Obecny czas: Czw, 25.04.2024, 19:53




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Isuzu VehiCROSS 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: Kozy k. Bielska-Białej
Samochód: '83 Fiat 126p
Post Isuzu VehiCROSS
Kompaktowy SUV produkowany w latach 1997-2001 r. , bazujący na modelu Trooper. Napędzany przez silniki V6 3.2 (JDM) i 3.5 litra (USDM) o mocy 215 KM/5400 obr./min. i maksymalnym momencie obrotowym 312 Nm/3000 obr./min. Napęd na 4 koła zaprojektowany przez firmę BorgWarner.

Image
Image Image Image Image

Przez wielu uważany za jedno z najbrzydszych aut świata. Dla mnie wręcz przeciwnie. Ciekawy, bardzo oryginalny i rzadki pojazd znacznie górujący możliwosciami terenowymi nad większością dzisiejszych SUVów.

_________________
EcoNegative


Nie, 23.05.2010, 15:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Isuzu VehiCROSS
IMO ciekawe auto, rzadko spotykane, ale nie brzydkie :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Nie, 23.05.2010, 16:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Isuzu VehiCROSS
Jest świetny :wink: No i prawdziwy z niego rarytas - wg wikipedii wyprodukowano niecałe 6 tys. sztuk

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Nie, 23.05.2010, 20:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Isuzu VehiCROSS
tylko 6.000??? szok :shock: ja dołączam do "lubicieli" tego modelu

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 24.05.2010, 8:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: Isuzu VehiCROSS
pamiętam jak się nim zachwycano w 1999r. Chciano go nawet uczynić następcą Frontery. Ale nic nie wyszło...no i dobrze bo auto nigdy mi się nie podobało


Pią, 28.05.2010, 19:44
Profil

Postów: 159
Miejscowość: Nuneaton
Samochód: civic 9
Post Re: Isuzu VehiCROSS
ogolnie jestem bardzo antySUVowy ale akurat ten model mi sie podoba, szkoda ze go nigdy na zywo nie widzialem, chcialbym nim sie kiedys przejechac :)

_________________
był: Citroen ZX 1.8 8v PB + LPG
był: Opel Kadett 1.4 8v PB
był: Daewoo Nexia 1.5 16v PB + LPG
był: Seat Cordoba 1.6 8v PB + LPG
był: Citroen Xsara 1.4 8v PB
był: Vectra c 1.8 16v PB
był: Suzuki Alto 1.1 PB
Jest: Honda Jazz III 1.4 PB
Jest: Honda Civic IX 1.8 PB


Sob, 26.06.2010, 10:29
Profil

Postów: 1
Post Re: Isuzu VehiCROSS
A ja vehicrossem jezdze, sprawuje sie wspaniale tak na autostradzie , jak i w terenie, chociaz boje sie nim zbytni ryzykowac z uwagi na niedostepnosc czesci (jesli by ktos mial jakies informacje na temat takich aut w polsce, bitych , na sprzedaz- prosze o info). kazdy radzi mi po prostu zmiane samochodu, ale nie moge znalezc nic co by mu dorownalo. Konsumuje jak lokomotywa, wedlug producenta 12-18 litrow, ale trzeba nim chyba 50 na godzine jezdzic , zeby sie to w sredniej utrzymalo. W moim jest gaz wiec mnie to troche odciaza, ale zredukowalo powierzchnie bagaznika - ledwie corki wozek upycham. Ogolnie moja milosc rosnie z kazdym dniem.
POZDRAWIAM.


Wto, 28.09.2010, 13:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Isuzu VehiCROSS
Wrzucaj zdjęcia - najlepiej do naszego działu "Garaż"

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 28.09.2010, 14:06
Profil

Postów: 1
Post Re: Isuzu VehiCROSS
befsztyk napisał(a):
A ja vehicrossem jezdze, sprawuje sie wspaniale tak na autostradzie , jak i w terenie, chociaz boje sie nim zbytni ryzykowac z uwagi na niedostepnosc czesci (jesli by ktos mial jakies informacje na temat takich aut w polsce, bitych , na sprzedaz- prosze o info). kazdy radzi mi po prostu zmiane samochodu, ale nie moge znalezc nic co by mu dorownalo. Konsumuje jak lokomotywa, wedlug producenta 12-18 litrow, ale trzeba nim chyba 50 na godzine jezdzic ,

hello Bef,,
przykro Ci ĹĽe go juĹĽ nie masz? :cry:
choćby nie wiem jak oszczędnie jeździć to 17-18 l. benz leci.. ale ja więcej w terenie więc mój pali ile wleje.. :P Musze jednak powiedzieć że nigdy makabrycznie nie przepala.. te 220 kucyków trzeba nakarmić..
czy Towarzystwo fotek chce? hhmm..:
impra rok temu. makabrycznie dużo wody. bez snorkela strach jeździć. ja, defender i jeepy rubicony były w standardzie.. defa zepchnąl nurt, rubicon się podtopił.. łoj było cud-miód 8): https://plus.google.com/photos/10058561 ... banner=pwa
kanał na yt: http://www.youtube.com/watch?v=n_9bK6Gq ... wQIPW4zno4
komuĹ› jakieĹ› info trzeba? prosiem brdzo..


Sob, 11.02.2012, 23:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Isuzu VehiCROSS
Trzeba przyznać że oryginalnie i egzotycznie wygląda, nie tylko jak na terenówkę ale nawet ogólnie jako auto :mryellow: Rozumiem, że to już 2 właścicieli tegoż wozu napisało posty?


Nie, 26.02.2012, 4:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018