Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Seat Toledo
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1423
Strona 1 z 2

Autor:  Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 10:13 ]
Temat postu:  Seat Toledo

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) AutoGaleria

Autor:  Guerrillero [ Wto, 22.06.2004, 10:16 ]
Temat postu: 

Samochód bardzo ładny, szkoda tylko, że to nie samodzielna konsrukcja seata.

Autor:  lordzofmafia [ Wto, 22.06.2004, 10:19 ]
Temat postu: 

Najładniejszy i najlepszy z całej rodziny "golfowatych" IV generacji wraz z Leonem.

Autor:  eF [ Wto, 22.06.2004, 11:04 ]
Temat postu: 

Dla mnie troche niekształtny.

Autor:  Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 13:34 ]
Temat postu: 

eF napisał(a):
Dla mnie troche niekształtny.

Oj se grabisz :twisted:
Najlepszejszy Seat w Historii razem z Leonem.

Autor:  markus [ Wto, 22.06.2004, 13:40 ]
Temat postu: 

Toledo to jedno z najładniejszych aut grupy VW (nie byłem chyba zbyt oryginalny w tej kwestii). :wink:

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:39 ]
Temat postu: 

Piękne auto w każdym calu :)

Autor:  Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:26 ]
Temat postu: 

Mój dyro nim jeżdzi więc oczywiście nie mogę się o nim pozytywnie wypowiadać :D :wink:

Autor:  el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:03 ]
Temat postu: 

SS --> Super Seat 8)

Autor:  Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:45 ]
Temat postu: 

Fajne, eleganckie i "zrĂłwnowaĹĽone" autko... ale przez to troche nudne...

Autor:  ToHrn [ Śro, 23.06.2004, 3:51 ]
Temat postu: 

Moje zdanie to już chyba wszyscy znają, więc powiem tylko, że to auto mnie kręci :D.
A eF to się chyba nie zna na autach :?. Takie rzeczy pisać o Toledo/Leonie, wstyd Filip, wstyd...:lol:

Autor:  TABLICOMAN [ Śro, 23.06.2004, 6:10 ]
Temat postu: 

Mi siÄ™ autko to podoba,
Tylko tyłu mi jest szkoda,
konstruktorzy go spi***** (tył).
Bo siÄ™ trochÄ™ pogubili:)

Ja bym stawiał na Leona,
Bo Toledo trochÄ™ szkoda,

Autor:  Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 6:13 ]
Temat postu: 

Widać że hip-hop'owiec :lol:

t.m.

Autor:  TABLICOMAN [ Śro, 23.06.2004, 6:19 ]
Temat postu: 

MoĹĽe poeta :lol:

Autor:  el_ [ Śro, 23.06.2004, 8:52 ]
Temat postu: 

Nie rozumiem, jak sie można czepiać Toledo lub Leona :evil:

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 12:49 ]
Temat postu: 

Yoł yoł ziomal z naszego składu :D :lol:

Autor:  Spark^ [ Śro, 23.06.2004, 16:10 ]
Temat postu: 

Nierozumiem ludzie, ktĂłrzy siÄ™ go czepiajÄ…,
bo zapewne we łbach popier**lone mają,
te autko jest zaczepiste nawet tył,
a ja na miejscu Filipa już bym się zmył.

:lol: nie będę gorszy :P ;)

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 16:16 ]
Temat postu: 

Yoł Yoł kolejny rapujący ziomal z ekpiy SŚ Polska :P :D

Autor:  Ice [ Śro, 23.06.2004, 16:46 ]
Temat postu: 

Ej ej ziomek, sprawdĹş to...
Ej ty kiedy tak freestyl'ujesz
Tylko forumowiczĂłw w uszy kujesz
Ej klaszcz, Toldedo wieszzzz, niezła fura
kto tak nie mysli niech sobie ... ogĂłra
"Chcesz coś mówić, to mów, mistrz powrócił ma sie zdrów"

;) "to dołącze i chyba na tym skończe"

dobra zip sqad konczymy rymowanie,
bo zaraz kaĹĽdy dostanie po kranie
:lol: :lol: :lol:

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 16:54 ]
Temat postu: 

Ice czy ta twĂłj rym to nie Toledo Klaszcz (Tedunio klaszcz original version :P )

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/