Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 17:16




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Passat lat 88-96 
Autor Wiadomość

Postów: 13
Miejscowość: bydgoszcza
Post Passat lat 88-96
Witam. Czy macie jakąś wiedzę na temat Pasków tej generacji z lat 88-96 (to chyba była trzecia generacja). Dokładnie chodzi mi o wyposażenie. Czy te Paski miały standardowo obrotomierz (jeżeli w ogóle go miały?)?
W jakich wersjach wyposażenia zderzaki były w kolorze nadwozia (bo standardowo na pewno nie były?)
W jakich wersjach wyposażenia były kołpaki kół (też standardowo na pewno nie były, bo standardowo były nakładki na śruby)?
Czy była taka wersja wyposażenia z kołpakami ale czarnymi zderzakami? Albo odwrotnie - lakierowane zderzaki, ale bez kołpaków tylko z nakładkami na śruby?
W ogóle ile było dostęptnych wersji wyposażenia i jak się nazywały? Która to był standard? Bo ja tylko słyszałem o wersji CL, a to jest właśnie standardowa?

A w ogóle to co myślicie o tych Paskach? Mi się bardzo podobały i do dzisiaj bardzo je lubię, chociaż teraz oczywiście już jako używane. Ale nie zmienia to faktu, że chciałbym mieć coś takiego (oczywiście równocześnie z ładą, której jestem zagorzałym fanem).

Pozdrówka Miły


Śro, 10.03.2004, 21:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Jedynie co do wersji mogę pomóc. Były to: CL, GL, GT, VR6 i przez krótki czas G60.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Czw, 11.03.2004, 1:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 925
Post 
Ja też jestem zainteresowany tą generacją Pasków. Napiszcie jak jest z awaryjnością tych autek i w ogóle czy to dobry wybór.


Pon, 15.03.2004, 17:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018