Obecny czas: Nie, 28.04.2024, 20:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Hummer H1 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2204
Miejscowość: Kraków
Samochód: Citroen Saxo
Post 
Koniec prawdziwego Hummera to koniec pewnej epoki,pewnego działu motoryzacji.Chociaż z drugiej strony ujmując sprawę to nie Hummer,lecz niejaki Humvee powinien zostać tą legendą,a poza tym Hummer był nieporęczny,niepraktyczny,w sumie rzeczy wyglądał jak słoń w składzie porcelany.Pozostają nam dużo wygodniejsi jego poprzednicy,H2 i H3.

_________________
Zapraszam do zapoznania się z kompendium wiedzy o moim samochodzie:
http://www.autogaleria.pl/forum/showthr ... bserow%F3z


Śro, 24.05.2006, 20:34
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Reanimator napisał(a):
przenosisz i oniec gadania a jak ktoś bedzie miał pretensje to ja mu przemówie do rozsądku


ty akurat nie bedziesz mówił mi co mam robić

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 24.05.2006, 20:35
Profil
Post 
Jacobser napisał(a):
Koniec prawdziwego Hummera to koniec pewnej epoki,pewnego działu motoryzacji.Chociaż z drugiej strony ujmując sprawę to nie Hummer,lecz niejaki Humvee powinien zostać tą legendą,a poza tym Hummer był nieporęczny,niepraktyczny,w sumie rzeczy wyglądał jak słoń w składzie porcelany.Pozostają nam dużo wygodniejsi jego poprzednicy,H2 i H3.

od kiedy w H1 chodziło o wygode?? to było przystosowane do walki z błotem, górami, i innymi czynnikami z którymi nie radziły sobie inne padaczki w terenie


johny napisał(a):
Reanimator napisał(a):
przenosisz i oniec gadania a jak ktoś bedzie miał pretensje to ja mu przemówie do rozsądku


ty akurat nie bedziesz mówił mi co mam robić


jak niewiesz co masz robić to ktoś ci musi uświadomić jakie jest twoje zadanie jako moda


Śro, 24.05.2006, 20:36
Awatar użytkownika

Postów: 150
Miejscowość: b-stok
Post 
ten H1 to prześliczny nie jest, ale jest bardzo charakterystyczny przez swoje gabaryty :P i wlasciwosci terenowe przez co zyskal wielu milosnikow ale i wrogow :P wg. mnie to ogromna strata dla ludzkosci ze przestaja go produkowac bo takie pseudoterenowki jak h2 i h3 to go nie zastapia

_________________
elo elo 3 5 0


Śro, 24.05.2006, 20:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Jacobser napisał(a):
PozostajÄ… nam duĹĽo wygodniejsi jego poprzednicy,H2 i H3.


Poprzednicy powiadasz? :lol: :lol: :lol:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Śro, 24.05.2006, 21:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Seth napisał(a):
Jacobser napisał(a):
PozostajÄ… nam duĹĽo wygodniejsi jego poprzednicy,H2 i H3.


Poprzednicy powiadasz? :lol: :lol: :lol:


Hhehe, gdzieś dzwoni ale tak właściwie to nie wiadomo gdzie :wink: :lol: :lol:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 24.05.2006, 21:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 
szkoda ze przestali go produkować.ale wpisał sie do histori motoryzacji.będzie zawsze i w wszędzie rozpoznawalny.


Czw, 25.05.2006, 14:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

H1 SUT

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: exoticsonroad.de

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 14.07.2006, 9:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 322
Miejscowość: zaborów
Post 
Niepraktyczny. Ciasny, głośny, paliwożerny, za szeroki, za długi, za ciężki, powolny jak słoń. Niczemu nie może służyć, jak ktoś już zauważył, tylko lansowaniu. Argument, że przejedzie każdy teren jest nieprzekonujący. Prawie żaden cywilny egzemplarz nie wjedzie w teren. Chociaż może się mylę... Jak bym go kupił, pewnie bym sprawdził ile potrafi legenda.
I tak za bardzo exhibicjonistyczny.
Nie jest wojskowy. Ma wojskowy rodowĂłd - a jest autem drogowym.


Ostatnio edytowany przez Krzysiek_75, Pią, 14.07.2006, 10:14, edytowano w sumie 1 raz

Pią, 14.07.2006, 9:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1645
Post 
Jeny to auto wojskowe :), nie mozna na niego patrzec na normalne uliczne auto, bo H1 taki nie jest..

_________________
Driving an E-Type Jaguar roadster with the top down along a winding country road in the late evening summer sun must surely rate as one of the world's finest driving experiences.


Pią, 14.07.2006, 10:10
Profil

Postów: 580
Post 
Hummer 2Pac'a :D Image
Poprostu śliczny :D :twisted: :twisted:


Pią, 14.07.2006, 10:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Genialne auto które ledwo mieści się na londyńskich ulicach, ale takie właśnie ma być - wielkie i bezkompromisowe :!: :twisted:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 14.07.2006, 11:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 
Auto legenda.Jego właściwości terenowe i jego wygląd uczyniły go jednym z najbardziej rozpoznawalnych aut na tym świecie.

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Pią, 14.07.2006, 12:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Image Image Image

(C) autogaleria

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pon, 20.11.2006, 8:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 
Czy temat niepowinien być w używanych?? :>

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Pon, 20.11.2006, 8:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 40
Miejscowość: Zawiercie
Post 
Mój ulubiony samochód terenowy. Raz w życiu widziałem na żywo i zrobiłem mu pełno fotek. nie mogłem się odkleić. to się nazywa miłość. Tyle że jak na Polskie realia jest troche zbyt drogi w eksploatacji.

_________________
Samochód to coś więcej niż tylko maszyna :)


Czw, 10.05.2007, 20:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Hummer H1
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

news-caradisiac


Wto, 12.02.2008, 18:16
Profil

Postów: 144
Post Re:
Krzysiek_75 napisał(a):
Niepraktyczny. Ciasny, głośny, paliwożerny, za szeroki, za długi, za ciężki, powolny jak słoń. Niczemu nie może służyć, jak ktoś już zauważył, tylko lansowaniu. Argument, że przejedzie każdy teren jest nieprzekonujący. Prawie żaden cywilny egzemplarz nie wjedzie w teren. Chociaż może się mylę... Jak bym go kupił, pewnie bym sprawdził ile potrafi legenda.
I tak za bardzo exhibicjonistyczny.
Nie jest wojskowy. Ma wojskowy rodowĂłd - a jest autem drogowym.

Urzekło mnie stwierdzenie że H1 jest ciasny :twisted:


Sob, 23.02.2008, 11:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post Re: Re:
przemek_ag napisał(a):
Krzysiek_75 napisał(a):
Niepraktyczny. Ciasny, głośny, paliwożerny, za szeroki, za długi, za ciężki, powolny jak słoń. Niczemu nie może służyć, jak ktoś już zauważył, tylko lansowaniu. Argument, że przejedzie każdy teren jest nieprzekonujący. Prawie żaden cywilny egzemplarz nie wjedzie w teren. Chociaż może się mylę... Jak bym go kupił, pewnie bym sprawdził ile potrafi legenda.
I tak za bardzo exhibicjonistyczny.
Nie jest wojskowy. Ma wojskowy rodowĂłd - a jest autem drogowym.

Urzekło mnie stwierdzenie że H1 jest ciasny :twisted:


oczywiscie ze ciasny:) wielkie gabaryty moĹĽe i ma ale posiada tez mega tunel srodkowy ktĂłry zajmuje kupe miejsca

_________________
Fan ON


Sob, 23.02.2008, 12:44
Profil

Postów: 144
Post Re: Hummer H1
Co nie zmienia faktu ĹĽe kaĹĽdy z pasaĹĽerĂłw siedzi w innej strefie czasowej :twisted: (J. Clarkson) 8)


Sob, 23.02.2008, 14:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018