Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 4:15




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 266 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
2008 Renault Megane III 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: 2008 Renault Megane III
Miałem okazje mu się przyjrzeć z bliska. Powiem krótko materiały we wnętrzu bardzo miłe w dotyku i świetnie spasowane. Razi tylko elektroniczny wyświetlacz świeci trochę za mocno.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Pon, 22.06.2009, 16:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: 2008 Renault Megane III
Grzyws napisał(a):
Razi tylko elektroniczny wyświetlacz świeci trochę za mocno.


Można wyregulować siłę podświetlenia, a nawet całkowicie je wyłączyć :wink:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Wto, 23.06.2009, 6:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: 2008 Renault Megane III
Sorki, że post pod postem ale zapraszam do przeczytania TESTU Renault Megane Coupe 1.8 TCE mojego autorstwa wraz ze świetnymi zdjęciami Kacpra Szczepańskiego

Image

Image

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 05.07.2009, 12:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2008 Renault Megane III
Czytałem teścik i naprawdę świetnie napisany. Czyta się bardzo przyjemnie. Zdjęcia też rewelacyjne.

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Nie, 05.07.2009, 12:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: 2008 Renault Megane III
No no markus nie spodziewałem się, że tak pozytywnie ocenisz jakiś Renault ;), jeżeli auto Ciebie poruszyło to musi coś znaczyć skoro wcześniej czytałem negatywne posty na temat Renaultów ;). Mam nadzieję, że za 3,4 lata taka coupetka będzie stała u mnie na parkingu ;).


Nie, 05.07.2009, 12:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: 2008 Renault Megane III
Homer napisał(a):
No no markus nie spodziewałem się, że tak pozytywnie ocenisz jakiś Renault ;)


Hahaha, ja też. Za parę dni pod domem będzie Koleos, więc zobaczymy czy i w tym przypadku będzie pozytywnie 8)

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 05.07.2009, 12:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: 2008 Renault Megane III
Jakoś Koleos mnie nie przekonuje, nie testowałem oczywiście ale tak oglądałem w salonie i jakoś nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Może 3 generacja tego modelu coś zmieni ale na to trzeba poczekać ;).


Nie, 05.07.2009, 12:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: 2008 Renault Megane III
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym tempomatem. Co to znaczy, że jedziemy wolniej lub szybciej niż prędkość założona? Do tej pory uważałem, że tempomat to takie głupie urządzenie, które zrobi wszystko, nawet zarżnie silnik, by tylko utrzymać założoną prędkość... 8)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 05.07.2009, 15:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: 2008 Renault Megane III
lordzofmafia napisał(a):
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym tempomatem. Co to znaczy, że jedziemy wolniej lub szybciej niż prędkość założona? Do tej pory uważałem, że tempomat to takie głupie urządzenie, które zrobi wszystko, nawet zarżnie silnik, by tylko utrzymać założoną prędkość... 8)


No po prostu - zakładasz, dajmy na to 150 kph. Zdejmujesz nogę z gazu i suniesz sobie z tą prędkością lewym pasem. Nagle wyjeżdża Ci "kapelusz" w Fabii albo dres w Golfie III i musisz przyhamować. Wtedy pojawiają się te zielone pierścienie po lewej stronie. Dajesz mu/im długimi i leszcze zjeżdżają. Wtedy wciskasz klawisz na kierownicy i auto przyśpiesza i jedzie znów 150 kph. Nagle widzisz w lusterku wielką nerę, a za nią karka w BMW 760i. Jesteś w trakcie wyprzedzania TIRów i dociskasz Meganę do 180kph i pojawiają się czerwone pierścienie po prawej stronie. Jak zjedziesz na prawy pasi i zdejmiesz nogę z gazu, auto zwolni do zadanej prędkości.

Chyba czytelnie to wyjaśniłem 8)

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 05.07.2009, 16:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: 2008 Renault Megane III
A no czytelnie, tylko teraz nie widzę sensu tego urządzenia... Ot taki bajer co świeci ;)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 05.07.2009, 17:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 97
Samochód: Renault Laguna
Post Re: 2008 Renault Megane III
lordzofmafia napisał(a):
A no czytelnie, tylko teraz nie widzę sensu tego urządzenia... Ot taki bajer co świeci ;)

ot taki bajer ale jak uprzyjemnia jazdy po autostradzie (no moĹĽe jeszcze nie tak bardzo w Polsce :lol: )

_________________
Wolę stracić minutę w życiu, niż życie w minucie(km/h).

www.koniecITI.pl


Nie, 05.07.2009, 18:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: 2008 Renault Megane III
stryhu napisał(a):
ot taki bajer ale jak uprzyjemnia jazdy po autostradzie (no moĹĽe jeszcze nie tak bardzo w Polsce :lol: )

Uprzyjemnia bo coś się dzieje (mróga, świeci). Jazda autostradowa sama w sobie jest nudna jak flaki z olejem ;)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 05.07.2009, 18:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2008 Renault Megane III
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
autozeitung.de

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Pią, 10.07.2009, 10:16
Profil
Post Re: 2008 Renault Megane III
Teścik redakcyjny ( Renault Megane Coupé 1.5 dCi ) :
Cytuj:
Oryginalne i ekonomiczne - Renault Megane Coupé 1.5 dCi

Zawieszenie oferujące dobry komfort jazdy i bardzo ekonomiczny silnik to w 3-drzwiowych coupé rzadkość. Ciekawa propozycja dla chcących się wyróżnić z tłumu.

Image

Renault zyskało miano marki niemal szokującej stylistyką nadwozia – nowe modele sprawiają, że ich poprzednicy i konkurenci odbierani są jak pojazdy projektowane dekadę wcześniej. Jak na taką opinię, Renault zachowało się dość konserwatywnie – po ekstrawaganckiej poprzedniej generacji Megane, posłużyło się mniej osobliwym stylem nadwozia, ale wystarczająco oryginalnym aby już przy pierwszym spojrzeniu wiedzieć o którą markę chodzi. Ponadto opisywana wersja to przedstawiciel floty Renault Eco2, spełniającej następujące trzy kryteria: poziom emisji CO2 poniżej 140 g/km, produkcja w zakładzie posiadającym certyfi kat ISO 14001 o zminimalizowanym oddziaływaniu na środowisko, ponad 95% masy pojazdu nadaje się do powtórnego przetworzenia po jego wycofaniu z eksploatacji i ponad 5% całkowitej masy tworzyw sztucznych użytych do produkcji pojazdu pochodzi z recyklingu....

Pełny opis testu: Oryginalne i ekonomiczne - Renault Megane Coupé 1.5 dCi

Wybrana specyfikacja testowanego modelu oraz dla porównania słabszy motor w innej wersji:
Image Image

Źródło testu: KATALOG dla kierowców / Autocentrum.pl
Źródło porównania (jak zawsze :)): Trynid.pl


Ostatnio edytowany przez trynid.pl Śro, 23.12.2009, 18:55, edytowano w sumie 2 razy

Śro, 09.12.2009, 10:50
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: 2008 Renault Megane III
komicznie wygląda ten biały egzemplarz :lol: pełen wizualno-sportowy pakiet i takie pompony :lol: mój Włoski FWD ma chyba mniejsze balony :mryellow:


Śro, 09.12.2009, 19:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 83
Miejscowość: Odolanów
Post Re: 2008 Renault Megane III
Robi wrażenie szczególnie z zewnątrz. ale w środku tak dobrze nie jest, ale ogólnie auto jest fajne mam nadzieję, że będzie mniej awaryjne niż poprzednik.


Pią, 11.12.2009, 16:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 413
Miejscowość: CT/CGR
Samochód: stary
Post Re: 2008 Renault Megane III
Miałem dziś okazję przyjrzeć się Renault Megane w wersji kombi w kolorze takim jak na zdjęciach które wrzucił gibki. Co prawda tylko obejrzałem go z zewnątrz, w środku nie siedziałem (auto stało sobie na parkingu pod jednym z supermarketów). Jak dla mnie to najładniejsza wersja nadwoziowa nowego Megane. Zgrabna, nie sprawia wrażenia "wielkiej krowy" jak np. poprzedni Golf Variant. Jak dla mnie obecnie - najładniejsze kombi wśród kompaktów. A ja nieczęsto mówię, że mi się Renault podoba :wink:

_________________
Zimne ognie Twojego języka ślizgają się po skórce pieczywa...


Czw, 17.12.2009, 14:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 92
Post Re: 2008 Renault Megane III
markus napisał(a):
lordzofmafia napisał(a):
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym tempomatem. Co to znaczy, że jedziemy wolniej lub szybciej niż prędkość założona? Do tej pory uważałem, że tempomat to takie głupie urządzenie, które zrobi wszystko, nawet zarżnie silnik, by tylko utrzymać założoną prędkość... 8)


No po prostu - zakładasz, dajmy na to 150 kph. Zdejmujesz nogę z gazu i suniesz sobie z tą prędkością lewym pasem. Nagle wyjeżdża Ci "kapelusz" w Fabii albo dres w Golfie III i musisz przyhamować. Wtedy pojawiają się te zielone pierścienie po lewej stronie. Dajesz mu/im długimi i leszcze zjeżdżają. Wtedy wciskasz klawisz na kierownicy i auto przyśpiesza i jedzie znów 150 kph. Nagle widzisz w lusterku wielką nerę, a za nią karka w BMW 760i. Jesteś w trakcie wyprzedzania TIRów i dociskasz Meganę do 180kph i pojawiają się czerwone pierścienie po prawej stronie. Jak zjedziesz na prawy pasi i zdejmiesz nogę z gazu, auto zwolni do zadanej prędkości.

Chyba czytelnie to wyjaśniłem 8)

Automat+ tempomat to idealne połączenie w dalekie trasy. Nawet na zwykłych drogach jest przydatny a dzięki płynności jazdy obniża zużycie paliwa

_________________
volvo 340 RWD !!PB!!
Padżerro 2.8 Tdi


Czw, 17.12.2009, 19:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5698
Post Re: 2008 Renault Megane III
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
(c)planeterenault.com

_________________
TechnoBase.FM.24h. Electro


Wto, 02.02.2010, 16:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7459
Miejscowość: Warszawa
Post Re: 2008 Renault Megane III
Ciekawy patent z tÄ… nawigacjÄ…. Jednak z drugiej strony czy aby nie za bardzo odrywa wzrok kierowcy ?

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Pią, 05.02.2010, 12:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 266 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018