 |
|
Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 0:55
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Ella
Postów: 278 Miejscowość: Warszawa
|
|
| Wto, 24.08.2004, 21:06 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Ella napisał(a): :lol: ale mozesz psu podlaczyc elektryczna zabawke 
Ta, a jak przegryzie kabel to mi auto zdechnie. No way!.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Wto, 24.08.2004, 22:36 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
lordzofmafia napisał(a): Ella napisał(a): :lol: ale mozesz psu podlaczyc elektryczna zabawke  Ta, a jak przegryzie kabel to mi auto zdechnie. No way!.
Psa przy okazji tez 'popieści'
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Wto, 24.08.2004, 22:41 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Wilu napisał(a): Psa przy okazji tez 'popieĹ›ci'
12V?? Toż to sama przyjemność. 
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Wto, 24.08.2004, 22:42 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Śro, 25.08.2004, 8:11 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
i zaraz sie prada wyczerpie... 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Śro, 25.08.2004, 9:07 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
K0RN napisał(a): i zaraz sie prada wyczerpie... 
Otóż to. Akumulator wcale nie magazynuje ogromnych ilości energi. Aby podłączyć np. lodówkę, musi by włączony silnik. Inaczej aq zdechnie po kilku minutach.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Śro, 25.08.2004, 10:48 |
|
 |
|
DeusZ
Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
|
mojej "teściowej" jak auto stoi 3 dni na alarmie bez ruszania to jej akumulator pada 
|
| Śro, 25.08.2004, 11:44 |
|
 |
|
Ella
Postów: 278 Miejscowość: Warszawa
|
lordzofmafia napisał(a): Otóż to. Akumulator wcale nie magazynuje ogromnych iloĹ›ci energi. Aby podłączyć np. lodĂłwkÄ™, musi by włączony silnik. Inaczej aq zdechnie po kilku minutach.
A czy nie mozna wlozyc lodowki do bagaznika ...podlaczyc do gniazdka  ..i w droge / jak to milo pozniej pic zimne napoje podczas postoju
( pomysl moj , ale pewnie producent wpadla na to wczesniej  )
Zreszta...
nissan ma jeszcze takie dwa chlodzone schowki na puszki  , ktore chlodza sie podczas wlaczonej klimatyzacji 
|
| Śro, 25.08.2004, 12:02 |
|
 |
|
DeusZ
Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
|
Gniazdko może sie przydać (ja czesto korzystam w aucie z Laptopa ) i w sumie jak mi bateria padnie to kicha była , dopuki nie kupiłem przejściówki do zapalniczki , a jak bym miał normalne gniazdko , no wygodniej by było ... tylko nie można przesadzać na postojach - bo akumulator mimo - niewielkiego poboru mocy - można szybciutko rozładować 
|
| Śro, 25.08.2004, 14:16 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
gniazdko jest przydatne, ale po holere ich az 3  a zreszta mielismy dyskutowac o zegarach a nie zapalnicznach... 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Śro, 25.08.2004, 18:48 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
KaĹĽdy temat jest dobry do dyskusji 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Śro, 25.08.2004, 19:10 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
ma sie rozumiec, alewole gadac o zegarach wycentrowanych 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Śro, 25.08.2004, 19:17 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Ella napisał(a): A czy nie mozna wlozyc lodowki do bagaznika ...podlaczyc do gniazdka  ..i w droge / jak to milo pozniej pic zimne napoje podczas postoju ( pomysl moj , ale pewnie producent wpadla na to wczesniej  ) OczywiĹ›cie, ĹĽe moĹĽna. Nie moĹĽna na postoju, a o tym byĹ‚a mowa (bo jaki jest sens aby silnik chodziĹ‚ podczas caĹ‚ego pikniku??). ZresztÄ… gniazdka elektryczne podłączone sÄ… przez stacyjkÄ™, wiÄ™c trzeba włączyć co najmniej zasilnie. Ella napisał(a): Zreszta... nissan ma jeszcze takie dwa chlodzone schowki na puszki  , ktore chlodza sie podczas wlaczonej klimatyzacji 
A u mnie klimatyzowany jest schowek w desce rozdzielczej (ten przed fotelem pasaĹĽera). ZmieszczÄ… siÄ™ tam co najmniej 4, litrowe butelki.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Śro, 25.08.2004, 19:42 |
|
 |
|
ToHrn
Postów: 1032 Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
|
Ella napisał(a): Co do jazdy "na obrotomierzu " zagadzam sie...moze to byc istotne , wszak sama tak jezdze ...zerkajac ! Lecz przyznajmy uczciwie , ze bieg zmienia sie raczej intuicyjnie , slyszac prace silnika  ... No i ...ten obrotomierz widac do licha ! Choc moze go zaslaniac nieco kierownica , ale wtedy wystarczy te kierownice ustawic w innym polozeniu ( obnizyc )
Dwie sprawy, owszem biegi zmienia się też na słuch (szczegołnie gdy nie ma obrotomierza  ), ale jeśli mam obrotomierz, to raczej z niego korzystam niż z uszu, które wykorzystuję wtedy do słuchania limpbizkit  . Po drugie, to dziwny sposób patrzenia na bezpieczeństwo i wygodę prowadzenia auta, bo skor muszę obnizyć kierę, żeby zobaczyć wskaźniki to do kitu z takim rozwiązaniem i zegarami na środku  .
_________________ -- Pozdrawiam, Tomek "ToHrn" EgoCar.pl
Ostatnio edytowany przez ToHrn Sob, 28.08.2004, 16:00, edytowano w sumie 2 razy
|
| Pią, 27.08.2004, 12:59 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Viper napisał(a): wykorzystujÄ™ wtedy do sĹ‚uchania limpbizkit :twsited:  .
Słuszny wybór 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Pią, 27.08.2004, 13:41 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
Ella
Pewnie CiÄ™ nie przekonam, ale chociaz sprobujÄ™:
1. UsiÄ…dĹş na wprost swojego monitora.
2. Popatrz na ekran.
3. Teraz przesuń się w lewo o jakieś 70 cm
4. Znowu popatrz na ekran monitora.
Kiedy patrzyło Ci się lepiej? No właśnie.  Zegary na środku nie są rozwiązaniem lepszym, a wręcz minimalnie, ale jednak, gorszym, bo takie ich położenie pogarsza widoczność wskaźników. Kierowca w samochodziejest kierowcą, a nie kot, pies, teściowa, dzieci, kochanka czy żona i to JEMU mają służyć te wskaźniki. Po co więc to zadanie utrudniać?
|
| Pią, 27.08.2004, 14:01 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
Dee napisał(a): Ella Pewnie CiÄ™ nie przekonam, ale chociaz sprobujÄ™: 1. UsiÄ…dĹş na wprost swojego monitora. 2. Popatrz na ekran. 3. Teraz przesuĹ„ siÄ™ w lewo o jakieĹ› 70 cm 4. Znowu popatrz na ekran monitora. Kiedy patrzyĹ‚o Ci siÄ™ lepiej? No wĹ‚aĹ›nie.  Zegary na Ĺ›rodku nie sÄ… rozwiÄ…zaniem lepszym, a wrÄ™cz minimalnie, ale jednak, gorszym, bo takie ich poĹ‚oĹĽenie pogarsza widoczność wskaĹşnikĂłw. Kierowca w samochodziejest kierowcÄ…, a nie kot, pies, teĹ›ciowa, dzieci, kochanka czy ĹĽona i to JEMU majÄ… sĹ‚uĹĽyć te wskaĹşniki. Po co wiÄ™c to zadanie utrudniać?
dokladnie, tak powinno sie powiedziec na poczatku 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Pią, 27.08.2004, 15:54 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Ehhhh 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 27.08.2004, 17:49 |
|
 |
|
Ella
Postów: 278 Miejscowość: Warszawa
|
Dee napisał(a): Ella Pewnie CiÄ™ nie przekonam, ale chociaz sprobujÄ™: 1. UsiÄ…dĹş na wprost swojego monitora. 2. Popatrz na ekran. 3. Teraz przesuĹ„ siÄ™ w lewo o jakieĹ› 70 cm 4. Znowu popatrz na ekran monitora. Kiedy patrzyĹ‚o Ci siÄ™ lepiej? No wĹ‚aĹ›nie.  Zegary na Ĺ›rodku nie sÄ… rozwiÄ…zaniem lepszym, a wrÄ™cz minimalnie, ale jednak, gorszym, bo takie ich poĹ‚oĹĽenie pogarsza widoczność wskaĹşnikĂłw. Kierowca w samochodziejest kierowcÄ…, a nie kot, pies, teĹ›ciowa, dzieci, kochanka czy ĹĽona i to JEMU majÄ… sĹ‚uĹĽyć te wskaĹşniki. Po co wiÄ™c to zadanie utrudniać?
===============================================
Tyle tylko , ze czytanie na ekranie to sedno pracy przy komputerze ...zas w przypadku jazdy samochodem obrotomierz nie jest nawet niezbedny
A poza tym widac go , naprawde
A dlaczego producent umiescil zegary na srodku /  /NIE WIEM  ...ale wiem , ze przeszkadza to tylko na poczatku  !
A kto rozsadny przejmowalby sie zegarami ...wiedzac , ze auto ma inne , niezaprzeczalne zalety ...  ....
|
| Pią, 27.08.2004, 18:26 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |