| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Nissan X-Trail https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=2092 |
Strona 1 z 5 |
| Autor: | Ella [ Śro, 18.08.2004, 19:04 ] |
| Temat postu: | Nissan X-Trail |
(C) mojeauto.pl |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 18.08.2004, 19:16 ] |
| Temat postu: | |
Ella, duuużo bardzo ładnych fotek Hondy CR-V jest tutaj: http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1416 A od siebie dodam jeszcze zdjęcia Nissana X-Trail 2004:
(C) Nissan A tutaj wersja 2003 ;)
(C) wallpaper-land.com |
|
| Autor: | Ella [ Śro, 18.08.2004, 19:25 ] |
| Temat postu: | |
Tomaszu : probowalam jeszcze zamiescic Toyote RAV4 , ale nie udalo sie Zas ten Twoj nissan X-Trail to jest rocznik 2003 ! Ja zamiescilam nissana X-Trail rocznik 2004 |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 18.08.2004, 19:32 ] |
| Temat postu: | |
Tak, ale 2004 nie mogłem znaleźć ;) Poszukam i ew. zmienię :P A co do RAV4... też się postaram ;))))) t.m. edit: OK, Nissan 2004 już jest ;) |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 18.08.2004, 19:39 ] |
| Temat postu: | |
Skoro w pierwszym poście jest Honda CR-V i Nissan X-trail to dlaczego temat się nazywa Nissan X-Trail |
|
| Autor: | Spark^ [ Śro, 18.08.2004, 19:44 ] |
| Temat postu: | |
Fajne autko |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 18.08.2004, 19:55 ] |
| Temat postu: | |
Tomasz napisał(a): A co do RAV4... teĹĽ siÄ™ postaram ;))))) Jest i RAV4 !! http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=2093 PS. Dj Boowzy napisał(a): Skoro w pierwszym poĹ›cie jest Honda CR-V i Nissan X-trail to dlaczego temat siÄ™ nazywa Nissan X-Trail :P Hondy juĹĽ przecieĹĽ nie ma ;) :P EOT :) t.m. |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 18.08.2004, 19:59 ] |
| Temat postu: | |
Kolejna zmiana |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 18.08.2004, 20:09 ] |
| Temat postu: | |
Spark^ napisał(a): Fajne autko Nareeszcie coĹ› na temat |
|
| Autor: | K0RN [ Śro, 18.08.2004, 21:03 ] |
| Temat postu: | |
fajny, ale te zegary do kitu |
|
| Autor: | Ella [ Śro, 18.08.2004, 21:22 ] |
| Temat postu: | |
K0RN napisał(a): fajny, ale te zegary do kitu Sorry , ze nie kapuje ... jakie zegary ? |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 18.08.2004, 21:25 ] |
| Temat postu: | |
Pewnie obrotomierze |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 18.08.2004, 21:30 ] |
| Temat postu: | |
Zegary to potoczna nazwa tego czegoś, co masz przed sobą (w nissanie na środku deski rozdzielczej) - okrągłe: obrotomierz i prędkościomierz. t.m. |
|
| Autor: | Ella [ Śro, 18.08.2004, 21:50 ] |
| Temat postu: | |
Tomasz napisał(a): Zegary to potoczna nazwa tego czegoĹ›, co masz przed sobÄ… (w nissanie na Ĺ›rodku deski rozdzielczej) - okrÄ…gĹ‚e: obrotomierz i prÄ™dkoĹ›ciomierz. t.m. ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak A CO IM DOLEGA Tym z Nissana ...?! |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Śro, 18.08.2004, 23:42 ] |
| Temat postu: | |
Ella napisał(a): :shock: Acha... ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak A CO IM DOLEGA Tym z Nissana ...?! SÄ… na Ĺ›rodku! |
|
| Autor: | Reanimator [ Czw, 19.08.2004, 0:04 ] |
| Temat postu: | |
kokpit to cała deska rozdzielcza a nie same zegary mylisz pojęcia kobieto |
|
| Autor: | Ella [ Czw, 19.08.2004, 7:42 ] |
| Temat postu: | |
lordzofmafia napisał(a): Ella napisał(a): :shock: Acha... ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak A CO IM DOLEGA Tym z Nissana ...?! SÄ… na Ĺ›rodku! ================== Zawsze gdy sie przesiadasz ...to cos Ci nie pasuje , bo jest inne ?! Przyzwyczajenie to druga natura czlowieka , jak mawiaja Pytanie : po co ? Odpowiedz : a dlaczego nie ?! |
|
| Autor: | K0RN [ Czw, 19.08.2004, 8:00 ] |
| Temat postu: | |
gorsza czytelnosc i widocznosc owych wskaznikow, poza tym nie wiem czy komus sie podoba ze tam gdzie zawsze patrzyl na obrotomierz osiada teraz kurz.... |
|
| Autor: | Ella [ Czw, 19.08.2004, 8:09 ] |
| Temat postu: | |
K0RN napisał(a): gorsza czytelnosc i widocznosc owych wskaznikow, poza tym nie wiem czy komus sie podoba ze tam gdzie zawsze patrzyl na obrotomierz osiada teraz kurz.... Siedzialam w tym samochodzie , a nawet odbylam jazde probna A jak sie pasazer cieszy ( pasazer a'la pilot ) ze wszystko widzi Zas tam gdzie KORN umiescil "kurz" ----- Z tego co wiem chyba X-Trail nie jest jedynym samochodem z zegarami po srodku |
|
| Autor: | Ella [ Czw, 19.08.2004, 9:06 ] |
| Temat postu: | Istotniejsze walory niz...zegary. |
CYTUJE : "UKĹADY PRZENIESIENIA NAPÄDU WĹ›rĂłd licznych nowoczesnych technologii zastosowanych w X-TRAILu najwaĹĽniejszÄ… jest nowatorskie rozwiÄ…zanie ukĹ‚adu przeniesienia napÄ™du - ALL-MODE 4X4. Jest to pierwszy tego rodzaju system seryjnie zastosowany w samochodzie terenowym. Zbudowany zostaĹ‚ w oparciu o te same zasady, jakie zastosowano w konstrukcji legendarnego supersportowego samochodu Skyline GT-R. Elektronicznie kontrolowany system przeniesienia napÄ™du ALL MODE 4X4 automatycznie dostosowuje siÄ™ do warunkĂłw drogowych i dziÄ™ki informacjom z licznych czujnikĂłw kół oraz czujnika poĹ‚oĹĽenia pedaĹ‚u przyspieszenia jest w stanie pĹ‚ynnie zmieniać rozdziaĹ‚ siĹ‚y napÄ™dowej miÄ™dzy obie osie. ALL MODE posiada trzy reĹĽimy pracy, ktĂłre kierowca moĹĽe wybrać za poĹ›rednictwem nowego obrotowego przełącznika na tablicy rozdzielczej. ReĹĽim '2WD' oznacza staĹ‚y napÄ™d jedynie przedniej osi, odpowiedni dla dobrych warunkĂłw drogowych i dobrej przyczepnoĹ›ci. Po przełączeniu na 'LOCK' system załącza staĹ‚y napÄ™d wszystkich kół, dzielÄ…c moment napÄ™dowy pomiÄ™dzy oĹ› przedniÄ… i tylnÄ… w stosunku 57:43%. 'LOCK' zostaĹ‚ pomyĹ›lany dla zapewnienia dobrej trakcji w najcięższych warunkach terenowych w rodzaju jazdy w głębokim bĹ‚ocie lub sypkim Ĺ›niegu i ruszania na Ĺ›liskich wzniesieniach. Najczęściej wykorzystywanym reĹĽimem pracy bÄ™dzie z pewnoĹ›ciÄ… 'AUTO', w ktĂłrym sam system decyduje o wyborze rodzaju napÄ™du w zaleĹĽnoĹ›ci od warunkĂłw jazdy. Czujniki prÄ™dkoĹ›ci kół jezdnych (obsĹ‚ugujÄ…cych takĹĽe system ABS) wysyĹ‚ajÄ… do sterownika elektronicznego odpowiednie informacje, dziÄ™ki ktĂłrym monitorowany jest poĹ›lizg kół i w odpowiednich warunkach nastÄ™puje włączenie elektromagnetycznego sprzÄ™gĹ‚a zamontowanego tuĹĽ przed tylnym mostem napÄ™dowym. W ten sposĂłb zostaje włączony napÄ™d tylnych kół. System pracujÄ…cy w reĹĽimie 'AUTO' zatem automatycznie kompensuje pogorszenie przyczepnoĹ›ci wynikajÄ…ce z niekorzystnych warunkĂłw drogowych takich jak goĹ‚oledĹş, piasek, czy mokre liĹ›cie na drodze." =====================================
|
|
| Strona 1 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|