Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:49




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Rezygnacja z egzaminu 
Autor Wiadomość

Postów: 23
Post Rezygnacja z egzaminu
nie wiem czy ten temat całkiem pasuje do tego działu ale...

chciałbym zrezygnować z egzaminu na prawko kat. B, który mam np. w maju, bo nie mam ochoty w najblizszym czasie go zdawać. I takie pytanie, co konkretnie zrobić, jechać do WORD-u z tą kartką na której jest termin itd, oraz czy zwrócą pieniądze za egzamin skoro nie chce do niego przystępować


Wto, 10.04.2007, 21:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
CivicDX napisał(a):
I takie pytanie, co konkretnie zrobić, jechać do WORD-u z tą kartką na której jest termin itd, oraz czy zwrócą pieniądze za egzamin skoro nie chce do niego przystępować


Wejdz na stronę WORD'u w swoim mieście, tam na pewno będzie napisane co grozi w razie wycofania się z egzaminu. Prawdopodobnie (przynajmniej tak jest u mnie) idziesz, mówisz ze rezygnujesz i już. Kasę powinni oddać w całości (bez opłaty pocztowej 2,5 zł ;) ). W wypadku nie odwołania egzaminu, tylko nie stawienia się bez uprzedzenia zazwyczaj zabierają 50% kwoty.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 11.04.2007, 14:15
Profil

Postów: 23
Post 
ok, dzieki


Śro, 11.04.2007, 15:01
Profil

Postów: 7
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
Witam. Chodzi o taka sprawe. 24 maja zapisalem sie na egzamin czyli na tych starych zasadach i teorie mam 25 czerwca a praktyke za ok 2 miesiace tak powiedziala mi pani w word-dzie a inni ktorzy sie zapisuja po 11 czerwca dostaja terminy za 2 tyg stad moje pytanie czy moge zrezygnowac z egzaminu tzn wypisac sie i wpisac jeszcze raz na nowych zasadach w tedy jako ze podchodze pierwszy raz powinnienem dostac termin do 30 dni. Sory ze bez interpunkcji. Prosze o odpowiedz


Sob, 20.06.2009, 11:37
Profil

Postów: 7
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
pomoze ktos ?


Nie, 21.06.2009, 10:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
teq napisał(a):
pomoze ktos ?


Myśle, że najprościej będzie jak zadzwonisz do WORDu i jakaś miła, uprzejma pani poinformuje Cię jak to wygląda ;) Chyba, że ktoś z forum jednak będzie znał odpowiedź :>

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 21.06.2009, 10:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
Uważam, że możesz zmienić termin egzaminu praktycznego bez rezygnacji. Podchodzisz do okienka. Mówisz, że chciałbym zmienić termin egzaminu praktycznego i powinni bez problemu przełożyć na inny, ten szybszy. Przynajmniej ja tak miałem. Umówiłem sobie e. praktyczny za miesiąc. Po tygodniu podszedłem jeszcze raz do WORDu i poprosiłem o skrócenie terminu i okazało się, że mogłem już zdawać 6 dni póżniej. Teorie masz już za 4 dni więc może uda ci się zdawać z praktyki jeszcze w tym miesiącu. Tylko po prostu się pytaj.


Nie, 21.06.2009, 11:19
Profil

Postów: 7
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
Niestety u nas w katowicach nie ma uprzejmych i milych pań. Bylem tam tydzien temu i sie pytam czy moge sie wypisac otrzymalem odpowiedz nie tak samo sie pytam moge sie przenies do innego wordu rowniez uslyszalem nie(wydaje mi sie ze tak mowia dlatego ze im wygodniej bo troche to dla mnie nierealne zeby sie nie dalo z czegos zrezygnowac a szczegolnie z egzaminu). Dlatego sie was pytam bo juz zglupialem calkiem. Jeszcze zapytalem czy po tej teori dostane szybciej praktyczny to uslyszalem ze za 2-2.5 miesiaca dostane. Jedyne wyjscie jakie widze to zeby zrezygnowac z egzaminu i zapisac sie jeszcze raz w tedy dostane do 30 dni teorie razem z praktyka tylko nie wiem czy tak sie da.


Nie, 21.06.2009, 13:11
Profil

Postów: 7
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
A wiecie moze gdzie moglbym dostac takie informacje?


Pon, 22.06.2009, 17:26
Profil

Postów: 86
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Samochód: Fiat Punto
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
Moja siostra dzisiaj się zapisała i dostała teorię i praktykę na 28 lipca, ale w WORD Siedlce. Za moich czasów przepisać się na wcześniejszy termin było bardzo trudno, potrzebny był dobry kit. Ja napisałem podanie do kierownika w którym naściemniałem, że wyjeżdżam do Anglii bla bla bla i przyspieszyli mi o 3 tygodnie egzamin. Ale tak poza tym to nie było opcji by dało radę wcześniej, a czekało się 2,5 - 3 miesiące. Natomiast co do przełożenia na później nie było problemu i kasy się nie traciło. Trzeba było to tylko załatwić odpowiednio wcześniej, a nie np. godzinę przed egzaminem. Z przenosinami też raczej nie było kłopotu. Parę osób przenosiło się z Siedlec do Łomży czy Białej Podlaskiej a potem wracali i było git. Przenosili się zarówno po niezdanym egzaminie jak i w trakcie oczekiwania, bo w BP albo ŁM było szybciej. Nie wiem jak to na Śląsku wygląda, ale u mnie takie machloje przechodziły. A panie w okienkach takie same milutkie jak i u was :P

_________________
Das Signature.


Wto, 23.06.2009, 14:49
Profil

Postów: 7
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
to jest kur... paranoja zdalem dzisiaj teorie i dostalem praktyke na 30 wrzesnia


Pią, 26.06.2009, 19:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
teq napisał(a):
to jest kur... paranoja zdalem dzisiaj teorie i dostalem praktyke na 30 wrzesnia

nie zdasz i teoria przepada... słaby żal...

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Wto, 30.06.2009, 11:00
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
Spark^ napisał(a):
teq napisał(a):
to jest kur... paranoja zdalem dzisiaj teorie i dostalem praktyke na 30 wrzesnia

nie zdasz i teoria przepada... słaby żal...


A czasem teoretyczny nie przepada po 6 miesiacach ?

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 30.06.2009, 11:32
Profil

Postów: 7
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
Teraz mnie dreczy inne pytanie jezeli ja sie zapisalem jeszcze na tych starych zasadach to jezdze rok z listkiem ?


Sob, 04.07.2009, 12:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
teq napisał(a):
Teraz mnie dreczy inne pytanie jezeli ja sie zapisalem jeszcze na tych starych zasadach to jezdze rok z listkiem ?

nie ważne kiedy się zapisałeś... ważne kiedy zdałeś

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Sob, 04.07.2009, 20:09
Profil

Postów: 7
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
To mnie nie pocieszyles :cry:


Pon, 06.07.2009, 19:20
Profil

Postów: 61
Miejscowość: Krakow/Madryt
Samochód: Berlingo 2.0 HDi
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
A co to za roznica z listkiem czy bez ???
Zaden wstyd kazdy kiedys zaczynal !!

_________________
Niemiecka precyzja Hiszpaniski temperament ;)


Wto, 07.07.2009, 8:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Rezygnacja z egzaminu
teq, pociesze Cie, ja bylem w wordzie w srode i jak zdalem teorie to bylem odrazu na praktyke sie zapisac, to pani mnie zapytala czy na jutro moze byc Image
Ale wziąłem na przyszły tydzień. Image

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pią, 10.07.2009, 8:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018