Switch to full style
Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

BMW E30 Touring 3d

Nie, 12.02.2012, 13:21

2 drzwiowa wersja BMW E30 Touring
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
Image
Image
Image
Image

(C) forums.bimmerforums.com
Ostatnio edytowany przez sebastianadam, Pon, 13.02.2012, 19:13, edytowano w sumie 1 raz

Re: BMW E30 Touring 2d

Nie, 12.02.2012, 14:07

Ciekawy wynalazek. Ale podstawowe zastrzeżenie: wygląda na to, że tą wersję wyprodukował jakiś carossier, a opisu jak na lekarstwo...

Re: BMW E30 Touring 2d

Nie, 12.02.2012, 14:20

Nie wiedziałem, że E30 wychodziło jako shooting brake ... i może nawet lepiej ;)

Re: BMW E30 Touring 2d

Nie, 12.02.2012, 14:35

Szkoda, że to nie była seria. To spełnienie marzeń każdego raczkującego driftera - małe RWD z bagażnikiem na komplet opon.

Re: BMW E30 Touring 2d

Nie, 12.02.2012, 14:37

Co do opisu to znalazłem tylko tyle:
The E30 3-Series was produced in the following body styles: a four-door saloon, a two-door coupe, a five-door estate (marketed as the "touring"),a three-door estate also called "Touring", a two-door convertible (the M3 cabriolet was only offered for the European market) and a Baur cabriolet.


(C) Wikipedia.en

Re: BMW E30 Touring 2d

Pon, 13.02.2012, 15:56

jak Touring to 3d nie 2d :> Ponadto to chyba concept :?:
Ostatnio edytowany przez kulikowski, Pon, 13.02.2012, 19:54, edytowano w sumie 1 raz

Re: BMW E30 Touring 3d

Pon, 13.02.2012, 19:14

Sory, niedopatrzenie. :oops:

Re: BMW E30 Touring 3d

Śro, 15.02.2012, 9:52

Bajeczna! Jeździłbym nią wszędzie.

Re: BMW E30 Touring 3d

Śro, 15.02.2012, 14:42

Nigdy nie rozumiałem sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako służbówka dla przedstawiciela firmy produkującej papier toaletowy.

Re: BMW E30 Touring 3d

Śro, 15.02.2012, 15:06

Gdyby było więcej takich aut, to może by nie powstało Seicento Van... a tak to jest jak jest.

Re: BMW E30 Touring 3d

Sob, 18.02.2012, 22:40

Ale zdarza się czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku :> Więc jakaś nisza na rynku istnieje w dalszym ciągu

Re: BMW E30 Touring 3d

Nie, 19.02.2012, 23:21

pardon napisał(a):Nigdy nie rozumiaĹ‚em sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako sĹ‚uĹĽbĂłwka dla przedstawiciela firmy produkujÄ…cej papier toaletowy.


Idealne w trasę dla 2 osób, bagaże się zmieszczą, a i na upartego można kimać w takim "kombi", świetny pomysł

Re: BMW E30 Touring 3d

Wto, 21.02.2012, 14:34

Imo zajebiste, ale nie umiem wytłumaczyć czemu. Jeździłbym i tyle.

Re: BMW E30 Touring 3d

Wto, 21.02.2012, 15:05

Auto wyglada katastrofalnie. Nie rozumiem dlaczego tylna klapa zamiast z normalego e30 touring jest z golfa I :/

Re: BMW E30 Touring 3d

Wto, 21.02.2012, 21:42

A myślałem, że tylko ja mam takie spostrzeżenie z Golfem :lol:

Re: BMW E30 Touring 3d

Wto, 21.02.2012, 22:16

pardon napisał(a):Ale zdarza siÄ™ czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku :> WiÄ™c jakaĹ› nisza na rynku istnieje w dalszym ciÄ…gu

Były też Astry F w takiej wersji - to się nazywało Delvan (skrót od słów Delivery Van). W przypadku Opli takie rozwiązania nadwoziowe to szczątkowa pozostałość po pamiętnych Kadettach kombi 3D :)
A wracając do tytułowego BMW - ktoś się orientuje czy w "zwykłych" trójkach touring wewnętrzne osłony tylnych lamp też były tak prymitywnie maskowane (jedynie plastikiem)?
Wyślij odpowiedź