| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| BMW E30 Touring 3d https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=35787 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sebastianadam [ Nie, 12.02.2012, 13:21 ] |
| Temat postu: | BMW E30 Touring 3d |
2 drzwiowa wersja BMW E30 Touring ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() (C) forums.bimmerforums.com |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Nie, 12.02.2012, 14:07 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 2d |
Ciekawy wynalazek. Ale podstawowe zastrzeżenie: wygląda na to, że tą wersję wyprodukował jakiś carossier, a opisu jak na lekarstwo... |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 12.02.2012, 14:20 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 2d |
Nie wiedziałem, że E30 wychodziło jako shooting brake ... i może nawet lepiej |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 12.02.2012, 14:35 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 2d |
Szkoda, że to nie była seria. To spełnienie marzeń każdego raczkującego driftera - małe RWD z bagażnikiem na komplet opon. |
|
| Autor: | sebastianadam [ Nie, 12.02.2012, 14:37 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 2d |
Co do opisu to znalazłem tylko tyle: Cytuj: The E30 3-Series was produced in the following body styles: a four-door saloon, a two-door coupe, a five-door estate (marketed as the "touring"),a three-door estate also called "Touring", a two-door convertible (the M3 cabriolet was only offered for the European market) and a Baur cabriolet. (C) Wikipedia.en |
|
| Autor: | kulikowski [ Pon, 13.02.2012, 15:56 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 2d |
jak Touring to 3d nie 2d |
|
| Autor: | sebastianadam [ Pon, 13.02.2012, 19:14 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
Sory, niedopatrzenie. |
|
| Autor: | POŃCZAK [ Śro, 15.02.2012, 9:52 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
Bajeczna! Jeździłbym nią wszędzie. |
|
| Autor: | pardon [ Śro, 15.02.2012, 14:42 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
Nigdy nie rozumiałem sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako służbówka dla przedstawiciela firmy produkującej papier toaletowy. |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 15.02.2012, 15:06 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
Gdyby było więcej takich aut, to może by nie powstało Seicento Van... a tak to jest jak jest. |
|
| Autor: | pardon [ Sob, 18.02.2012, 22:40 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
Ale zdarza siÄ™ czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku |
|
| Autor: | Dexteros [ Nie, 19.02.2012, 23:21 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
pardon napisał(a): Nigdy nie rozumiaĹ‚em sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako sĹ‚uĹĽbĂłwka dla przedstawiciela firmy produkujÄ…cej papier toaletowy. Idealne w trasÄ™ dla 2 osĂłb, bagaĹĽe siÄ™ zmieszczÄ…, a i na upartego moĹĽna kimać w takim "kombi", Ĺ›wietny pomysĹ‚ |
|
| Autor: | POŃCZAK [ Wto, 21.02.2012, 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
Imo zajebiste, ale nie umiem wytłumaczyć czemu. Jeździłbym i tyle. |
|
| Autor: | Robak [ Wto, 21.02.2012, 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
Auto wyglada katastrofalnie. Nie rozumiem dlaczego tylna klapa zamiast z normalego e30 touring jest z golfa I |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 21.02.2012, 21:42 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
A myślałem, że tylko ja mam takie spostrzeżenie z Golfem |
|
| Autor: | sthool [ Wto, 21.02.2012, 22:16 ] |
| Temat postu: | Re: BMW E30 Touring 3d |
pardon napisał(a): Ale zdarza siÄ™ czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku ByĹ‚y teĹĽ Astry F w takiej wersji - to siÄ™ nazywaĹ‚o Delvan (skrĂłt od słów Delivery Van). W przypadku Opli takie rozwiÄ…zania nadwoziowe to szczÄ…tkowa pozostaĹ‚ość po pamiÄ™tnych Kadettach kombi 3D A wracajÄ…c do tytuĹ‚owego BMW - ktoĹ› siÄ™ orientuje czy w "zwykĹ‚ych" trĂłjkach touring wewnÄ™trzne osĹ‚ony tylnych lamp teĹĽ byĹ‚y tak prymitywnie maskowane (jedynie plastikiem)? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|