| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mazda MX3 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=32025 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zecik1976 [ Pią, 09.07.2010, 10:02 ] |
| Temat postu: | Mazda MX3 |
![]() Produkcję tego cacka zakończono w roku 1998. Ja osobiście jeździłem takim autem w latach 2006-2008 i byłem nim po prostu zachwycony. Niby tylko 1,6 i 106 km jednak naprawde można się było tym pobawić. Lekka konstrukcja, szeroki rozstaw osi i bardzo niskie i sztywne zawieszenie. Na trasie szła maks 195 km/h i paliła średnio ok 10 litrów na 100 km. W sumie zrobiłem nią ok 40 tys km i naprawde grzałem ile fabryka często na maksymalnych obrotach. Jak ją sprzedawałem to miała ponad 200 tys. km i nie brała nic oleju pomiędzy wymianami. Właśnie się dowiedziałem, że koleś któremu ją sprzedałem skasował ją na autostradzie. Samochód idzie do kasacji jednak nic nikomu się nie stało. |
|
| Autor: | ciulek15 [ Nie, 13.11.2011, 19:23 ] |
| Temat postu: | Re: Mazda MX3 |
Mam pytanie , czy moĹĽliwy jest swap silnika 1.8 V6 od tego modelu do mazdy 626 1.8 1993r ? |
|
| Autor: | kornol [ Czw, 29.12.2011, 17:00 ] |
| Temat postu: | Re: Mazda MX3 |
też kiedyś taką chciałem z silniczkiem V6 |
|
| Autor: | kielek [ Czw, 19.01.2012, 12:46 ] |
| Temat postu: | Re: Mazda MX3 |
ciulek15 napisał(a): Mam pytanie , czy moĹĽliwy jest swap silnika 1.8 V6 od tego modelu do mazdy 626 1.8 1993r ? nie lepiej zmienić na xedos 6 , w serii ma 2,0 V6 , albo 626 z podobnych lat wychodziĹ‚y z 2,5 v6, taki swap by byĹ‚ bez sensu |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|