Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Suzuki Twin
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=1183
Strona 1 z 2

Autor:  Tomasz [ Wto, 25.05.2004, 15:09 ]
Temat postu:  Suzuki Twin

Image
Image
Image
Image

(C) moteurnature.com

Autor:  markus [ Wto, 25.05.2004, 15:28 ]
Temat postu: 

Japoński Clic? :wink:

Autor:  Kobi [ Wto, 25.05.2004, 15:35 ]
Temat postu: 

Mi by styknął :P trza mieć prawko na to :P gdzieś wydziałem to pierwsze zdjęcie już ale za cholere nie wiem gdzie :p

Autor:  lordzofmafia [ Wto, 25.05.2004, 16:21 ]
Temat postu: 

Wczoraj w "Faktach" na TVN toto pokazali. Pali 3l/100 km.

Autor:  eF [ Wto, 25.05.2004, 16:22 ]
Temat postu: 

Pisałem o nim newsa,powinien sie ukazac lada moment na aG-mam nadzieje... :twisted: :wink:

Autor:  Ice [ Wto, 25.05.2004, 17:29 ]
Temat postu: 

Wybaczcie mojÄ… dezaprobate, ale hahahaahahaha...ciekawe jakie koszta :)

Autor:  Tomasz [ Wto, 25.05.2004, 19:23 ]
Temat postu: 

eF napisał(a):
powinien sie ukazac lada moment na aG-mam nadzieje... :twisted: :wink:

Hahahaha... dla niektórych osób pojęcie "lada moment" ma paradoksalnie inne znaczenie ;))))) Nie liczyłbym na to :P

t.m.

Autor:  Jacub [ Wto, 25.05.2004, 19:32 ]
Temat postu: 

Był opisywany w serwisie SŚ. Mam jeszcze fotki.

Autor:  SHOW [ Czw, 27.05.2004, 19:02 ]
Temat postu: 

ochydny

Autor:  Guerrillero [ Czw, 27.05.2004, 19:07 ]
Temat postu: 

sympatyczny

Autor:  rapsik [ Czw, 27.05.2004, 20:09 ]
Temat postu: 

Trzy razy sie powstrzymywalem ale nie wytrzymałem. BBBBBBBBBBBBBBBBłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Autor:  Kobi [ Czw, 27.05.2004, 20:12 ]
Temat postu: 

Milusi :P A pamiętacie Th!nk City albo Micro 500 w tym malcu 5 osób się mieściło podobno :lol:

Autor:  Tomasz [ Wto, 22.06.2004, 10:23 ]
Temat postu:  Suzuki Twin

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) AutoCentrum

Autor:  Jacub [ Wto, 22.06.2004, 10:55 ]
Temat postu: 

Co beznadziejne wnętrze.

Autor:  Spark^ [ Wto, 22.06.2004, 13:32 ]
Temat postu: 

Jacub napisał(a):
Co beznadziejne wnętrze.

Tylko tyle :?: Dla mnie to totalne dno.

Autor:  markus [ Wto, 22.06.2004, 13:33 ]
Temat postu: 

FUUUUUJJJJJJJ! Nie może nawet stanąć koło Smarta!

Autor:  Kobi [ Wto, 22.06.2004, 14:40 ]
Temat postu: 

Za to jaki promień skrętu 3,5 metra !!! :wink:

Autor:  Dee [ Wto, 22.06.2004, 16:22 ]
Temat postu: 

Ble... ja bym w to nie wsiadł... z resztą nie jestem pewny, czy bym się zmieścił :D

Autor:  el_ [ Wto, 22.06.2004, 17:00 ]
Temat postu: 

Straszny syf, tylko japońce moga nim jeździć tymi swoimi wąskimi uliczkami

Autor:  Ice [ Wto, 22.06.2004, 17:41 ]
Temat postu: 

FUJ :!: Wole malca

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/