Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 2:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
przerejestrowanie i oc ważna sprawa 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post przerejestrowanie i oc waĹĽna sprawa
Witam, potrzebuje porad dotyczących zarejestrowania samochodu sprawa wygląda tak że kupiłem auto pod koniec lutego czyli ponad pół roku temu i jeszcze go nie przerejestrowałęm w umowie kupna sprzedaży tylko ja jestem jako kupujący teraz konczy mi sie OC wiec chciałem przerejestrować wkoncu to auto no ale kwestia jest taka że nie chce przerejestrowywać tylko na siebie chce tak zrobić żeby zniżki sie liczył mojego dziadka czy musze auto rejestrować na niego i ja mam byc współwłaścicielem czy moze byc odwrotnie i też zniżki mi policzą jego ?? jak to jest ? i czy jak mam umowe kupna sprzedaży tylko na siebie podpisaną tzn tylko moje nazwisko jest tam jako kupującego to co mam zrobić ? prosze o szczegółowe odpowiedzi musze to zrobić bo oc straszliwie drogo wychodzi jakbym to robił na siebie acha i jeszcze jedno nie mam jeszcze prawa jazdy, pokpiłem troche sprawe ale egzamin za 3 tyg także wporządku tyle żę przerejestrowanie i oc chce zrobić teraz bo nawet z kolegą jak siedziałem w aucie nie przerejestrowanym to mówili że beda duze problemy koelga siedział za kółkiem a ja właściciel auta, ale czy brak prawa jazdy moze w czyms przeszkodzić jesli chodzi o rejestracje i wykupienie oc ? prosze o szczegółowe odpowiedzi ludzi znających sie na rzeczy to dla mnie bardzo ważne pozdrawiam serdecznie.


Pią, 26.09.2008, 16:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1639
Miejscowość: Sląsk
Post Re: przerejestrowanie i oc waĹĽna sprawa
umowa na ciebie - brak mozliwosci zarejestrowania auta na współwlasciciela , chyba ze za sprawa darowizny czesci samochodu na owego dziadka !
to ze bedziesz rejestrowal auto po 6 miesiacach nie bedzie problemu , choc kto wie , ja nie mialem ! do OC chyba powinienies posiadac prawo jazdy bo tam w wniosek jest wpisywane rok zdobycia uprawnien, zle z drugiej strony nie ma podstaw by samochodu !! nie ubezpieczyc , jesli nie wypowiesz na jeden dzien pzred koncem polisy ją u ubezpieczyciela , a ubezpieczysz w innym TU bedziesz placił dwie polisy i nie bedzie odwrotu !!!!

_________________
mercedes CLK 320 .Opel omega 2.0 DTH to było teraz BMW 320 D


Pon, 29.09.2008, 8:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018