Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Honda CR-V
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1416
Strona 1 z 1

Autor:  Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 9:37 ]
Temat postu:  Honda CR-V

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) AutoCentrum

Autor:  Jacub [ Wto, 22.06.2004, 10:53 ]
Temat postu: 

Mój kuzyn ma taką. Wnętrze wygląda jeszcze gorzej niż na fotach. Czarne, sprawiające wrażenie tandetnych plastiki.

Autor:  markus [ Wto, 22.06.2004, 13:43 ]
Temat postu: 

A co to? Kolejny szumny face-lifting? Nie widzę różnicy a auto podoba mi się średnio, jest mocno "nijakie".

Autor:  Jacub [ Wto, 22.06.2004, 13:44 ]
Temat postu: 

Nie było żadnego liftimgu.

Autor:  markus [ Wto, 22.06.2004, 13:45 ]
Temat postu: 

W takim wypadku: "Nie widzę różnicy a auto podoba mi się średnio, jest mocno "nijakie".

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:38 ]
Temat postu: 

No widze je coraz cześciej na drogach więc się chyba ludziom podoba .

Autor:  markus [ Wto, 22.06.2004, 15:09 ]
Temat postu: 

Aaaa, to fakt. Sporo ich jeĹşdzi po drogach. Stylistycznie nie jest zbyt ciekawe ale ma mnĂłstwo innych zalet, to przecieĹĽ Honda.

Autor:  Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:00 ]
Temat postu: 

Strasznie nijakie toto, podjeĹĽdĹĽa mi trochÄ™ pod kw :? , ale, choc nie wiem dlaczego, bardzo popularne.

Autor:  el_ [ Wto, 22.06.2004, 16:59 ]
Temat postu: 

A mi siÄ™ podoba

Autor:  Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:45 ]
Temat postu: 

Co wy chcecie? Bardzo fajna furka, nie wiem o co wam chodzi :)

Autor:  Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 18:45 ]
Temat postu: 

Mnie też zaskoczyła jego popularność... ja bym nie kupił, wolę konkurencję (np Nissan X-Trail czy cuś...).

t.m.

Autor:  Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 20:10 ]
Temat postu: 

Tomasz napisał(a):
Mnie też zaskoczyła jego popularność... ja bym nie kupił, wolę konkurencję (np Nissan X-Trail czy cuś...).
... albo RAV4 ;)

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 20:43 ]
Temat postu: 

Kiedyś wybrałem Nissana a nie Toyote czy też Honde ale po teście w AŚ zobaczyłem że Nissan jest w wielu rzecach gorsza i wole toyote RAV 4 :P

Autor:  el_ [ Śro, 23.06.2004, 8:45 ]
Temat postu: 

... ale bardziej rasowo wyglÄ…da...

Autor:  Jacub [ Śro, 23.06.2004, 9:38 ]
Temat postu: 

A ja bym wybrał Mitsu Outlandera.

Autor:  lordzofmafia [ Śro, 23.06.2004, 10:07 ]
Temat postu: 

Najlepsze właściwości terenowe (o ile o takich można mówić w przypadku tych aut) ma Toyota RAV4.

Autor:  Kobi [ Śro, 23.06.2004, 12:39 ]
Temat postu: 

lordzofmafia napisał(a):
Najlepsze właściwości terenowe (o ile o takich można mówić w przypadku tych aut) ma Toyota RAV4.



I dlatego bym ją wybrał .

Autor:  el_ [ Śro, 23.06.2004, 20:47 ]
Temat postu: 

Takie auto 99% osób nie kupuje dla właściwości terenowych :twisted:

Autor:  Dee [ Śro, 23.06.2004, 20:50 ]
Temat postu: 

...A ja jakbym miał na nie kase, to bym kupił coś fajniejszego. Ehh, ale dla niektórych tylko rozmiar ma znaczenie :wink: :twisted:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/