Obecny czas: Śro, 01.05.2024, 22:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Konsekwencje braku zmianu adresu w dowodzie rejestracyjnym 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1832
Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
Post Konsekwencje braku zmianu adresu w dowodzie rejestracyjnym
Niedawno przeprowadziłem się, ale nadal mieszkam w tym samym mieście. Zdążyłem jedynie wymienić dowód osobisty, bo bez niego sporo kłopotów. Nie wymieniłem jeszcze dowody rejestracyjnego oraz prawa jazdy. Zastanawiam się jakie mogą być konsekwencje braku tej zmiany. W końcu adres (stary) jest ten sam w obu dokumentach. Czy policjant podczas kontroli może się przyczepić a co gorsza wlepić mandat? Jedna różnica to polisa, która jest już z nowym adresem. Z góry dzięki za odpowiedź.

_________________
<--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...


Wto, 17.11.2009, 10:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 165
Miejscowość: Katowice / Czestochowa
Samochód: Pandaren / Scierka
Post Re: Konsekwencje braku zmianu adresu w dowodzie rejestracyjnym
Co do policji nie wiem. Za to nie ma zadnych sankcji administracyjnych z tego powodu.
Mialem motocykl na miekkim dowodzie (!) dwa lata temu z blachami SMI, rok temu przeprowadzilem sie do czestochowy, twardy dowod z moto (jeszcze SMI) odebralem pol roku temu, a dopiero 4 dni temu pozalatwialem sprawy i dostalem blachy SC i miekki dowod z czestochowy. Jestem karygodnym olewaczem, ale to przyklad, ze administracja na to takze leje.

Powinni sie za to wziac, bo mysle, ze policja takze nie jest w stanie Ci nic za to zrobic.... :)


Nie, 13.06.2010, 20:55
Profil

Postów: 38
Post Re: Konsekwencje braku zmianu adresu w dowodzie rejestracyjnym
ja z prawkiem jezdze juz 8smy rok i dalej mam stary adres zamieszkania...nie mialem czasu stac w kolejkach itp :)
Kupilem nowy samochod i dowod mam tymczasowy na miesiac..ktory sie skonczyl w lutym - tez nie mialem czasu go wymienic :)
Juz mnie kilka razy zatrzymywala policja ale nic nie mowili ;p











_________________
giełda samochodowa i moto giełda


Czw, 24.06.2010, 7:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018