Obecny czas: Wto, 23.04.2024, 7:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
2006 Audi S8 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
horch napisał(a):
Tak wlasnie mysle. Jest to cena calego projektu Veyrona podzielona przez ilosc egzemplarzy.


No ja słyszałęm inne opinie np na top gear coprawda nie że 5 razy droższy tylko jakieś 3 razy chyba, ale wyprodukowanie jednego egzamplarza nie licząc kosztów projektu, ale kto wie jak to jest naprawde


Nie, 15.10.2006, 22:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1645
Post 
Wielblad napisał(a):
Cytuj:
No to ja nie wiem jak nazwac sprzedawanie czegos 5 razy taniej niz kosztuje wyprodukowanie tego czegos.

Nigdzie nie jest napisane, ze sprzedawane sa taniej niz wynosza koszty produkcji, i to w dodatku 5 razy... No ale jak wg Ciebie wyprodukowanie jednego Veyrona to koszt 36 000 000 zł a sprzedawanie go za 6 800 000 zł jest normalne to...

Czy jeszcze ktos oprocz mnie wydzi tutaj cos nienormalnego


Mylisz sie. Dzielac całe koszty inwestycji, badań i kosztów produkcji przez zaplanowaną ilość wyprodukowanych egzemplarzy wychodzi, że Veyrona sprzedają 4x taniej niz to ich kosztuje. Ale nie patrzy sie na zdobyte doswiadczenie i wiedze. Poza tym, Veyron to swietna reklama dla przyszłych limuzyn Bugatti uplasowanych wyzej od Bentleya. I beda sie sprzedawały swietnei m in. dzieki swietnemu wejsciu Veyrona. Tak wiec patrzac przyszłościowo VW pewnie na tym nie straci.

_________________
Driving an E-Type Jaguar roadster with the top down along a winding country road in the late evening summer sun must surely rate as one of the world's finest driving experiences.


Pon, 16.10.2006, 2:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
marcel ma racje. koszt budowy veyrona to 5 mln $ , ale żeby coś zbudować to trzeba badać duuuuuużo rzeczy czy taki material czy sraki czy to czy tamto a każda rzecz kosztuje. po ostatnich wyliczeniach obliczono że można go wyprodukować za milion $ i taka jest jego cena.
koszt stworzenia kazdego samochodu przewyższa jego cene kilka razy, przecież maybacha nie zbudowali od razu tylko najpierw włozyli w to kupe siana tak samo z innymi markami jest

_________________
" the truth will find you "


Pon, 16.10.2006, 6:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

+ 2 tapetki:

Image Image

Źródło: motortrend.com

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Pią, 10.11.2006, 10:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1645
Post 
Obydwa jakby niewidoczne, ale jak juĹĽ pierdol... to robi siÄ™ niebezpiecznie :)

Wolałbym jednak przelot f-117 niż przejażdżkę Audi ;)

_________________
Driving an E-Type Jaguar roadster with the top down along a winding country road in the late evening summer sun must surely rate as one of the world's finest driving experiences.


Pią, 10.11.2006, 10:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 334
Miejscowość: Gdynia
Post 
Eeee... Pomozcie mi znalesc szczeke. :P Piekny woz, brak slow zeby go opisac.


Pią, 10.11.2006, 16:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 176
Miejscowość: Rzeszów
Post 
Audi jak zwykle spoko samochody robi i do tego jeszcze taki silnik do Audi S8 po prostu bajka... AUDI jak narazie rzadzi.. lecz mercedes juz szykuje nowe wersje samochodow a BMW tez niczego sobie robia autka, zapowiada sie ciezka rywalizacja w tych segmentach

_________________
Porsche Carrera 911, szybko zabija owady...


Pią, 10.11.2006, 16:32
Profil

Postów: 2840
Post 
Jaka wspaniała sesja z wspaniałym autem :wink:


Pią, 10.11.2006, 16:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
Wiesiek GrzybiaĹĽ napisał(a):
Audi jak zwykle spoko samochody robi i do tego jeszcze taki silnik do Audi S8 po prostu bajka... AUDI jak narazie rzadzi.. lecz mercedes juz szykuje nowe wersje samochodow a BMW tez niczego sobie robia autka, zapowiada sie ciezka rywalizacja w tych segmentach


mercedes już ma amg i brabusa S klase a jak nie ma oficjalnie to ma ją już na testach. BMW nic nie ma i nie będze miało bo wolą robić zrypaną M3 niż myślec o nowym modelu.


marcel911 napisał(a):
Wolałbym jednak przelot f-117 niż przejażdżkę Audi Wink


to jest chyba jasna sprawa

-RobertO- napisał(a):
Eeee... Pomozcie mi znalesc szczeke. Razz Piekny woz, brak slow zeby go opisac.

troche audi psuje image tego samolotu

_________________
" the truth will find you "


Pią, 10.11.2006, 17:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 334
Miejscowość: Gdynia
Post 
Dr.West napisał(a):
-RobertO- napisał(a):
Eeee... Pomozcie mi znalesc szczeke. Razz Piekny woz, brak slow zeby go opisac.

troche audi psuje image tego samolotu
A ja mysle ze to nie samolot mial byc glownym obiektem tej sesji :roll:


Pią, 10.11.2006, 18:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
jak miał nie być to po co robili?? mogli sobie zrobić gdzieś w górach ale to audi już nie było by takie ciekawe a tak więcej ludzi je zobaczy bo ma ciekawą scenografie

_________________
" the truth will find you "


Pią, 10.11.2006, 18:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post 
Wspaniała sesja zdjęciowa, a samolot i samochód prezentuja sie na prawde rewelacyjnie.


Pią, 10.11.2006, 22:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1464
Miejscowość: Północ
Post 
Dr.West napisał(a):
jak miał nie być to po co robili?? mogli sobie zrobić gdzieś w górach ale to audi już nie było by takie ciekawe a tak więcej ludzi je zobaczy bo ma ciekawą scenografie


Moim zdaniem chcieli nawiązać do tego samolotu. Jest tak samo cichociemny, tak samo szybki i tak samo robiący wrażenie, poprostu magiczny. I równie niepowtarzalny tak jak ten samolot. No i jest ładna sceneria, ale i bez tego Audi jest ciekawe. :P

_________________
www.exoticcars.pl

www.autogaleria.pl


Pią, 10.11.2006, 23:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Boska sesja, aczkolwiek czemu go zestawiono z F-117? Chyba większej ideologii w tym nie ma.

Szkoda, ĹĽe to nie tapety.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 11.11.2006, 14:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
Ice napisał(a):
Szkoda, ĹĽe to nie tapety.



właśnie szkoda że tylko dwie

_________________
" the truth will find you "


Sob, 11.11.2006, 15:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1645
Post 
Ice napisał(a):
Boska sesja, aczkolwiek czemu go zestawiono z F-117?


Bo F-117 jest niewidoczny dla radaru. Leci nad wroga i zrzuca bomby na niczego sie nie spodziewający cywilów. Po tym Audi z kolei też sie nikt nie spodziewa takiego ostrego uderzenia startując na światłach. Obydwa zaskakują ;)

_________________
Driving an E-Type Jaguar roadster with the top down along a winding country road in the late evening summer sun must surely rate as one of the world's finest driving experiences.


Sob, 11.11.2006, 16:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1268
Miejscowość: Stąd nie widac
Post 
Cytuj:
Bo F-117 jest niewidoczny dla radaru.

Nie dokonca niewidoczny, radar go wykrywa ale daje bardzo słaby sygnał, impulsy ktore powracaja od niego sa bardzo słabe, pozatym F-117 lata specjalnie wytyczona trasa tam gdzie zasieg radaru czy jego szkuteczne wykyrwanie jest mozliwie jak najmniejsze.

_________________
собаке где деньги?


Sob, 11.11.2006, 16:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post 
No Bombowe jest to Audi . najbardziej podoba mi sie 4 i 9 zdjęcie. brak mi słów.


Sob, 11.11.2006, 16:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
bardzo ładna sesja, kiedyś miałem ja dać jednak prze pomyłke skasowałem co nie co i nie chciało mi się od początku zaczynać. :wink:

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 12.11.2006, 11:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
jasne. ty nie chciałeś żeby inni oglądali tą wspaniałą sesje zdjęciową. chciałes ja mieć tylko dla siebie :evil: :evil: :evil: :lol: :wink:

_________________
" the truth will find you "


Nie, 12.11.2006, 13:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018