Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 0:55




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Nissan X-Trail 
Autor Wiadomość

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
lordzofmafia napisał(a):

MĂłj pies nie pali to i zapalniczka w bagazniku mi nie potrzebna. :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:
ale mozesz psu podlaczyc elektryczna zabawke :lol:


Wto, 24.08.2004, 21:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Ella napisał(a):
:lol: :lol: :lol:
ale mozesz psu podlaczyc elektryczna zabawke :lol:


Ta, a jak przegryzie kabel to mi auto zdechnie. No way!.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Wto, 24.08.2004, 22:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Ella napisał(a):
:lol: :lol: :lol:
ale mozesz psu podlaczyc elektryczna zabawke :lol:


Ta, a jak przegryzie kabel to mi auto zdechnie. No way!.


Psa przy okazji tez 'popieści'

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 24.08.2004, 22:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Wilu napisał(a):
Psa przy okazji tez 'popieści'


12V?? Toż to sama przyjemność. :wink: :lol: :lol:

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Wto, 24.08.2004, 22:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Wilu napisał(a):
Psa przy okazji tez 'popieści'


12V?? Toż to sama przyjemność. :wink: :lol: :lol:

Ku radości psa Lord` :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A tak na poważnie to dobre na jakieś biwaki jest bo nie musisz drzwi otwierać tylko przymykasz bagażnik i przedłurzacz gdzieś koło stołu stawiasz i prawie Hawaje 8)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Śro, 25.08.2004, 8:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
i zaraz sie prada wyczerpie... :lol:

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Śro, 25.08.2004, 9:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
K0RN napisał(a):
i zaraz sie prada wyczerpie... :lol:


Otóż to. Akumulator wcale nie magazynuje ogromnych ilości energi. Aby podłączyć np. lodówkę, musi by włączony silnik. Inaczej aq zdechnie po kilku minutach.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 25.08.2004, 10:48
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
mojej "teściowej" jak auto stoi 3 dni na alarmie bez ruszania to jej akumulator pada :?


Śro, 25.08.2004, 11:44
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
lordzofmafia napisał(a):

Otóż to. Akumulator wcale nie magazynuje ogromnych ilości energi. Aby podłączyć np. lodówkę, musi by włączony silnik. Inaczej aq zdechnie po kilku minutach.

A czy nie mozna wlozyc lodowki do bagaznika ...podlaczyc do gniazdka :wink: ..i w droge / jak to milo pozniej pic zimne napoje podczas postoju :lol:
( pomysl moj , ale pewnie producent wpadla na to wczesniej :twisted: )

Zreszta...
nissan ma jeszcze takie dwa chlodzone schowki na puszki :wink: , ktore chlodza sie podczas wlaczonej klimatyzacji :wink:


Śro, 25.08.2004, 12:02
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
Gniazdko może sie przydać (ja czesto korzystam w aucie z Laptopa ) i w sumie jak mi bateria padnie to kicha była , dopuki nie kupiłem przejściówki do zapalniczki , a jak bym miał normalne gniazdko , no wygodniej by było ... tylko nie można przesadzać na postojach - bo akumulator mimo - niewielkiego poboru mocy - można szybciutko rozładować :twisted: :wink:


Śro, 25.08.2004, 14:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
gniazdko jest przydatne, ale po holere ich az 3 :?: a zreszta mielismy dyskutowac o zegarach a nie zapalnicznach... :P

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Śro, 25.08.2004, 18:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
KaĹĽdy temat jest dobry do dyskusji :P

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 25.08.2004, 19:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
ma sie rozumiec, alewole gadac o zegarach wycentrowanych :roll:

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Śro, 25.08.2004, 19:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Ella napisał(a):
A czy nie mozna wlozyc lodowki do bagaznika ...podlaczyc do gniazdka :wink: ..i w droge / jak to milo pozniej pic zimne napoje podczas postoju :lol:
( pomysl moj , ale pewnie producent wpadla na to wczesniej :twisted: )


Oczywiście, że można. Nie można na postoju, a o tym była mowa (bo jaki jest sens aby silnik chodził podczas całego pikniku??). Zresztą gniazdka elektryczne podłączone są przez stacyjkę, więc trzeba włączyć co najmniej zasilnie.

Ella napisał(a):
Zreszta...
nissan ma jeszcze takie dwa chlodzone schowki na puszki :wink: , ktore chlodza sie podczas wlaczonej klimatyzacji :wink:


A u mnie klimatyzowany jest schowek w desce rozdzielczej (ten przed fotelem pasaĹĽera). ZmieszczÄ… siÄ™ tam co najmniej 4, litrowe butelki.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 25.08.2004, 19:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Ella napisał(a):
Co do jazdy "na obrotomierzu " zagadzam sie...moze to byc istotne , wszak sama tak jezdze ...zerkajac ! Lecz przyznajmy uczciwie , ze bieg zmienia sie raczej intuicyjnie , slyszac prace silnika :twisted: ...
No i ...ten obrotomierz widac do licha ! Choc moze go zaslaniac nieco kierownica , ale wtedy wystarczy te kierownice ustawic w innym polozeniu ( obnizyc ) 8)

Dwie sprawy, owszem biegi zmienia się też na słuch (szczegołnie gdy nie ma obrotomierza :lol:), ale jeśli mam obrotomierz, to raczej z niego korzystam niż z uszu, które wykorzystuję wtedy do słuchania limpbizkit :twisted: ;). Po drugie, to dziwny sposób patrzenia na bezpieczeństwo i wygodę prowadzenia auta, bo skor muszę obnizyć kierę, żeby zobaczyć wskaźniki to do kitu z takim rozwiązaniem i zegarami na środku :evil:.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Ostatnio edytowany przez ToHrn Sob, 28.08.2004, 16:00, edytowano w sumie 2 razy

Pią, 27.08.2004, 12:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Viper napisał(a):
wykorzystuję wtedy do słuchania limpbizkit :twsited: ;).

Słuszny wybór 8) :D

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Pią, 27.08.2004, 13:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
Ella

Pewnie CiÄ™ nie przekonam, ale chociaz sprobujÄ™:

1. UsiÄ…dĹş na wprost swojego monitora.
2. Popatrz na ekran.
3. Teraz przesuń się w lewo o jakieś 70 cm
4. Znowu popatrz na ekran monitora.

Kiedy patrzyło Ci się lepiej? No właśnie. :) Zegary na środku nie są rozwiązaniem lepszym, a wręcz minimalnie, ale jednak, gorszym, bo takie ich położenie pogarsza widoczność wskaźników. Kierowca w samochodziejest kierowcą, a nie kot, pies, teściowa, dzieci, kochanka czy żona i to JEMU mają służyć te wskaźniki. Po co więc to zadanie utrudniać?


Pią, 27.08.2004, 14:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
Dee napisał(a):
Ella

Pewnie CiÄ™ nie przekonam, ale chociaz sprobujÄ™:

1. UsiÄ…dĹş na wprost swojego monitora.
2. Popatrz na ekran.
3. Teraz przesuń się w lewo o jakieś 70 cm
4. Znowu popatrz na ekran monitora.

Kiedy patrzyło Ci się lepiej? No właśnie. :) Zegary na środku nie są rozwiązaniem lepszym, a wręcz minimalnie, ale jednak, gorszym, bo takie ich położenie pogarsza widoczność wskaźników. Kierowca w samochodziejest kierowcą, a nie kot, pies, teściowa, dzieci, kochanka czy żona i to JEMU mają służyć te wskaźniki. Po co więc to zadanie utrudniać?



dokladnie, tak powinno sie powiedziec na poczatku :P

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Pią, 27.08.2004, 15:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Ehhhh :roll:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 27.08.2004, 17:49
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Dee napisał(a):
Ella

Pewnie CiÄ™ nie przekonam, ale chociaz sprobujÄ™:

1. UsiÄ…dĹş na wprost swojego monitora.
2. Popatrz na ekran.
3. Teraz przesuń się w lewo o jakieś 70 cm
4. Znowu popatrz na ekran monitora.

Kiedy patrzyło Ci się lepiej? No właśnie. :) Zegary na środku nie są rozwiązaniem lepszym, a wręcz minimalnie, ale jednak, gorszym, bo takie ich położenie pogarsza widoczność wskaźników. Kierowca w samochodziejest kierowcą, a nie kot, pies, teściowa, dzieci, kochanka czy żona i to JEMU mają służyć te wskaźniki. Po co więc to zadanie utrudniać?

===============================================
Tyle tylko , ze czytanie na ekranie to sedno pracy przy komputerze ...zas w przypadku jazdy samochodem obrotomierz nie jest nawet niezbedny :wink:
A poza tym widac go , naprawde :twisted:
A dlaczego producent umiescil zegary na srodku / :? /NIE WIEM :( ...ale wiem , ze przeszkadza to tylko na poczatku :wink: !
A kto rozsadny przejmowalby sie zegarami ...wiedzac , ze auto ma inne , niezaprzeczalne zalety ... :wink: ....


Pią, 27.08.2004, 18:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018