| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Suzuki Twin https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1183 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Tomasz [ Wto, 25.05.2004, 15:09 ] |
| Temat postu: | Suzuki Twin |
(C) moteurnature.com |
|
| Autor: | markus [ Wto, 25.05.2004, 15:28 ] |
| Temat postu: | |
Japoński Clic? |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 25.05.2004, 15:35 ] |
| Temat postu: | |
Mi by styknÄ…Ĺ‚ |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Wto, 25.05.2004, 16:21 ] |
| Temat postu: | |
Wczoraj w "Faktach" na TVN toto pokazali. Pali 3l/100 km. |
|
| Autor: | eF [ Wto, 25.05.2004, 16:22 ] |
| Temat postu: | |
Pisałem o nim newsa,powinien sie ukazac lada moment na aG-mam nadzieje... |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 25.05.2004, 17:29 ] |
| Temat postu: | |
Wybaczcie mojÄ… dezaprobate, ale hahahaahahaha...ciekawe jakie koszta |
|
| Autor: | Tomasz [ Wto, 25.05.2004, 19:23 ] |
| Temat postu: | |
eF napisał(a): powinien sie ukazac lada moment na aG-mam nadzieje... :twisted: :wink: Hahahaha... dla niektĂłrych osĂłb pojÄ™cie "lada moment" ma paradoksalnie inne znaczenie ;))))) Nie liczyĹ‚bym na to :P t.m. |
|
| Autor: | Jacub [ Wto, 25.05.2004, 19:32 ] |
| Temat postu: | |
Był opisywany w serwisie SŚ. Mam jeszcze fotki. |
|
| Autor: | SHOW [ Czw, 27.05.2004, 19:02 ] |
| Temat postu: | |
ochydny |
|
| Autor: | Guerrillero [ Czw, 27.05.2004, 19:07 ] |
| Temat postu: | |
sympatyczny |
|
| Autor: | rapsik [ Czw, 27.05.2004, 20:09 ] |
| Temat postu: | |
Trzy razy sie powstrzymywalem ale nie wytrzymałem. BBBBBBBBBBBBBBBBłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 27.05.2004, 20:12 ] |
| Temat postu: | |
Milusi |
|
| Autor: | Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 10:23 ] |
| Temat postu: | Suzuki Twin |
(C) AutoCentrum |
|
| Autor: | Jacub [ Wto, 22.06.2004, 10:55 ] |
| Temat postu: | |
Co beznadziejne wnętrze. |
|
| Autor: | Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 13:32 ] |
| Temat postu: | |
Jacub napisał(a): Co beznadziejne wnÄ™trze. Tylko tyle |
|
| Autor: | markus [ Wto, 22.06.2004, 13:33 ] |
| Temat postu: | |
FUUUUUJJJJJJJ! Nie może nawet stanąć koło Smarta! |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:40 ] |
| Temat postu: | |
Za to jaki promień skrętu 3,5 metra !!! |
|
| Autor: | Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:22 ] |
| Temat postu: | |
Ble... ja bym w to nie wsiadł... z resztą nie jestem pewny, czy bym się zmieścił |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:00 ] |
| Temat postu: | |
Straszny syf, tylko japońce moga nim jeździć tymi swoimi wąskimi uliczkami |
|
| Autor: | Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:41 ] |
| Temat postu: | |
FUJ |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|