Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 9:09




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Auto na poczatek + nauka na prawko 
Autor Wiadomość

Postów: 17
Post Re: Auto na poczatek + nauka na prawko
dokładnie, kurs jest kursem, 30 godzin to nic, dopiero jak będzie na drodze, będziesz parkował, ktoś ci wyjedzie, babcia nagle wejdzie na przejście z swoim pieskiem, oczy musisz mieć szeroko otwarte, a zatem tez musisz wiedzieć jak postąpią inni kierowcy, czyli musisz umieć przewidywać!!!

_________________
www.sklepmoto.pl


Śro, 28.11.2012, 8:10
Profil

Postów: 37
Post Re: Auto na poczatek + nauka na prawko
Davi napisał(a):
Witam,
Duzymi krokami zblizam sie do podjecia kursu na prawo jazdy na samochod i mam kilka pytan tak dopiero za 8 miesiecy mam 18 ale prawko mozna robic 3 miechy przed 18 .


Czy przygotowywaliscie sie jakos do kursu na prawko nie wiem jakies jazdy autem rodziny po polnych drogach jakies zmiany biegow czy cos ten kroj?

Czy juz teraz sie uczyc tych przepisow , znakow itd zeby mi pozniej bylo latwiej?


No i jakie autko pozniej na poczatek byscie polecili narazie mam 10k , ale troche jeszcze w te 8 miechow nazbieram + troche autka potanieja.


Pozdrawiam


Pomysł o golfie, to mój pierwszy samochod i byłem bardzo zadowolony. Polecam, tani i niskie koszty utrzymania


Wto, 29.07.2014, 12:12
Profil

Postów: 27
Post Re: Auto na poczatek + nauka na prawko
Polo dla kobiety jest idealne, wizualnie się nieźle prezentuje, jest "łatwe w obsłudze" i nie spala dużo.


Czw, 22.01.2015, 16:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018