| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Seat Toledo https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1423 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 10:13 ] |
| Temat postu: | Seat Toledo |
(C) AutoGaleria |
|
| Autor: | Guerrillero [ Wto, 22.06.2004, 10:16 ] |
| Temat postu: | |
Samochód bardzo ładny, szkoda tylko, że to nie samodzielna konsrukcja seata. |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Wto, 22.06.2004, 10:19 ] |
| Temat postu: | |
Najładniejszy i najlepszy z całej rodziny "golfowatych" IV generacji wraz z Leonem. |
|
| Autor: | eF [ Wto, 22.06.2004, 11:04 ] |
| Temat postu: | |
Dla mnie troche niekształtny. |
|
| Autor: | Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 13:34 ] |
| Temat postu: | |
eF napisał(a): Dla mnie troche nieksztaĹ‚tny. Oj se grabisz Najlepszejszy Seat w Historii razem z Leonem. |
|
| Autor: | markus [ Wto, 22.06.2004, 13:40 ] |
| Temat postu: | |
Toledo to jedno z najładniejszych aut grupy VW (nie byłem chyba zbyt oryginalny w tej kwestii). |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:39 ] |
| Temat postu: | |
Piękne auto w każdym calu |
|
| Autor: | Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:26 ] |
| Temat postu: | |
Mój dyro nim jeżdzi więc oczywiście nie mogę się o nim pozytywnie wypowiadać |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:03 ] |
| Temat postu: | |
SS --> Super Seat |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:45 ] |
| Temat postu: | |
Fajne, eleganckie i "zrĂłwnowaĹĽone" autko... ale przez to troche nudne... |
|
| Autor: | ToHrn [ Śro, 23.06.2004, 3:51 ] |
| Temat postu: | |
Moje zdanie to już chyba wszyscy znają, więc powiem tylko, że to auto mnie kręci A eF to się chyba nie zna na autach |
|
| Autor: | TABLICOMAN [ Śro, 23.06.2004, 6:10 ] |
| Temat postu: | |
Mi się autko to podoba, Tylko tyłu mi jest szkoda, konstruktorzy go spi***** (tył). Bo się trochę pogubili:) Ja bym stawiał na Leona, Bo Toledo trochę szkoda, |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 6:13 ] |
| Temat postu: | |
Widać że hip-hop'owiec t.m. |
|
| Autor: | TABLICOMAN [ Śro, 23.06.2004, 6:19 ] |
| Temat postu: | |
MoĹĽe poeta |
|
| Autor: | el_ [ Śro, 23.06.2004, 8:52 ] |
| Temat postu: | |
Nie rozumiem, jak sie można czepiać Toledo lub Leona |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 12:49 ] |
| Temat postu: | |
Yoł yoł ziomal z naszego składu |
|
| Autor: | Spark^ [ Śro, 23.06.2004, 16:10 ] |
| Temat postu: | |
Nierozumiem ludzie, którzy się go czepiają, bo zapewne we łbach popier**lone mają, te autko jest zaczepiste nawet tył, a ja na miejscu Filipa już bym się zmył. |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 16:16 ] |
| Temat postu: | |
Yoł Yoł kolejny rapujący ziomal z ekpiy SŚ Polska |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 23.06.2004, 16:46 ] |
| Temat postu: | |
Ej ej ziomek, sprawdź to... Ej ty kiedy tak freestyl'ujesz Tylko forumowiczów w uszy kujesz Ej klaszcz, Toldedo wieszzzz, niezła fura kto tak nie mysli niech sobie ... ogóra "Chcesz coś mówić, to mów, mistrz powrócił ma sie zdrów" dobra zip sqad konczymy rymowanie, bo zaraz każdy dostanie po kranie |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 16:54 ] |
| Temat postu: | |
Ice czy ta twĂłj rym to nie Toledo Klaszcz (Tedunio klaszcz original version |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|