| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Opel Omega B/Cadillac Catera https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1299 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Guerrillero [ Pon, 14.06.2004, 8:33 ] |
| Temat postu: | Opel Omega B/Cadillac Catera |
|
|
| Autor: | Tomasz [ Pon, 14.06.2004, 8:46 ] |
| Temat postu: | |
Tak jak już nie raz pisałem na forum, na prawdę świetne auto!! Nie przepadam jednak za wersją kombi... Mój ulubieniec to wersja sedan po face liftingu (najlepiej 5,7 t.m. |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Pon, 14.06.2004, 9:11 ] |
| Temat postu: | |
Omega 5.7 V8 to moje marzenie. Kiedyś sobie taką kupię. W tym aucie najważniejsze jest, że nikt nie wpadł na głupi pomysł zainstalowania kagańca. |
|
| Autor: | markus [ Pon, 14.06.2004, 10:09 ] |
| Temat postu: | |
Jeden z niewielu Opli, ktĂłre mi siÄ™ podobajÄ…. |
|
| Autor: | el_ [ Pon, 14.06.2004, 10:22 ] |
| Temat postu: | |
markus napisał(a): Jeden z niewielu Opli, ktĂłre mi siÄ™ podobajÄ…. I jedyny niemiecki obok Phaetona chwalony w TopGear... |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 14.06.2004, 12:57 ] |
| Temat postu: | |
To kombi po tuningu całkiem nieźle wyszło . |
|
| Autor: | Dee [ Pon, 14.06.2004, 19:39 ] |
| Temat postu: | |
Jeżdzi u mnie po mieście jedna taka fajnie stuningowana Jak będę miał cyfrówke to foty zrobię |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 14.06.2004, 20:22 ] |
| Temat postu: | |
Oj swego czasu bardzo mnie kreciło to autko. I nadal mi sie podoba |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 15.06.2004, 7:50 ] |
| Temat postu: | |
Mój sąsiad ma 3.2 V6 po liftingu... można to autko określić 3 słowami: wielkie, szybkie, za*****te... |
|
| Autor: | Spark^ [ Wto, 15.06.2004, 8:21 ] |
| Temat postu: | |
Wspaniałe, jeździłem kiedyś wersją kombi 3.2 V6. |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Czw, 24.06.2004, 19:30 ] |
| Temat postu: | |
(c): autogalerie.org Mały konkursik bez nagród. Odróżniacie wersję V8?? |
|
| Autor: | el_ [ Czw, 24.06.2004, 19:39 ] |
| Temat postu: | |
piękne auto = piękna galeria |
|
| Autor: | Jacub [ Czw, 24.06.2004, 20:18 ] |
| Temat postu: | |
V8 jest tu Przynajmniej tak mi siÄ™ wydaje. |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 24.06.2004, 20:32 ] |
| Temat postu: | |
No no dokładka zdjęć |
|
| Autor: | CoX [ Czw, 24.06.2004, 20:48 ] |
| Temat postu: | |
Ile kosztuje taka uĹĽywana Omega? |
|
| Autor: | Guerrillero [ Czw, 24.06.2004, 20:50 ] |
| Temat postu: | |
Zależy od rocznika. Chcesz dziesięcioletnią czy roczną? |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Czw, 24.06.2004, 22:50 ] |
| Temat postu: | |
Jacub napisał(a): V8 jest tu Przynajmniej tak mi siÄ™ wydaje. W rzeczy samej. DokĹ‚adnie to V8 to te wszystkie, ktĂłre nie majÄ… chromowanej poprzeczki na Ĺ›rodku grilla. Guerrillero napisał(a): I vomit every time when I drive my volvo. Buahahahahahahahahahahahahahahahaha dobre!!! AĹĽ takie łóżko wodne?? |
|
| Autor: | markus [ Pią, 25.06.2004, 10:14 ] |
| Temat postu: | |
Guerri, to sprzedaj 940 i kup OmegÄ™. MoĹĽe lepiej siÄ™ poczujesz... |
|
| Autor: | Guerrillero [ Pią, 25.06.2004, 10:16 ] |
| Temat postu: | |
lordzofmafia napisał(a): AĹĽ takie łóżko wodne?? |
|
| Autor: | markus [ Pią, 25.06.2004, 10:17 ] |
| Temat postu: | |
Aaaa, to ja przepraszam. Ale tak naprawdÄ™ to NIGDY Opla nie kupiÄ™, |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|