Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 0:55




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Nissan X-Trail 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Ella napisał(a):
K0RN napisał(a):
gorsza czytelnosc i widocznosc owych wskaznikow, poza tym nie wiem czy komus sie podoba ze tam gdzie zawsze patrzyl na obrotomierz osiada teraz kurz.... :|


Siedzialam w tym samochodzie , a nawet odbylam jazde probna :twisted: i smiem twierdzic , ze wcale to nie przeszkadza :wink: Tym bardziej , ze zegary sa przekrzywione/odwrocone w strone kierowcy :twisted:

A jak sie pasazer cieszy ( pasazer a'la pilot ) ze wszystko widzi :twisted:

I jeszcze pewnie mi pasażer zacznie narzekać, że 140 za miastem to samobójstwo :?

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Czw, 19.08.2004, 10:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Centralne deski rozdzielcze są właśnie chyba robione żeby pasażer z tyłu widział ile jedzie :evil: precz z tym który wymyślił centralną deske !

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 19.08.2004, 12:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
Dj Boowzy napisał(a):
precz z tym który wymyślił centralną deske !


A gdzie miałaby być deska? :P :wink: :wink:

Ella materiały promocyjne są jeszcze gorsze od rozmaitych AutoBildów....

Co do X-traila- Typowy SUV, choć nieco dziwaczny z zewnątrz (i to mi się w nim podoba :) ) z brzydką (moim zdaniem) deską. Jeśli się opłaca, kupować, jeśli nie- zbierać na Forestera :)


Czw, 19.08.2004, 12:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Za jaja go powiesić :!:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 19.08.2004, 13:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
niech go Ice'a krowa wydyma :twisted: :P :wink:


Czw, 19.08.2004, 13:03
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Dee napisał(a):

Ella materiały promocyjne są jeszcze gorsze od rozmaitych AutoBildów....


Calkiem sie z Toba zgadzam Dee :wink: , tym bardziej , ze to wlasnie ja mowilam , ze najwieksza wiedze maja uzytkownicy samochodow ... :twisted: :P

Pewnie dlatego tak magiczna przesadnie wydaje mi sie marka subaru...bo nigdy nie jezdzilam :cry:


Czw, 19.08.2004, 15:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
X-Trail jest jak najbardziej OK, z jednym zastrzeĹĽeniem (ofcourse fakin centralnie umieszczone zegary).

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 19.08.2004, 15:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
markus napisał(a):
X-Trail jest jak najbardziej OK, z jednym zastrzeĹĽeniem (ofcourse fakin centralnie umieszczone zegary).


of kors :twisted: :lol:

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Czw, 19.08.2004, 16:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Dee napisał(a):
niech go Ice'a krowa wydyma :twisted: :P :wink:

Buahahahaha :!: :lol: :lol: :lol: COOL POMYSŁ :lol: :lol: :lol:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 19.08.2004, 22:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Dj Boowzy napisał(a):
precz z tym który wymyślił centralną deske !

Centralna deska to dobra sprawa... Centralne ZEGARY to zły pomysł :twisted: :twisted: 8)

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Pią, 20.08.2004, 8:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Oj el_camino.. ten noo el_payaco wiesz o co chodzi i tak :lol: :lol: :lol: sie nie czepiaj słów :wink:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 20.08.2004, 9:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Ice napisał(a):
Oj el_camino.. ten noo el_payaco wiesz o co chodzi i tak :lol: :lol: :lol: sie nie czepiaj słów :wink:

Nie wiem o co chodzi 8)

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Pią, 20.08.2004, 12:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
el_payaco napisał(a):
Centralna deska to dobra sprawa... Centralne ZEGARY to zły pomysł :twisted: :twisted: 8)



No dokładnie ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 20.08.2004, 12:48
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Panowie ,
cos takiego jak "centralnie polozone zegary " ...przeszkadza jeden dzien , gdy przesiadacie sie z samochodu , kory owe zegary ma w polozeniu STANDARD :P :twisted:

Naprawde :lol:


Pią, 20.08.2004, 21:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
niektore centralne zaegary sa tak zrobione, ze kat pod ktorym sa i odleglosc powoduja, ze jak tylko moze to slonce na nie swieci i g**** widac... :roll:

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Sob, 21.08.2004, 8:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Ella napisał(a):
Panowie ,
cos takiego jak "centralnie polozone zegary " ...przeszkadza jeden dzien , gdy przesiadacie sie z samochodu , kory owe zegary ma w polozeniu STANDARD :P :twisted:

Naprawde :lol:


Ludziom, których interesuje tylko prędkościomierz pewnie tak. Ale dla mnie jest to najmniej interesujący wskaźnik w samochodzie. O wiele ważniejszy jest obrotomierz. Zresztą ja tęsknię za czasami, gdy auta wyposażone były we wskaźniki ciśnienia oleju, jego temperatury, ładowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbiną we wskaźnik ciśnienia doładowania.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Sob, 21.08.2004, 10:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Zresztą ja tęsknię za czasami, gdy auta wyposażone były we wskaźniki ciśnienia oleju, jego temperatury, ładowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbiną we wskaźnik ciśnienia doładowania.


Me too... Kiedyś w samochodach uzrekały piękne kolekcje zegarów oprawione w chrom i drewno; teraz, coraz częściej, przed oczami mamy pustą połać plastiku, a pasażer czepia się łamania przepisów... :( :(


Sob, 21.08.2004, 11:18
Profil

Postów: 29
Post 
Dee napisał(a):
Me too... Kiedyś w samochodach uzrekały piękne kolekcje zegarów oprawione w chrom i drewno; teraz, coraz częściej, przed oczami mamy pustą połać plastiku, a pasażer czepia się łamania przepisów... :( :(

Niestety...

_________________
Paweł Ciupak | kontakt | moja strona
Get Opera 8


Sob, 21.08.2004, 11:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
Dee napisał(a):
lordzofmafia napisał(a):
Zresztą ja tęsknię za czasami, gdy auta wyposażone były we wskaźniki ciśnienia oleju, jego temperatury, ładowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbiną we wskaźnik ciśnienia doładowania.


Me too... Kiedyś w samochodach uzrekały piękne kolekcje zegarów oprawione w chrom i drewno; teraz, coraz częściej, przed oczami mamy pustą połać plastiku, a pasażer czepia się łamania przepisów... :( :(


jeszcze w Jeep'ach znojduja sie te wskazniki wiec nie wszystko stracone :D

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Sob, 21.08.2004, 16:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Ludziom, których interesuje tylko prędkościomierz pewnie tak. Ale dla mnie jest to najmniej interesujący wskaźnik w samochodzie. O wiele ważniejszy jest obrotomierz. Zresztą ja tęsknię za czasami, gdy auta wyposażone były we wskaźniki ciśnienia oleju, jego temperatury, ładowania akumulatora, amperomierz, a auta z turbiną we wskaźnik ciśnienia doładowania.

Zgadza się, ja w zasadzie jeżdżę na obrtotomierzu, dzięki temu wiem kiedy zmienić bieg, żeby jazda była ekonomiczna lub dynamiczna. Prędkościomierz pomaga mi tylko w kontrolowaniu prędkości i trzymania się ograniczeń panujących na drogach (choć i to cięzko mi przychodzi :twisted: :lol: ;)). Mówię zdecydowane NIE zegarom na środku i wskażnikom cyfrowym :evil:. Co do tej ilości wskaźników, to ide3ałem jest tu Skyline R34 GT-R (tam jest wszystko od A-Z, kupa zegarów i małe "Playstation" do kontroli pracy silnika i wszyystkich jego parametrów :D. Poza tym sportowe auta amerykańskie (Viper, Corvette itd.) mają sporą ilość takich wskaźników :), bo w europejskich jest z ty krucho :(.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Sob, 21.08.2004, 20:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018