| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 1993 Jaguar XJ220 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=2128 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | el_ [ Sob, 21.08.2004, 17:10 ] |
| Temat postu: | 1993 Jaguar XJ220 |
1988 Jaguar XJ220 Concept
1993 Jaguar XJ220
1993 Jaguar XJ220C
1994 Jaguar XJ220S TWR
(C) Fast-autos.net Twin Turbo 3,5 V6, 542 KM, 644 Nm, V-Max 342 Km/h, 0-96 Km/h 4 s. |
|
| Autor: | Spark^ [ Sob, 21.08.2004, 17:17 ] |
| Temat postu: | |
Jak go pierwszy raz zobaczyłem, to nie chciałem wierzyć, że to Jag, tylko szkoda, że Jag nie opracował nastepcy, bo autko ciekawe |
|
| Autor: | Chicken [ Sob, 21.08.2004, 18:39 ] |
| Temat postu: | |
Boski |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 21.08.2004, 19:43 ] |
| Temat postu: | |
Miałem resowówke XJ220 :mrgreen: |
|
| Autor: | Ice [ Sob, 21.08.2004, 20:00 ] |
| Temat postu: | |
Mam takiego Burrago 1:18. Jeden z nacudowniejszych Jag'Ăłw |
|
| Autor: | Reanimator [ Sob, 21.08.2004, 21:03 ] |
| Temat postu: | |
tym 1993 Jaguar XJ220 można poszaleć w grze toca 2 chyba, i zobaczyć go kawałek w filmie 60 sekund |
|
| Autor: | Chicken [ Sob, 21.08.2004, 21:05 ] |
| Temat postu: | |
Reanimator napisał(a): zobaczyć go kawaĹ‚ek w filmie 60 sekund naprawde chwilke |
|
| Autor: | DeusZ [ Sob, 21.08.2004, 21:23 ] |
| Temat postu: | |
moĹĽe nie bede oryginalny , ale to jest naprawde super samochĂłd |
|
| Autor: | Seth [ Sob, 21.08.2004, 22:46 ] |
| Temat postu: | |
niezły. jego projektantem był facet, który nazywał sie Dave.......Szczupak |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Sob, 21.08.2004, 23:27 ] |
| Temat postu: | |
Produkujcie więcej takich Jaguarów. |
|
| Autor: | Wilu [ Śro, 19.01.2005, 10:26 ] |
| Temat postu: | |
(C) fast-autos |
|
| Autor: | POŃCZAK [ Śro, 19.01.2005, 11:01 ] |
| Temat postu: | |
juz nie robia takich aut |
|
| Autor: | johny [ Śro, 19.01.2005, 12:17 ] |
| Temat postu: | |
POĹCZAK napisał(a): juz nie robia takich aut To chyba jednak dobrze bo ten Jag byĹ‚ w sumie niewypaĹ‚em, szczegulnie jego 6 cylindrowy silnik brzmiaĹ‚ jak pralka na wysokich obrotach. Tak bynajmniej szĹ‚yszaĹ‚em a moĹĽe czytaĹ‚em, nie dam sobie za to uciąć Ĺ‚apy. |
|
| Autor: | Wilu [ Śro, 19.01.2005, 12:28 ] |
| Temat postu: | |
johny napisał(a): POĹCZAK napisał(a): juz nie robia takich aut To chyba jednak dobrze bo ten Jag byĹ‚ w sumie niewypaĹ‚em, szczegulnie jego 6 cylindrowy silnik brzmiaĹ‚ jak pralka na wysokich obrotach. Tak bynajmniej szĹ‚yszaĹ‚em a moĹĽe czytaĹ‚em, nie dam sobie za to uciąć Ĺ‚apy. A szkoda bo siekiere juĹĽ mam naostrzonÄ… |
|
| Autor: | johny [ Śro, 19.01.2005, 13:08 ] |
| Temat postu: | |
Wilu napisał(a): johny napisał(a): POĹCZAK napisał(a): juz nie robia takich aut To chyba jednak dobrze bo ten Jag byĹ‚ w sumie niewypaĹ‚em, szczegulnie jego 6 cylindrowy silnik brzmiaĹ‚ jak pralka na wysokich obrotach. Tak bynajmniej szĹ‚yszaĹ‚em a moĹĽe czytaĹ‚em, nie dam sobie za to uciąć Ĺ‚apy. A szkoda bo siekiere juĹĽ mam naostrzonÄ… Zachowaj jÄ… lepiej na reanimatora on lubi zakĹ‚adać siÄ™ o rÄ…czki. |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 19.01.2005, 17:06 ] |
| Temat postu: | |
HJ220 RZĄDZI |
|
| Autor: | Wilu [ Śro, 19.01.2005, 17:11 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): HJ220 RZÄ„DZI Ĺ»e co |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 19.01.2005, 17:54 ] |
| Temat postu: | |
Wilu napisał(a): Ice napisał(a): HJ220 RZÄ„DZI Ĺ»e co Tfuu...XJ... ! |
|
| Autor: | el_ [ Śro, 19.01.2005, 18:25 ] |
| Temat postu: | |
Kocham go (mimo jego 6 cylindrĂłw)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| Autor: | Wilu [ Śro, 19.01.2005, 21:10 ] |
| Temat postu: | |
Srać na jego 6 cylindrów, jest zajebisty |
|
| Strona 1 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|