| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Hummer H2 SUT https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1413 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 9:14 ] |
| Temat postu: | Hummer H2 SUT |
(C) WP |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 22.06.2004, 9:22 ] |
| Temat postu: | |
| Autor: | lordzofmafia [ Wto, 22.06.2004, 9:34 ] |
| Temat postu: | |
Umarł król, a nowy jest słaby. |
|
| Autor: | Guerrillero [ Wto, 22.06.2004, 10:25 ] |
| Temat postu: | |
To juĹĽ nie chamer... |
|
| Autor: | markus [ Wto, 22.06.2004, 13:53 ] |
| Temat postu: | |
Dokładnie, Guerrillero. To już nie Hummer tylko jakaś tandetna podróbka |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:36 ] |
| Temat postu: | |
Ten samochód jest dla amerykańskich raperów... H1 to prawdziwa legenda a to to podróba na nasze czasy . |
|
| Autor: | Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:38 ] |
| Temat postu: | |
Teraz jeśli chcesz mieć prawdziwą nowa terenówkę, to masz jakieś 3 możliwości. Reszta to właśnie takie podróbki... Jak dla mnie nie przyjmie sie na ameryckim rynku bo ma małą pakę, a oni tam nie lubią małuch rzeczy |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:02 ] |
| Temat postu: | |
Fajny, ale to juz nie to samo |
|
| Autor: | rapsik [ Wto, 22.06.2004, 18:43 ] |
| Temat postu: | |
jedyne co mnie zatrzymało na tych zdjeciach to 2 roweki |
|
| Autor: | Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 20:08 ] |
| Temat postu: | |
I tak nie przepadałem za Hummerem. |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 20:45 ] |
| Temat postu: | |
A czy te rowery nie majÄ… napisane na ramie Hummer ? |
|
| Autor: | Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 21:11 ] |
| Temat postu: | |
Dj Boowzy napisał(a): A czy te rowery nie majÄ… napisane na ramie Hummer ? Jak dali bÄ™c majÄ…. |
|
| Autor: | rapsik [ Śro, 23.06.2004, 21:34 ] |
| Temat postu: | |
Jedynie ciekawa konstrukcja ramy w tych rowerkach pewno |
|
| Autor: | Dee [ Śro, 23.06.2004, 21:38 ] |
| Temat postu: | |
Rzeczywiście! |
|
| Autor: | Reanimator [ Śro, 23.06.2004, 23:01 ] |
| Temat postu: | |
Witam jestem przybyszem przybyłem z aG. Mi sie ten hummer podoba nawet bardzo ale jadnak brakuje czegoś z jedynki. |
|
| Autor: | Spark^ [ Czw, 24.06.2004, 10:30 ] |
| Temat postu: | |
Reanimator napisał(a): Witam jestem przybyszem przybyĹ‚em z aG. Mi sie ten hummer podoba nawet bardzo ale jadnak brakuje czegoĹ› z jedynki. No to moĹĽe zostaniesz tutaj z nami |
|
| Autor: | Reanimator [ Czw, 24.06.2004, 10:46 ] |
| Temat postu: | |
no juĹĽ jestem z wami |
|
| Autor: | Spark^ [ Czw, 24.06.2004, 12:42 ] |
| Temat postu: | |
Reanimator napisał(a): no juĹĽ jestem z wami To miĹ‚o |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|