Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

1993 Jaguar XJ220
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=2128
Strona 1 z 4

Autor:  el_ [ Sob, 21.08.2004, 17:10 ]
Temat postu:  1993 Jaguar XJ220

1988 Jaguar XJ220 Concept

Image Image Image


1993 Jaguar XJ220

Image Image Image Image Image Image Image Image


1993 Jaguar XJ220C

Image


1994 Jaguar XJ220S TWR

Image Image Image Image Image Image


(C) Fast-autos.net

Twin Turbo 3,5 V6, 542 KM, 644 Nm, V-Max 342 Km/h, 0-96 Km/h 4 s.

Autor:  Spark^ [ Sob, 21.08.2004, 17:17 ]
Temat postu: 

Jak go pierwszy raz zobaczyłem, to nie chciałem wierzyć, że to Jag, tylko szkoda, że Jag nie opracował nastepcy, bo autko ciekawe 8)

Autor:  Chicken [ Sob, 21.08.2004, 18:39 ]
Temat postu: 

Boski 8) ... moze ktos wie ... ile egzemplarzy wyprodukowano ?

Autor:  Kobi [ Sob, 21.08.2004, 19:43 ]
Temat postu: 

Miałem resowówke XJ220 :mrgreen:

Autor:  Ice [ Sob, 21.08.2004, 20:00 ]
Temat postu: 

Mam takiego Burrago 1:18.

Jeden z nacudowniejszych Jag'Ăłw :!: :!: :!:

Autor:  Reanimator [ Sob, 21.08.2004, 21:03 ]
Temat postu: 

tym 1993 Jaguar XJ220 można poszaleć w grze toca 2 chyba,
i zobaczyć go kawałek w filmie 60 sekund

Autor:  Chicken [ Sob, 21.08.2004, 21:05 ]
Temat postu: 

Reanimator napisał(a):
zobaczyć go kawałek w filmie 60 sekund

naprawde chwilke :lol:

Autor:  DeusZ [ Sob, 21.08.2004, 21:23 ]
Temat postu: 

może nie bede oryginalny , ale to jest naprawde super samochód :!: i choć jak już mówiliście nie przypomina jaga , to jednak ma "to cos" co ta angielska marka w samochodach nam daje ... po prostu super :twisted:

Autor:  Seth [ Sob, 21.08.2004, 22:46 ]
Temat postu: 

niezły. jego projektantem był facet, który nazywał sie Dave.......Szczupak :)

Autor:  lordzofmafia [ Sob, 21.08.2004, 23:27 ]
Temat postu: 

Produkujcie więcej takich Jaguarów. 8)

Autor:  Wilu [ Śro, 19.01.2005, 10:26 ]
Temat postu: 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(C) fast-autos

Autor:  POŃCZAK [ Śro, 19.01.2005, 11:01 ]
Temat postu: 

juz nie robia takich aut :cry:

Autor:  johny [ Śro, 19.01.2005, 12:17 ]
Temat postu: 

POŃCZAK napisał(a):
juz nie robia takich aut :cry:


To chyba jednak dobrze bo ten Jag był w sumie niewypałem, szczegulnie jego 6 cylindrowy silnik brzmiał jak pralka na wysokich obrotach. Tak bynajmniej szłyszałem a może czytałem, nie dam sobie za to uciąć łapy. :wink:

Autor:  Wilu [ Śro, 19.01.2005, 12:28 ]
Temat postu: 

johny napisał(a):
POŃCZAK napisał(a):
juz nie robia takich aut :cry:


To chyba jednak dobrze bo ten Jag był w sumie niewypałem, szczegulnie jego 6 cylindrowy silnik brzmiał jak pralka na wysokich obrotach. Tak bynajmniej szłyszałem a może czytałem, nie dam sobie za to uciąć łapy. :wink:


A szkoda bo siekiere juĹĽ mam naostrzonÄ… :wink: :wink: :wink:

Autor:  johny [ Śro, 19.01.2005, 13:08 ]
Temat postu: 

Wilu napisał(a):
johny napisał(a):
POŃCZAK napisał(a):
juz nie robia takich aut :cry:


To chyba jednak dobrze bo ten Jag był w sumie niewypałem, szczegulnie jego 6 cylindrowy silnik brzmiał jak pralka na wysokich obrotach. Tak bynajmniej szłyszałem a może czytałem, nie dam sobie za to uciąć łapy. :wink:


A szkoda bo siekiere juĹĽ mam naostrzonÄ… :wink: :wink: :wink:


Zachowaj ją lepiej na reanimatora on lubi zakładać się o rączki. :wink:

Autor:  Ice [ Śro, 19.01.2005, 17:06 ]
Temat postu: 

HJ220 RZĄDZI :!: :!: :!:

Autor:  Wilu [ Śro, 19.01.2005, 17:11 ]
Temat postu: 

Ice napisał(a):
HJ220 RZĄDZI :!: :!: :!:


Że co :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?

Autor:  Ice [ Śro, 19.01.2005, 17:54 ]
Temat postu: 

Wilu napisał(a):
Ice napisał(a):
HJ220 RZĄDZI :!: :!: :!:


Że co :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?


Tfuu...XJ... ! :)

Autor:  el_ [ Śro, 19.01.2005, 18:25 ]
Temat postu: 

Kocham go (mimo jego 6 cylindrĂłw)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor:  Wilu [ Śro, 19.01.2005, 21:10 ]
Temat postu: 

Srać na jego 6 cylindrów, jest zajebisty :!: :!: :!: :!:

Strona 1 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/