| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Honda Accord (1994-1998) https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=20914 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mefisto [ Nie, 06.05.2007, 11:32 ] |
| Temat postu: | |
Jeden z japonskich samochodow ktore moglbym miec w garazu. Co tu duzo mowic - naprawde sympatyczna Honda |
|
| Autor: | markus [ Nie, 06.05.2007, 12:38 ] |
| Temat postu: | |
Od zawsze podobała mi się ta generacja Accorda. Naprawdę ładny i cholernie dobry wóz. |
|
| Autor: | MaddDogg [ Nie, 06.05.2007, 13:14 ] |
| Temat postu: | |
Niegdyś ten samochód nie robił na mnie kompletnie żadnego wrażenia. Jakiś czas temu uległo to jednak zmianie i wydaje mi się, że to jedna z ładniejszych Hond |
|
| Autor: | Mefisto [ Nie, 06.05.2007, 16:28 ] |
| Temat postu: | |
MaddDogg napisał(a): NiegdyĹ› ten samochĂłd nie robiĹ‚ na mnie kompletnie ĹĽadnego wraĹĽenia. JakiĹ› czas temu ulegĹ‚o to jednak zmianie i wydaje mi siÄ™, ĹĽe to jedna z Ĺ‚adniejszych Hond Wink tamtego okresu. No mam to samo Tuner napisał(a): pierwsze dzieĹ‚o Hondy w Swindon (Anglia) |
|
| Autor: | marcello [ Nie, 06.05.2007, 16:48 ] |
| Temat postu: | |
TeĹĽ uwazam ze ta generacja Accorda byla jedna z najbardziej udanych |
|
| Autor: | Zbigniew Kowalski [ Pon, 07.05.2007, 17:28 ] |
| Temat postu: | |
Kiedyś użytkowałem takiego Accorda i co mogę powiedzieć- to był najlepszy samochód jaki miałem mój późniejszy Civic nie mógł równać się z Accordem pod wieloma względami. Szkoda, że już nie jest [produkowana ta generacja] poza tym ten Accord jest o wiele wygodniejszy i bardziej komfortowy niż następca |
|
| Autor: | fan911 [ Pon, 07.05.2007, 18:24 ] |
| Temat postu: | |
W latach 90-tych Japończycy chyba nieco zatracili charakter marki Honda. Bo prezentowana powyżej generacja Accorda to duże, obłe auto pozbawione typowej hondowskiej zadziorności i sportowego stylu. Nie kwestionuję jej użyteczności czy bezawaryjności, które stoją na wysokim poziomie, ale to auto, pomimo że sympatyczne, jest według mnie nieco zbyt "krowiaste". Na szczęście Honda powróciła na swój szlak najnowszym Accordem, o Civicu nie wspominając. A porównując sylwetkę tego Accorda do innych aut tego okresu, to Toyota Carina i Mazda 626 również niezbyt wyróżniały się pod względem stylistyki. Ale oczywiście miały inne zalety |
|
| Autor: | Zbigniew Kowalski [ Pon, 07.05.2007, 20:02 ] |
| Temat postu: | |
Właśnie ten model Accorda powstał w okrsie gdy Japończycy nie przywiązywali uwagi do kosztów i prezentowali oryginalne rozwiązanie techniczne |
|
| Autor: | Honda Crx [ Śro, 01.08.2007, 23:41 ] |
| Temat postu: | |
fajne, fajne |
|
| Autor: | Tuner [ Czw, 02.08.2007, 10:38 ] |
| Temat postu: | |
Honda Crx napisał(a): moglby stac u mnie w garazu No wkoncu to honda, honda zawsze jest piekna |
|
| Autor: | shreq21 [ Nie, 09.12.2007, 20:09 ] |
| Temat postu: | |
witam.Czym sie rozni Honda Accord Ascot Innova od normalnej HOndy Accord?? |
|
| Autor: | Grzyws [ Nie, 09.12.2007, 20:50 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo ciekawa Honda. Jednak nowsza generacja bardziej mi siÄ™ podoba. |
|
| Autor: | MaddDogg [ Czw, 20.12.2007, 18:48 ] |
| Temat postu: | |
shreq21 - http://www.hondaoldies.de/Korbmacher-Ar ... innova.htm |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|