Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 2:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Maserati MC12 \ MC12 Corsa 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Tak myślałem a zaczęłem się nad tym zastanawiać całkiem przypadkiem jak przyjżałem się szybom w drzwiach, są identyczne jak w Enzo.

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 07.08.2005, 15:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
i to jest jedynęenzo jakie toleruje :D jest sliczny w porónaniu z tą pokraką z przyszczami na..... tylnej klapie ;)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 07.08.2005, 17:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Szkoda, że jest aż tak mocno zrobiony na wyścigówkę. Z drugiej jednak strony jest piękniejszy niż Enzo. Świetne osiągi i ten design. Przypomina mi moje ulubione Porsche - 935 "Moby Dick" :mryellow:

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Nie, 07.08.2005, 18:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
jakbym mieszkał w niemczech albo gdzieś tam to bym sobie takie kupił :mryellow: tutaj nawet jakbym miał pieniądze to nie kupiłbym tego bo nie byłoby gdzie tym jeździć :?

SamochĂłd jest zajebisty tak samo jak i Carrera GT, Zonda i reszta... super :mryellow:

_________________
^^


Nie, 07.08.2005, 21:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) allsportauto

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 07.08.2005, 22:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Jak dla mnie wnętrze jest troche "fiatowskie", ale sporo detali jest świetnych. Reszta cudowna.

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Nie, 07.08.2005, 22:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Eee tam diabeł tkwi w szczegółach . Ten bolid jest fenomenalny :mryellow: Miliard razy lepszy od Enzo choć ma jego podzespoły ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 07.08.2005, 22:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1268
Miejscowość: Stąd nie widac
Post 
PIEKNY samochód na mojej liscie marzen jest to nr 1 razem z Maybachem miał bym wielki dylemat co wybrac :) jest piekny a na torze w TG jest szybszy od Enzo :) :D jak powiedzła kiedys Colin McRae "proste sa dla szybkich samochodów a zakredy dla szybkich kierowców" popieram to zdanie :) to autko tak mi sie podoba ze az niee umiem tego powiedziac chciał bym te zdjecia Johnego w rozdziałce chociaz 800 600 a było by super !! piekne kształty nadwozia jest cudowne w porównaniu do Enzo które jakos niee wyszło :P silnik zdetuningowany o 30 kucy ale na torze i tak jest szybszy !! :) widac inzynierowie od aerodynamiki zrobili swoje i wszysdł im super samocchód wiele bym oddał aby go zobaczyc na zywo i aby miec przy nim fotke

_________________
собаке где деньги?


Nie, 07.08.2005, 23:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
przy nim fotka to nie problem... dajesz swoją fotę, bierzmey mc12 i robimy mały montaż :D

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 07.08.2005, 23:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 39
Miejscowość: z dalekiej wioski:Miechowa
Post 
Fajny 100x fajniejszy od Enzo

_________________
Nadeszła Reaktywacja po zmianie kompa i zgubieniu hasła!!!/Opel ist WUNDEBAR AUTO!!!./


Pon, 08.08.2005, 7:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
Bardzo nietypowe auto ... dzieki temu jest taki fajny, ciekawy 8) .. Słuchajcie, mam takie małe pytanko. Chodzi tutaj o ten zegareczek, jaka firma go dostarcza :?:, a moze produkowany jest juz w fabryce maserati :?: czy ma jakąś konkretną nazwe :?: .. kiedys oglądałem film na temat marki Maserati i cos tam wspominali o tych zegarkach, sorki ale jestem bardzo ciekawy 8)

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Pon, 08.08.2005, 7:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Wielblad napisał(a):
chciał bym te zdjecia Johnego w rozdziałce chociaz 800 600 a było by super !!


proste rzeczy są czasami najtrudniejsze kliknij na fotki a będziesz miał rozdielczość 1280 x 1024 :wink: :roll:

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 08.08.2005, 11:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Maserati MC12 Racer

Image Image Image Image Image

(C) swisscarsightings

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 02.03.2006, 8:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1369
Post 
Wyścigowe MC 12 - bajka. Dzięki Wilu za foty; są super :twisted:

_________________
Pomóż biednemu, czytaj o tuningowanych autach na tym blogu regularnie :)
Zobaczy! Jak, jak...


Czw, 02.03.2006, 16:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Image
Image

Maserati MC12 Corsa

Maserati idzie za ciosem i podobnie jak Ferrari prezentuje topowa wersje swojego bolidu, silnik ma 755 KM i powstanie 12 sztuk każda po 1,275,000 $ homologacji na drogi raczej nie będzie.

źródło: edmunds.com

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pią, 26.05.2006, 11:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Kolejny unikalny samochód, które zostanie wyprzedany zanim go jeszcze ktokolwiek zobaczy, a później znikną w garażach prawdziwych kolekcjonerów ;) Rzeczywiście ostry konkurent dla FXX :twisted:

P.S To co Wilu pokazal wyĹĽej to chyba jedno i to samo co nie ? ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 26.05.2006, 11:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Wersja Corsa jest wręcz perfekcyjna. Świetne detale, które idealnie do siebie pasują. Myślę, żę przy tej mocy osiągi będą fenomenalne i będą proporcjonalne do wizerunku auta :D

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Pią, 26.05.2006, 12:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
można się już na niego zapisać?

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pią, 26.05.2006, 12:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1268
Miejscowość: Stąd nie widac
Post 
Z tego co widze, to Corsa wyglada identycznie jak MC12 w wyscigach FIA GTR.

_________________
собаке где деньги?


Pią, 26.05.2006, 13:13
Profil

Postów: 69
Miejscowość: Poznań
Post 
Fajne autko tylko jeden problem, to jest samochod na tor. A poza tym wszystko pieknie chociaż z tej klasy wolałbym Ferrari Enzo lub Mercedes SLR McLarren. :twisted:


Pią, 26.05.2006, 13:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018