| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Honda CR-V https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1416 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 9:37 ] |
| Temat postu: | Honda CR-V |
(C) AutoCentrum |
|
| Autor: | Jacub [ Wto, 22.06.2004, 10:53 ] |
| Temat postu: | |
Mój kuzyn ma taką. Wnętrze wygląda jeszcze gorzej niż na fotach. Czarne, sprawiające wrażenie tandetnych plastiki. |
|
| Autor: | markus [ Wto, 22.06.2004, 13:43 ] |
| Temat postu: | |
A co to? Kolejny szumny face-lifting? Nie widzę różnicy a auto podoba mi się średnio, jest mocno "nijakie". |
|
| Autor: | Jacub [ Wto, 22.06.2004, 13:44 ] |
| Temat postu: | |
Nie było żadnego liftimgu. |
|
| Autor: | markus [ Wto, 22.06.2004, 13:45 ] |
| Temat postu: | |
W takim wypadku: "Nie widzę różnicy a auto podoba mi się średnio, jest mocno "nijakie". |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:38 ] |
| Temat postu: | |
No widze je coraz cześciej na drogach więc się chyba ludziom podoba . |
|
| Autor: | markus [ Wto, 22.06.2004, 15:09 ] |
| Temat postu: | |
Aaaa, to fakt. Sporo ich jeĹşdzi po drogach. Stylistycznie nie jest zbyt ciekawe ale ma mnĂłstwo innych zalet, to przecieĹĽ Honda. |
|
| Autor: | Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:00 ] |
| Temat postu: | |
Strasznie nijakie toto, podjeĹĽdĹĽa mi trochÄ™ pod kw |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 22.06.2004, 16:59 ] |
| Temat postu: | |
A mi siÄ™ podoba |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:45 ] |
| Temat postu: | |
Co wy chcecie? Bardzo fajna furka, nie wiem o co wam chodzi |
|
| Autor: | Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 18:45 ] |
| Temat postu: | |
Mnie też zaskoczyła jego popularność... ja bym nie kupił, wolę konkurencję (np Nissan X-Trail czy cuś...). t.m. |
|
| Autor: | Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 20:10 ] |
| Temat postu: | |
Tomasz napisał(a): Mnie teĹĽ zaskoczyĹ‚a jego popularność... ja bym nie kupiĹ‚, wolÄ™ konkurencjÄ™ (np Nissan X-Trail czy cuĹ›...). |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 20:43 ] |
| Temat postu: | |
Kiedyś wybrałem Nissana a nie Toyote czy też Honde ale po teście w AŚ zobaczyłem że Nissan jest w wielu rzecach gorsza i wole toyote RAV 4 |
|
| Autor: | el_ [ Śro, 23.06.2004, 8:45 ] |
| Temat postu: | |
... ale bardziej rasowo wyglÄ…da... |
|
| Autor: | Jacub [ Śro, 23.06.2004, 9:38 ] |
| Temat postu: | |
A ja bym wybrał Mitsu Outlandera. |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Śro, 23.06.2004, 10:07 ] |
| Temat postu: | |
Najlepsze właściwości terenowe (o ile o takich można mówić w przypadku tych aut) ma Toyota RAV4. |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 23.06.2004, 12:39 ] |
| Temat postu: | |
lordzofmafia napisał(a): Najlepsze wĹ‚aĹ›ciwoĹ›ci terenowe (o ile o takich moĹĽna mĂłwić w przypadku tych aut) ma Toyota RAV4. I dlatego bym jÄ… wybraĹ‚ . |
|
| Autor: | el_ [ Śro, 23.06.2004, 20:47 ] |
| Temat postu: | |
Takie auto 99% osób nie kupuje dla właściwości terenowych |
|
| Autor: | Dee [ Śro, 23.06.2004, 20:50 ] |
| Temat postu: | |
...A ja jakbym miał na nie kase, to bym kupił coś fajniejszego. Ehh, ale dla niektórych tylko rozmiar ma znaczenie |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|