Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

BMW E30 Touring 3d
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=35787
Strona 1 z 1

Autor:  sebastianadam [ Nie, 12.02.2012, 13:21 ]
Temat postu:  BMW E30 Touring 3d

2 drzwiowa wersja BMW E30 Touring
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Image
Image
Image
Image

(C) forums.bimmerforums.com

Autor:  RR ltd Co. [ Nie, 12.02.2012, 14:07 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 2d

Ciekawy wynalazek. Ale podstawowe zastrzeżenie: wygląda na to, że tą wersję wyprodukował jakiś carossier, a opisu jak na lekarstwo...

Autor:  Kobi [ Nie, 12.02.2012, 14:20 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 2d

Nie wiedziałem, że E30 wychodziło jako shooting brake ... i może nawet lepiej ;)

Autor:  Ice [ Nie, 12.02.2012, 14:35 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 2d

Szkoda, że to nie była seria. To spełnienie marzeń każdego raczkującego driftera - małe RWD z bagażnikiem na komplet opon.

Autor:  sebastianadam [ Nie, 12.02.2012, 14:37 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 2d

Co do opisu to znalazłem tylko tyle:
Cytuj:
The E30 3-Series was produced in the following body styles: a four-door saloon, a two-door coupe, a five-door estate (marketed as the "touring"),a three-door estate also called "Touring", a two-door convertible (the M3 cabriolet was only offered for the European market) and a Baur cabriolet.


(C) Wikipedia.en

Autor:  kulikowski [ Pon, 13.02.2012, 15:56 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 2d

jak Touring to 3d nie 2d :> Ponadto to chyba concept :?:

Autor:  sebastianadam [ Pon, 13.02.2012, 19:14 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

Sory, niedopatrzenie. :oops:

Autor:  POŃCZAK [ Śro, 15.02.2012, 9:52 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

Bajeczna! Jeździłbym nią wszędzie.

Autor:  pardon [ Śro, 15.02.2012, 14:42 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

Nigdy nie rozumiałem sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako służbówka dla przedstawiciela firmy produkującej papier toaletowy.

Autor:  Ice [ Śro, 15.02.2012, 15:06 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

Gdyby było więcej takich aut, to może by nie powstało Seicento Van... a tak to jest jak jest.

Autor:  pardon [ Sob, 18.02.2012, 22:40 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

Ale zdarza się czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku :> Więc jakaś nisza na rynku istnieje w dalszym ciągu

Autor:  Dexteros [ Nie, 19.02.2012, 23:21 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

pardon napisał(a):
Nigdy nie rozumiałem sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako służbówka dla przedstawiciela firmy produkującej papier toaletowy.


Idealne w trasę dla 2 osób, bagaże się zmieszczą, a i na upartego można kimać w takim "kombi", świetny pomysł

Autor:  POŃCZAK [ Wto, 21.02.2012, 14:34 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

Imo zajebiste, ale nie umiem wytłumaczyć czemu. Jeździłbym i tyle.

Autor:  Robak [ Wto, 21.02.2012, 15:05 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

Auto wyglada katastrofalnie. Nie rozumiem dlaczego tylna klapa zamiast z normalego e30 touring jest z golfa I :/

Autor:  Kobi [ Wto, 21.02.2012, 21:42 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

A myślałem, że tylko ja mam takie spostrzeżenie z Golfem :lol:

Autor:  sthool [ Wto, 21.02.2012, 22:16 ]
Temat postu:  Re: BMW E30 Touring 3d

pardon napisał(a):
Ale zdarza się czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku :> Więc jakaś nisza na rynku istnieje w dalszym ciągu

Były też Astry F w takiej wersji - to się nazywało Delvan (skrót od słów Delivery Van). W przypadku Opli takie rozwiązania nadwoziowe to szczątkowa pozostałość po pamiętnych Kadettach kombi 3D :)
A wracając do tytułowego BMW - ktoś się orientuje czy w "zwykłych" trójkach touring wewnętrzne osłony tylnych lamp też były tak prymitywnie maskowane (jedynie plastikiem)?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/