Switch to full style
Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

Dodge Viper GTS

Pon, 26.01.2004, 15:33

Image Image Image Image Image

Copyright (C) Moto net

Jaki piękny kolor :)

Pon, 26.01.2004, 15:37

Cud, miĂłd i orzeszki oblane niebieskÄ… czekoladÄ… z dwoma paskami lukru. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pon, 26.01.2004, 15:42

Najpopularniejszy i najładnieszy kolor do Vipera i oczywiście dwa paski :) Cud miód i orzeszki jak to mówisz Lordzie ciekawe co na to Viper :)

Pon, 26.01.2004, 18:34

Ten samochód należy do elity samochodów marzeń, prawie 100% ludzi interesujących się napewno by go wybrało na auto-marzenie, a ten kolor poprostu boski i te pasy :mrgreen:

Pon, 26.01.2004, 21:59

...a ja i tak bym wolał czerwonego :twisted:

Wto, 27.01.2004, 10:39

Viper nie może wydusić z siebie ani słowa ze szczęscia!!

Wto, 27.01.2004, 18:49

Myślę że po prostu tutaj nie dotarł :) Bo jakby dotarł to by coś napisał ;)

Wto, 27.01.2004, 18:50

I to napewno duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuĹĽo :mrgreen:

Pią, 10.09.2004, 12:12

TO jest dla mnie synonim prawdziwie sportowego auta z USA :!: jest cudowny pod każdym względem i no co tu dużo mówić , chyba każdy z nas marzył kiedys by go mieć , czy cos :roll: jest genialny w swej formie i najlepszy taki właśnie - niestety obecna generacja strasznie złagodniała , choć może GTS bedzie bardziej agresywny ... miejmy nadzieje , bo nie powinło sie zabijać "ostatnich Skautów" ...

Pią, 10.09.2004, 12:16

a ja wam powiem że jeszcze nie widziałem tego auta!!!!!
i nie moge sie doczekać aż go zobacze

Pią, 10.09.2004, 15:30

miodzio maszynka, ale przeswit ma niziutki... :twisted:

Pią, 10.09.2004, 15:40

ktoż z nas o nim nie śnił?

Pią, 10.09.2004, 15:53

Ice napisał(a):ktoĹĽ z nas o nim nie Ĺ›niĹ‚?

ja myśle że ella :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Pią, 10.09.2004, 16:37

Fakt , jeszcze mi sie nie przysnil :lol:
moze dlatego , ze ten przeswit taki "niziutki" :?
Ale za to zrobilam mu zdjecie kilka lat temu pod W-wa :twisted: ..jakis przypadkowo spotkany , a ja akurat mialam aparat :wink:
Byl zielono -zolty w biale pasy :) ...
i jakis maly :P

Pią, 10.09.2004, 16:38

No i co ?
Zzarla zazdrosc , ze moglam cudo dotknac :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
:roll:

Pią, 10.09.2004, 18:03

Identico u mnie jeździ, ale go nie dotnęłem :wink: :wink: :wink:

Pią, 10.09.2004, 19:22

chciałbym go mieć.

Sob, 11.09.2004, 15:03

W Chorwacji w Splicie widziałem zółtego z niebieskimi pasami :roll: Marzenie!!! Szkoda że fotki nie zrobiłem,ale był za daleko i jeszcze tylko przejeżdżał. Więcej słyszałem jego ryku jak widziałem :lol: :lol: :lol: Piękne autko...

Sob, 11.09.2004, 15:23

hehe :P moim zdaniem to on wogole przeswitu nie ma... :lol:

Pon, 13.09.2004, 17:06

Boskie auto w niebiańskim kolorze...
Wyślij odpowiedź