 |
|
Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 0:55
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Ella napisał(a): K0RN napisał(a): gorsza czytelnosc i widocznosc owych wskaznikow, poza tym nie wiem czy komus sie podoba ze tam gdzie zawsze patrzyl na obrotomierz osiada teraz kurz....  Siedzialam w tym samochodzie , a nawet odbylam jazde probna  i smiem twierdzic , ze wcale to nie przeszkadza  Tym bardziej , ze zegary sa przekrzywione/odwrocone w strone kierowcy A jak sie pasazer cieszy ( pasazer a'la pilot ) ze wszystko widzi 
I jeszcze pewnie mi pasażer zacznie narzekać, że 140 za miastem to samobójstwo 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Czw, 19.08.2004, 10:25 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Centralne deski rozdzielcze są właśnie chyba robione żeby pasażer z tyłu widział ile jedzie  precz z tym który wymyślił centralną deske !
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 19.08.2004, 12:15 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
Dj Boowzy napisał(a): precz z tym ktĂłry wymyĹ›liĹ‚ centralnÄ… deske !
A gdzie miałaby być deska?
Ella materiały promocyjne są jeszcze gorsze od rozmaitych AutoBildów....
Co do X-traila- Typowy SUV, choć nieco dziwaczny z zewnątrz (i to mi się w nim podoba  ) z brzydką (moim zdaniem) deską. Jeśli się opłaca, kupować, jeśli nie- zbierać na Forestera 
|
| Czw, 19.08.2004, 12:54 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Za jaja go powiesić 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 19.08.2004, 13:00 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
niech go Ice'a krowa wydyma 
|
| Czw, 19.08.2004, 13:03 |
|
 |
|
Ella
Postów: 278 Miejscowość: Warszawa
|
Dee napisał(a): Ella materiaĹ‚y promocyjne sÄ… jeszcze gorsze od rozmaitych AutoBildĂłw....
Calkiem sie z Toba zgadzam Dee  , tym bardziej , ze to wlasnie ja mowilam , ze najwieksza wiedze maja uzytkownicy samochodow ...
Pewnie dlatego tak magiczna przesadnie wydaje mi sie marka subaru...bo nigdy nie jezdzilam 
|
| Czw, 19.08.2004, 15:38 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
X-Trail jest jak najbardziej OK, z jednym zastrzeĹĽeniem (ofcourse fakin centralnie umieszczone zegary).
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Czw, 19.08.2004, 15:42 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
markus napisał(a): X-Trail jest jak najbardziej OK, z jednym zastrzeĹĽeniem (ofcourse fakin centralnie umieszczone zegary).
of kors 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Czw, 19.08.2004, 16:46 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 19.08.2004, 22:09 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Dj Boowzy napisał(a): precz z tym ktĂłry wymyĹ›liĹ‚ centralnÄ… deske !
Centralna deska to dobra sprawa... Centralne ZEGARY to zły pomysł 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Pią, 20.08.2004, 8:23 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 20.08.2004, 9:51 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Nie wiem o co chodzi 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Pią, 20.08.2004, 12:47 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
No dokładnie 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 20.08.2004, 12:48 |
|
 |
|
Ella
Postów: 278 Miejscowość: Warszawa
|
Panowie ,
cos takiego jak "centralnie polozone zegary " ...przeszkadza jeden dzien , gdy przesiadacie sie z samochodu , kory owe zegary ma w polozeniu STANDARD
Naprawde 
|
| Pią, 20.08.2004, 21:45 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
niektore centralne zaegary sa tak zrobione, ze kat pod ktorym sa i odleglosc powoduja, ze jak tylko moze to slonce na nie swieci i g**** widac... 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Sob, 21.08.2004, 8:49 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Ella napisał(a): Panowie , cos takiego jak "centralnie polozone zegary " ...przeszkadza jeden dzien , gdy przesiadacie sie z samochodu , kory owe zegary ma w polozeniu STANDARD Naprawde 
Ludziom, których interesuje tylko prędkościomierz pewnie tak. Ale dla mnie jest to najmniej interesujący wskaźnik w samochodzie. O wiele ważniejszy jest obrotomierz. Zresztą ja tęsknię za czasami, gdy auta wyposażone były we wskaźniki ciśnienia oleju, jego temperatury, ładowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbiną we wskaźnik ciśnienia doładowania.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Sob, 21.08.2004, 10:39 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
lordzofmafia napisał(a): ZresztÄ… ja tÄ™skniÄ™ za czasami, gdy auta wyposaĹĽone byĹ‚y we wskaĹşniki ciĹ›nienia oleju, jego temperatury, Ĺ‚adowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbinÄ… we wskaĹşnik ciĹ›nienia doĹ‚adowania.
Me too... Kiedyś w samochodach uzrekały piękne kolekcje zegarów oprawione w chrom i drewno; teraz, coraz częściej, przed oczami mamy pustą połać plastiku, a pasażer czepia się łamania przepisów... 
|
| Sob, 21.08.2004, 11:18 |
|
 |
|
Paweł Ciupak
Postów: 29
|
Dee napisał(a): Me too... KiedyĹ› w samochodach uzrekaĹ‚y piÄ™kne kolekcje zegarĂłw oprawione w chrom i drewno; teraz, coraz częściej, przed oczami mamy pustÄ… poĹ‚ać plastiku, a pasaĹĽer czepia siÄ™ Ĺ‚amania przepisĂłw... 
Niestety...
_________________ Paweł Ciupak | kontakt | moja strona Get Opera 8
|
| Sob, 21.08.2004, 11:22 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
Dee napisał(a): lordzofmafia napisał(a): ZresztÄ… ja tÄ™skniÄ™ za czasami, gdy auta wyposaĹĽone byĹ‚y we wskaĹşniki ciĹ›nienia oleju, jego temperatury, Ĺ‚adowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbinÄ… we wskaĹşnik ciĹ›nienia doĹ‚adowania. Me too... KiedyĹ› w samochodach uzrekaĹ‚y piÄ™kne kolekcje zegarĂłw oprawione w chrom i drewno; teraz, coraz częściej, przed oczami mamy pustÄ… poĹ‚ać plastiku, a pasaĹĽer czepia siÄ™ Ĺ‚amania przepisĂłw... 
jeszcze w Jeep'ach znojduja sie te wskazniki wiec nie wszystko stracone 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Sob, 21.08.2004, 16:05 |
|
 |
|
ToHrn
Postów: 1032 Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
|
lordzofmafia napisał(a): Ludziom, ktĂłrych interesuje tylko prÄ™dkoĹ›ciomierz pewnie tak. Ale dla mnie jest to najmniej interesujÄ…cy wskaĹşnik w samochodzie. O wiele waĹĽniejszy jest obrotomierz. ZresztÄ… ja tÄ™skniÄ™ za czasami, gdy auta wyposaĹĽone byĹ‚y we wskaĹşniki ciĹ›nienia oleju, jego temperatury, Ĺ‚adowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbinÄ… we wskaĹşnik ciĹ›nienia doĹ‚adowania.
Zgadza się, ja w zasadzie jeżdżę na obrtotomierzu, dzięki temu wiem kiedy zmienić bieg, żeby jazda była ekonomiczna lub dynamiczna. Prędkościomierz pomaga mi tylko w kontrolowaniu prędkości i trzymania się ograniczeń panujących na drogach (choć i to cięzko mi przychodzi  ). Mówię zdecydowane NIE zegarom na środku i wskażnikom cyfrowym  . Co do tej ilości wskaźników, to ide3ałem jest tu Skyline R34 GT-R (tam jest wszystko od A-Z, kupa zegarów i małe "Playstation" do kontroli pracy silnika i wszyystkich jego parametrów  . Poza tym sportowe auta amerykańskie (Viper, Corvette itd.) mają sporą ilość takich wskaźników  , bo w europejskich jest z ty krucho  .
_________________ -- Pozdrawiam, Tomek "ToHrn" EgoCar.pl
|
| Sob, 21.08.2004, 20:20 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |