Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Opel Omega B/Cadillac Catera
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1299
Strona 1 z 2

Autor:  Guerrillero [ Pon, 14.06.2004, 8:33 ]
Temat postu:  Opel Omega B/Cadillac Catera

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Autor:  Tomasz [ Pon, 14.06.2004, 8:46 ]
Temat postu: 

Tak jak już nie raz pisałem na forum, na prawdę świetne auto!! Nie przepadam jednak za wersją kombi... Mój ulubieniec to wersja sedan po face liftingu (najlepiej 5,7 :twisted: ). Wypas

t.m.

Autor:  lordzofmafia [ Pon, 14.06.2004, 9:11 ]
Temat postu: 

Omega 5.7 V8 to moje marzenie. Kiedyś sobie taką kupię. W tym aucie najważniejsze jest, że nikt nie wpadł na głupi pomysł zainstalowania kagańca.

Autor:  markus [ Pon, 14.06.2004, 10:09 ]
Temat postu: 

Jeden z niewielu Opli, ktĂłre mi siÄ™ podobajÄ….

Autor:  el_ [ Pon, 14.06.2004, 10:22 ]
Temat postu: 

markus napisał(a):
Jeden z niewielu Opli, ktĂłre mi siÄ™ podobajÄ….

I jedyny niemiecki obok Phaetona chwalony w TopGear...

Autor:  Kobi [ Pon, 14.06.2004, 12:57 ]
Temat postu: 

To kombi po tuningu całkiem nieźle wyszło .

Autor:  Dee [ Pon, 14.06.2004, 19:39 ]
Temat postu: 

Jeżdzi u mnie po mieście jedna taka fajnie stuningowana :)
Jak będę miał cyfrówke to foty zrobię

Autor:  Ice [ Pon, 14.06.2004, 20:22 ]
Temat postu: 

Oj swego czasu bardzo mnie kreciło to autko. I nadal mi sie podoba :)

Autor:  el_ [ Wto, 15.06.2004, 7:50 ]
Temat postu: 

Mój sąsiad ma 3.2 V6 po liftingu... można to autko określić 3 słowami: wielkie, szybkie, za*****te...

Autor:  Spark^ [ Wto, 15.06.2004, 8:21 ]
Temat postu: 

Wspaniałe, jeździłem kiedyś wersją kombi 3.2 V6.

Autor:  lordzofmafia [ Czw, 24.06.2004, 19:30 ]
Temat postu: 

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(c): autogalerie.org

Mały konkursik bez nagród. Odróżniacie wersję V8?? :D

Autor:  el_ [ Czw, 24.06.2004, 19:39 ]
Temat postu: 

piękne auto = piękna galeria :D

Autor:  Jacub [ Czw, 24.06.2004, 20:18 ]
Temat postu: 

V8 jest tu
Image
Przynajmniej tak mi siÄ™ wydaje.

Autor:  Kobi [ Czw, 24.06.2004, 20:32 ]
Temat postu: 

No no dokładka zdjęć :D :D :D

Autor:  CoX [ Czw, 24.06.2004, 20:48 ]
Temat postu: 

Ile kosztuje taka uĹĽywana Omega?

Autor:  Guerrillero [ Czw, 24.06.2004, 20:50 ]
Temat postu: 

Zależy od rocznika. Chcesz dziesięcioletnią czy roczną?

Autor:  lordzofmafia [ Czw, 24.06.2004, 22:50 ]
Temat postu: 

Jacub napisał(a):
V8 jest tu
Image
Przynajmniej tak mi siÄ™ wydaje.


W rzeczy samej. Dokładnie to V8 to te wszystkie, które nie mają chromowanej poprzeczki na środku grilla.

Guerrillero napisał(a):
I vomit every time when I drive my volvo.


Buahahahahahahahahahahahahahahahaha dobre!!! Aż takie łóżko wodne??

Autor:  markus [ Pią, 25.06.2004, 10:14 ]
Temat postu: 

Guerri, to sprzedaj 940 i kup OmegÄ™. MoĹĽe lepiej siÄ™ poczujesz... :?

Autor:  Guerrillero [ Pią, 25.06.2004, 10:16 ]
Temat postu: 

lordzofmafia napisał(a):
Aż takie łóżko wodne??
No prawie, ale nie do tego stopnia. To jest bezsensowny podpis w odpowiedzi na rĂłwnie bezsensowny podpis Markusa.

Autor:  markus [ Pią, 25.06.2004, 10:17 ]
Temat postu: 

Aaaa, to ja przepraszam. Ale tak naprawdÄ™ to NIGDY Opla nie kupiÄ™,

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/