Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Hummer H2 SUT
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1413
Strona 1 z 1

Autor:  Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 9:14 ]
Temat postu:  Hummer H2 SUT

Image Image Image Image

(C) WP

Autor:  Ice [ Wto, 22.06.2004, 9:22 ]
Temat postu: 

:cry: dół :cry:


:wink:

Autor:  lordzofmafia [ Wto, 22.06.2004, 9:34 ]
Temat postu: 

Umarł król, a nowy jest słaby. :(

Autor:  Guerrillero [ Wto, 22.06.2004, 10:25 ]
Temat postu: 

To juĹĽ nie chamer...

Autor:  markus [ Wto, 22.06.2004, 13:53 ]
Temat postu: 

Dokładnie, Guerrillero. To już nie Hummer tylko jakaś tandetna podróbka :cry:

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:36 ]
Temat postu: 

Ten samochód jest dla amerykańskich raperów... H1 to prawdziwa legenda a to to podróba na nasze czasy .

Autor:  Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:38 ]
Temat postu: 

Teraz jeśli chcesz mieć prawdziwą nowa terenówkę, to masz jakieś 3 możliwości. Reszta to właśnie takie podróbki...
Jak dla mnie nie przyjmie sie na ameryckim rynku bo ma małą pakę, a oni tam nie lubią małuch rzeczy :D

Autor:  el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:02 ]
Temat postu: 

Fajny, ale to juz nie to samo :cry:

Autor:  rapsik [ Wto, 22.06.2004, 18:43 ]
Temat postu: 

jedyne co mnie zatrzymało na tych zdjeciach to 2 roweki

Autor:  Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 20:08 ]
Temat postu: 

I tak nie przepadałem za Hummerem.

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 20:45 ]
Temat postu: 

A czy te rowery nie majÄ… napisane na ramie Hummer ? :wink:

Autor:  Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 21:11 ]
Temat postu: 

Dj Boowzy napisał(a):
A czy te rowery nie majÄ… napisane na ramie Hummer ? :wink:

Jak dali bęc mają.

Autor:  rapsik [ Śro, 23.06.2004, 21:34 ]
Temat postu: 

Jedynie ciekawa konstrukcja ramy w tych rowerkach pewno

Autor:  Dee [ Śro, 23.06.2004, 21:38 ]
Temat postu: 

Rzeczywiście! :D A o czym my tu rozmawialiśmy? Aaaaa, o H2?[zieew] :D

Autor:  Reanimator [ Śro, 23.06.2004, 23:01 ]
Temat postu: 

Witam jestem przybyszem przybyłem z aG.
Mi sie ten hummer podoba nawet bardzo ale jadnak brakuje czegoĹ›
z jedynki.

Autor:  Spark^ [ Czw, 24.06.2004, 10:30 ]
Temat postu: 

Reanimator napisał(a):
Witam jestem przybyszem przybyłem z aG.
Mi sie ten hummer podoba nawet bardzo ale jadnak brakuje czegoĹ›
z jedynki.

No to moĹĽe zostaniesz tutaj z nami :?:

Autor:  Reanimator [ Czw, 24.06.2004, 10:46 ]
Temat postu: 

no juĹĽ jestem z wami

Autor:  Spark^ [ Czw, 24.06.2004, 12:42 ]
Temat postu: 

Reanimator napisał(a):
no juĹĽ jestem z wami

To miło ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/