Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Mazda 626
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1417
Strona 1 z 1

Autor:  Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 9:44 ]
Temat postu:  Mazda 626

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

626 Wagon

Image Image

(C) AutoCentrum

Autor:  markus [ Wto, 22.06.2004, 14:22 ]
Temat postu: 

Typowy "japończyk" - bardzo stonowana stylistyka ale cała masa innych zalet (z niezawodnością na czele).

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:46 ]
Temat postu: 

Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P

Autor:  Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:10 ]
Temat postu: 

Hm, jakby się bliżej przyjrzeć to widać w niej zalązki szóstki...

Autor:  el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:13 ]
Temat postu: 

Nijaka ale przez to fajna :D

Autor:  Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:46 ]
Temat postu: 

Ujdzie w tłoku, nic nowego, ale tył kombi jest okropny :?

Autor:  Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 18:31 ]
Temat postu: 

Dj Boowzy napisał(a):
Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P

Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkańcem ???

t.m.

Autor:  lordzofmafia [ Wto, 22.06.2004, 18:37 ]
Temat postu: 

Tomasz napisał(a):
Dj Boowzy napisał(a):
Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P

Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkańcem ???

t.m.


Dj znowu zapomniał Bilobil łyknąć. :wink: :lol: :lol: :lol:

Autor:  Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 19:59 ]
Temat postu: 

Temu nie łyknął, bo zapomniał.

Autor:  Ice [ Wto, 22.06.2004, 20:10 ]
Temat postu: 

Spark^ napisał(a):
Temu nie łyknął

Komu nie łyknął :shock: Boż demoralizujecie mnie :shock: łykają tu :lol: :lol: :lol:

Autor:  el_ [ Wto, 22.06.2004, 20:11 ]
Temat postu: 

Bilobilu nie zażywa, trawke jara... co za gościu...

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 20:40 ]
Temat postu: 

Oczywiście bez zrozumienia :p chodziło mi o to że jest nudny jak amerykaśkie samochody :p nie pamiętacie jak po niektórych jechaliśmy że są nudne to i tak mi się przyjeło amerykańskie znaczy nudne ale nei zawsze :P i tak nic nie zrozumiecie z jezyka maestro :P

Autor:  Ice [ Wto, 22.06.2004, 20:46 ]
Temat postu: 

Eh... ciężki dowcip... trzeba zaskoczyć :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ja tam załapałem za pierwszym razem :mrgreen: 8)

Autor:  Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 5:48 ]
Temat postu: 

Dj Boowzy napisał(a):
Oczywiście bez zrozumienia :p chodziło mi o to że jest nudny jak amerykaśkie samochody :p

To trzeba było tak właśnie napisać! :P ehh...

t.m.

Autor:  Jacub [ Śro, 23.06.2004, 7:19 ]
Temat postu: 

Ja jakoś DJ-a zrozumiałem. Chyba pierwszy raz w życiu :twisted:

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 12:55 ]
Temat postu: 

Język maestra jest inny więc co niektórzy go nie rozumią ale Ci co rozumują mają ...szczęście :P

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/