Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Pon, 26.01.2004, 15:37
Cud, miĂłd i orzeszki oblane niebieskÄ… czekoladÄ… z dwoma paskami lukru. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pon, 26.01.2004, 15:42
Najpopularniejszy i najładnieszy kolor do Vipera i oczywiście dwa paski

Cud miĂłd i orzeszki jak to mĂłwisz Lordzie ciekawe co na to Viper
Pon, 26.01.2004, 18:34
Ten samochód należy do elity samochodów marzeń, prawie 100% ludzi interesujących się napewno by go wybrało na auto-marzenie, a ten kolor poprostu boski i te pasy :mrgreen:
Pon, 26.01.2004, 21:59
...a ja i tak bym wolał czerwonego
Wto, 27.01.2004, 10:39
Viper nie może wydusić z siebie ani słowa ze szczęscia!!
Wto, 27.01.2004, 18:49
Myślę że po prostu tutaj nie dotarł :) Bo jakby dotarł to by coś napisał ;)
Wto, 27.01.2004, 18:50
I to napewno duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuĹĽo :mrgreen:
Pią, 10.09.2004, 12:12
TO jest dla mnie synonim prawdziwie sportowego auta z USA

jest cudowny pod każdym względem i no co tu dużo mówić , chyba każdy z nas marzył kiedys by go mieć , czy cos

jest genialny w swej formie i najlepszy taki właśnie - niestety obecna generacja strasznie złagodniała , choć może GTS bedzie bardziej agresywny ... miejmy nadzieje , bo nie powinło sie zabijać "ostatnich Skautów" ...
Pią, 10.09.2004, 12:16
a ja wam powiem że jeszcze nie widziałem tego auta!!!!!
i nie moge sie doczekać aż go zobacze
Pią, 10.09.2004, 15:30
miodzio maszynka, ale przeswit ma niziutki...
Pią, 10.09.2004, 15:40
ktoż z nas o nim nie śnił?
Pią, 10.09.2004, 16:37
Fakt , jeszcze mi sie nie przysnil
moze dlatego , ze ten przeswit taki "niziutki"
Ale za to zrobilam mu zdjecie kilka lat temu pod W-wa

..jakis przypadkowo spotkany , a ja akurat mialam aparat
Byl zielono -zolty w biale pasy

...
i jakis maly
Pią, 10.09.2004, 19:22
chciałbym go mieć.
Sob, 11.09.2004, 15:03
W Chorwacji w Splicie widziałem zółtego z niebieskimi pasami

Marzenie!!! Szkoda że fotki nie zrobiłem,ale był za daleko i jeszcze tylko przejeżdżał. Więcej słyszałem jego ryku jak widziałem

Piękne autko...
Sob, 11.09.2004, 15:23
hehe

moim zdaniem to on wogole przeswitu nie ma...
Pon, 13.09.2004, 17:06
Boskie auto w niebiańskim kolorze...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.