Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 19:32




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 396 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Citroen C6 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Citroen C6
Z zewnątrz samochód świetnie zniósł próbę czasu, natomiast wnętrze chyba od samego początku było złe i szkoda, że nie zrobili jakiegoś gruntownego FL głównie na wnętrze :> :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 19.12.2012, 14:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: Citroen C6
To fakt, deska wygląda jak z lat 80 tych, kanciasta i jakby z innego samochodu. Ale nie wszystko było we wnętrzu złe, tylna kanapa, boczki drzwi z tymi drewnianymi pół księżycami to już miód. Odnoszę wrażenie, że zamysłem twórców było dbanie o pasażerów a nie o kierowcę i to był błąd... to tylko klasa wyższa nie RR


Śro, 19.12.2012, 14:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Citroen C6
Jest świetny
Image

Image

Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 07.02.2013, 21:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post Re: Citroen C6
Jakby ktoś szukał C6 to odradzam tego: http://allegro.pl/citron-c6-salon-polska-prywatny-21-12-2008-i3643382064.html był mocno rozbity, według wyceny na 70 000 zł, szyby nie trafiają w uszczelki a błotniki są tak kiepsko zmontowane, że dosłownie latają w trakcie jazdy.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Czw, 31.10.2013, 19:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Citroen C6
To planujesz kupić C6?

A swoją drogę, że komuś się chciało klepać C6 :roll: :roll: :roll:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 31.10.2013, 20:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Citroen C6
Jezu, myślałem, że śnieg już we Zgierzu spadł :twisted:

_________________
locha lover


Pią, 01.11.2013, 1:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Citroen C6
Uchowaj Boże! :lol:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 01.11.2013, 10:02
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Citroen C6
Dżony napisał(a):
szyby nie trafiają w uszczelki a błotniki są tak kiepsko zmontowane, że dosłownie latają w trakcie jazdy.

Na pewno to nie po prostu francuska jakość montażu? ;)

Tak na serio to C6 strasznie mi się podoba... gdybym miał kilkadziesiąt tysięcy w zapasie i nerwy ze stali żeby szukać za ~70k używanego auta to rozglądałbym się właśnie za Citroenem albo za Lancią Thesis.


Sob, 02.11.2013, 20:24
Profil

Postów: 10
Post Re: Citroen C6
Ten Citroen jest piekny. Miałem okazję się nim przejechać - wrażenia nie do opisania...

_________________
http://rimkowalczyk.pl/category/akcesoria-motoryzacyjne - Akcesoria motoryzacyjne


Wto, 12.11.2013, 12:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post Re: Citroen C6
cobra napisał(a):
Dżony napisał(a):
szyby nie trafiają w uszczelki a błotniki są tak kiepsko zmontowane, że dosłownie latają w trakcie jazdy.

Na pewno to nie po prostu francuska jakość montażu? ;)

Myślę, że to było spowodowane jednak przeszłością w której zaliczył szkodę całkowitą :wink:
A auta szukał mój znajomy a nie ja.
BTW: ciekawe czy są jakieś uczciwe C6 w Polsce, inny znajomy też był zdecydowany ale po oglądaniu posklejanych bylejak wraków zrezygnował i skończył w E-klasie która dodatkowo była tańsza, teraz też ciekawe czy skończy mu się cierpliwość nim znajdzie coś co nie było wcześniej zlepiane z dwóch albo cofnięte o 200 000 km.
Szkoda mi tego auta, polski rynek wymusza niską cenę więc ciągną najgorsze wraki a przez to samochód mimo, że ledwo parę lat na rynku to już praktycznie nie do dostania, dwa razy pomagałem w poszukiwaniach C6 więc jakieś tam rozeznanie mam, 1.5 roku temu do 70 000zł a obecnie do 50 000 zł trzeba mieć sporo czasu i cierpliwości tzn. pewnie się coś znajdzie ale kurcze Mercedesa czy BMW można znaleźć paroletniego bez problemu z oryginalnym lakierem bądź historią serwisową a z Citroenem ciężko a przecież całkiem sporo tego jeździ choć trzeba przyznać, że głównie w Świętokrzyskim, ostatnio na Sienkiewce w Kielcach widziałem 3 x C6 w trakcie 2 minutowego spaceru :mryellow:

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Wto, 12.11.2013, 18:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: Citroen C6
Myślę, że najłatwiej będzie ściągnąć C6 z zagranicy. Swoją drogą nie orientuje się ktoś jak to się sprzedawało w Niemczech?


Wto, 12.11.2013, 20:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: Citroen C6
Były miesiące,w których sprzedawało się mniej C6 niż Maserati Quattroporte(np.7<11).

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Pią, 15.11.2013, 9:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: Citroen C6
Stawiam że z Francji będzie lepiej ciągnąć. Wynalazki się najlepiej sprzedają w rodzimym kraju.
A C6 same w sobie uważam za najfajniejszego Citroena wszechczasów. No może po DS. I CX. :D

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Nie, 01.12.2013, 18:59
Profil

Postów: 620
Post Re: Citroen C6
To fakt, że wnętrze z plastikami na poziomie Citroenów C5 i C3 oraz cennik zrujnowały naprawdę awangardowy i ciekawy samochód, który niestety również w temacie osiągów nie był po tej właściwej stronie naszej planety.
Jaka szkoda, że czasy nowych "deesów" przyszły za późno dla C-szóstki :(


Pon, 02.12.2013, 19:10
Profil

Postów: 2
Miejscowość: Kraków
Samochód: Opel Vectra C 1.8
Post Re: Citroen C6
Zdecydowanie był to jeden z ciekawszych pomysłów na nietuzinkową limuzynę. Troszeczkę im się wnętrze nie udało, ale sama forma auta była fenomenalna.
Pamiętam jeden odcinek Top Gear, w którym jadąc wokół toru wyscigów konnych żeby zaprezentować, że auto sunie zupełnie nie wzruszone tym, że jedzie po nieutwardzonej drodze. A bynajmniej nie oszczędzali go wtedy.

W Polsce ludzie boją się jak ognia Citroenów i dopóki ta marka nie popracuje mocno nad wizerunkiem drogiej w utrzymaniu oraz nie poprawi kilku elementów to nie będzie sprzedawać się w Polsce. Chociaż przypuszczam, że w Polsce i tak zawsze górą będzie Volkswagen bo istnieje u nas przeswiadczenie ze co niemieckie to super niezawodne (oczywista bzdura).


Wto, 03.12.2013, 11:46
Profil

Postów: 620
Post Re: Citroen C6
Dopóki króluje w kioskach polski "Auto Bild" i "Top Gear" (bez Frankowskiego*, ale od Springera), to nic się nie zmieni.
* Frankowski nie chciał słodzić Skodom i Volkswagenom, to go "zamknęli"


Czw, 05.12.2013, 19:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 396 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018