem wszelkie wygluszenia, kanape z tylu i niepotrzebne plastiki i maluch wazy okolo 540kg. Ja sam nie zaltwialem tej homologacji tylko poprzedni wlasciciel. Trzeba zglosic sie do rzeczoznawcy. Koszt calej homologacji i innych rzeczy wynosi okolo 2500-3000zł. Niestety tak było dwa lata temu, teraz podobno sie zmienily przepisy i juz sie tego nie da zrobic. Przynajmniej w Łodzi się nie da, wiem na 100% bo kumpel chiał, chodzil bo rzeczozncach i mowili ze juz sie nie da. Pozdrawiam


Śro, 14.05.2008, 21:08
Profil

Postów: 2
Post Re: Kategoria B1
ej a nie lepiej kupic quada za 2'5 tys.


Wto, 27.05.2008, 17:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post Re: Kategoria B1
Cytuj:
ej a nie lepiej kupic quada za 2'5 tys.
Jak coĹ› takiego czytam to mi nie dobrze... o czym mowa w ogĂłle? :roll: O quadach?

_________________
S T A N C E | W O R K S


Śro, 28.05.2008, 17:42
Profil

Postów: 1
Post Re: Kategoria B1
Sprzedajemy samochody na prawojazdy B1.
Nie karzda szkola nauki jazdy posiada do tego odpowiednie auto.


Pon, 02.06.2008, 18:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018