| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mazda 626 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1417 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 9:44 ] |
| Temat postu: | Mazda 626 |
626 Wagon
(C) AutoCentrum |
|
| Autor: | markus [ Wto, 22.06.2004, 14:22 ] |
| Temat postu: | |
Typowy "japończyk" - bardzo stonowana stylistyka ale cała masa innych zalet (z niezawodnością na czele). |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:46 ] |
| Temat postu: | |
Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy |
|
| Autor: | Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:10 ] |
| Temat postu: | |
Hm, jakby się bliżej przyjrzeć to widać w niej zalązki szóstki... |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:13 ] |
| Temat postu: | |
Nijaka ale przez to fajna |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:46 ] |
| Temat postu: | |
Ujdzie w tłoku, nic nowego, ale tył kombi jest okropny |
|
| Autor: | Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 18:31 ] |
| Temat postu: | |
Dj Boowzy napisał(a): Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkaĹ„cem ??? t.m. |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Wto, 22.06.2004, 18:37 ] |
| Temat postu: | |
Tomasz napisał(a): Dj Boowzy napisał(a): Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkaĹ„cem ??? t.m. Dj znowu zapomniaĹ‚ Bilobil Ĺ‚yknąć. |
|
| Autor: | Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 19:59 ] |
| Temat postu: | |
Temu nie łyknął, bo zapomniał. |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 22.06.2004, 20:10 ] |
| Temat postu: | |
Spark^ napisał(a): Temu nie Ĺ‚yknÄ…Ĺ‚ Komu nie Ĺ‚yknÄ…Ĺ‚ |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 22.06.2004, 20:11 ] |
| Temat postu: | |
Bilobilu nie zażywa, trawke jara... co za gościu... |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 20:40 ] |
| Temat postu: | |
Oczywiście bez zrozumienia :p chodziło mi o to że jest nudny jak amerykaśkie samochody :p nie pamiętacie jak po niektórych jechaliśmy że są nudne to i tak mi się przyjeło amerykańskie znaczy nudne ale nei zawsze |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 22.06.2004, 20:46 ] |
| Temat postu: | |
Eh... ciężki dowcip... trzeba zaskoczyć Ja tam załapałem za pierwszym razem :mrgreen: |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 23.06.2004, 5:48 ] |
| Temat postu: | |
Dj Boowzy napisał(a): OczywiĹ›cie bez zrozumienia :p chodziĹ‚o mi o to ĹĽe jest nudny jak amerykaĹ›kie samochody :p To trzeba byĹ‚o tak wĹ‚aĹ›nie napisać! :P ehh... t.m. |
|
| Autor: | Jacub [ Śro, 23.06.2004, 7:19 ] |
| Temat postu: | |
Ja jakoś DJ-a zrozumiałem. Chyba pierwszy raz w życiu |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 12:55 ] |
| Temat postu: | |
Język maestra jest inny więc co niektórzy go nie rozumią ale Ci co rozumują mają ...szczęście |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|