| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| NIEWYPAŁY godne zainteresowania https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=24229 |
Strona 1 z 17 |
| Autor: | mad4max [ Czw, 29.11.2007, 23:22 ] |
| Temat postu: | |
Renault avantime! jedyne absolutnie piękne reno w historii chyba tej firmy coś wspaniałego! Jedno sie buja po kraq takie granatowo srebrne no jak je widze to serce zaczyna mi bic szzybciej. dzieło sztuki! |
|
| Autor: | kulikowski [ Pią, 30.11.2007, 0:59 ] |
| Temat postu: | |
Dwudrzwiowy van - projektant chyba był po narkotykach |
|
| Autor: | kenji [ Pią, 30.11.2007, 8:21 ] |
| Temat postu: | |
Avantime jest imho cudowny! |
|
| Autor: | sl65amg [ Pią, 30.11.2007, 8:26 ] |
| Temat postu: | |
w c1 niewypalem byla cena a nie sam skuter... |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 30.11.2007, 11:19 ] |
| Temat postu: | |
przy avantime wspomiał bym też o vel satis
...nie zapomniałem również o Fiacie Stilo
|
|
| Autor: | Tapir [ Pią, 30.11.2007, 11:21 ] |
| Temat postu: | |
Alfisti4ever napisał(a): Chrysler Crossfire Wydaje mi sie ze to tez przypadek nie-wypalu motoryzacyjnego polemizowaĹ‚bym, trochÄ™ siÄ™ tego sprzedaĹ‚o jednak |
|
| Autor: | mad4max [ Pią, 30.11.2007, 11:48 ] |
| Temat postu: | |
A nie wiem czy do tematu nie można dołączyć gwiazd merca czyli a-klasy, czy nawet c klasy sportcoupe bodajze, chociaz produkowane przez dłuższy czas to każdy to czuje ze jednak troche chyba na siłe |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 30.11.2007, 13:20 ] |
| Temat postu: | |
...oto następne niewypały... smart forfour
ford five hundert
|
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 30.11.2007, 15:23 ] |
| Temat postu: | |
five hunderd to amerykańska odmiana mondeo, produkowana w latach 2005-2007 z silnikami 3.0 V6 24v CVT 3.0 V6 24v CVT 4wd 3.0 V6 24v
|
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Pią, 30.11.2007, 17:48 ] |
| Temat postu: | |
Scenic RX4 z tego co mi wiadomo tez hitem sprzedazy nie zostal |
|
| Autor: | marcello [ Pią, 30.11.2007, 17:58 ] |
| Temat postu: | |
Le Cobusier napisał(a): ...nie zapomniaĹ‚em rĂłwnieĹĽ o Fiacie Stilo MoĹĽesz jakoĹ› rozwinać swojÄ… mysl Le Cobusier napisał(a): five hunderd to amerykaĹ„ska odmiana mondeo, No na pewno |
|
| Autor: | olgierd [ Pią, 30.11.2007, 18:04 ] |
| Temat postu: | |
marcello napisał(a): MoĹĽesz jakoĹ› rozwinać swojÄ… mysl Czemu uwaĹĽasz Stilo za niewypal W pewnym sensie to byĹ‚ niewypaĹ‚. Auto choć byĹ‚o bardzo dobre i wygrywaĹ‚o wiele porĂłwnaĹ„, albo mieĹ›ciĹ‚o siÄ™ w czołówce, to jednak sĹ‚abo siÄ™ sprzedawaĹ‚o. Spekulowano, ĹĽe przyczynami moĹĽe być niefiatowski design (cokolowiek to znaczy) lub wysoka cena (jeĹ›li dobrze pamiÄ™tam to podstawowe wersje kosztowaĹ‚y ponad 60 k zĹ‚; inna sprawa, ĹĽe byĹ‚y dobrze wyposaĹĽone). Ale tak jak napisaĹ‚em; niewypaĹ‚ w pewnym sensie, bo samochĂłd byĹ‚ naprawdÄ™ dorze zaprojektowany. |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 30.11.2007, 20:35 ] |
| Temat postu: | |
Do tej listy dodał bym Volkwagena Phaetona, co by nie mówić auto nie odniosło sukcesu ze względu na swoją cene nieadekwatną do marki |
|
| Autor: | mad4max [ Pią, 30.11.2007, 22:53 ] |
| Temat postu: | |
phateon, no to moze i superb, a co do corrado, byłoby chyba wszystko w porzadku gdyby nie pojawila sie calibra.. kolejny typ choc jeszcze nie do konca moze przesadzony- "piekne" doblo corolla o żabim spojrzeniu co pociagnela chyba ze 2-3 lata lupo...trzymane na sile jakby nie patrzec.. pug 607? króciutko był na topie... ciekawe jak wygladaja wyniki sprzedazy saaba 9-5 w okularowym wydaniu? to auto to totalne nieporozumienie! trzeba z tydzien pic zeby taki przod narysowac! |
|
| Autor: | Joey [ Pią, 30.11.2007, 23:00 ] |
| Temat postu: | |
Le Cobusier napisał(a): smart forfour |
|
| Autor: | mad4max [ Pią, 30.11.2007, 23:02 ] |
| Temat postu: | |
smarta bym tak od razu nie wciagał na liste bo to auto kultowe w europie, choc moze nie w naszej czesci |
|
| Strona 1 z 17 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|