Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Nie, 12.02.2012, 14:07
Ciekawy wynalazek. Ale podstawowe zastrzeżenie: wygląda na to, że tą wersję wyprodukował jakiś carossier, a opisu jak na lekarstwo...
Nie, 12.02.2012, 14:20
Nie wiedziałem, że E30 wychodziło jako shooting brake ... i może nawet lepiej
Nie, 12.02.2012, 14:35
Szkoda, że to nie była seria. To spełnienie marzeń każdego raczkującego driftera - małe RWD z bagażnikiem na komplet opon.
Nie, 12.02.2012, 14:37
Co do opisu to znalazłem tylko tyle:
The E30 3-Series was produced in the following body styles: a four-door saloon, a two-door coupe, a five-door estate (marketed as the "touring"),a three-door estate also called "Touring", a two-door convertible (the M3 cabriolet was only offered for the European market) and a Baur cabriolet.
(C) Wikipedia.en
Pon, 13.02.2012, 15:56
jak Touring to 3d nie 2d

Ponadto to chyba concept
Ostatnio edytowany przez
kulikowski, Pon, 13.02.2012, 19:54, edytowano w sumie 1 raz
Pon, 13.02.2012, 19:14
Sory, niedopatrzenie.
Śro, 15.02.2012, 9:52
Bajeczna! Jeździłbym nią wszędzie.
Śro, 15.02.2012, 14:42
Nigdy nie rozumiałem sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako służbówka dla przedstawiciela firmy produkującej papier toaletowy.
Śro, 15.02.2012, 15:06
Gdyby było więcej takich aut, to może by nie powstało Seicento Van... a tak to jest jak jest.
Sob, 18.02.2012, 22:40
Ale zdarza siÄ™ czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku

Więc jakaś nisza na rynku istnieje w dalszym ciągu
Nie, 19.02.2012, 23:21
pardon napisał(a):Nigdy nie rozumiaĹ‚em sensu 3-drzwiowego combi. Jesli to ma byc family car to nie zdaje egzaminu. Jedynie jako sĹ‚uĹĽbĂłwka dla przedstawiciela firmy produkujÄ…cej papier toaletowy.
Idealne w trasę dla 2 osób, bagaże się zmieszczą, a i na upartego można kimać w takim "kombi", świetny pomysł
Wto, 21.02.2012, 14:34
Imo zajebiste, ale nie umiem wytłumaczyć czemu. Jeździłbym i tyle.
Wto, 21.02.2012, 15:05
Auto wyglada katastrofalnie. Nie rozumiem dlaczego tylna klapa zamiast z normalego e30 touring jest z golfa I
Wto, 21.02.2012, 21:42
A myślałem, że tylko ja mam takie spostrzeżenie z Golfem
Wto, 21.02.2012, 22:16
pardon napisał(a):Ale zdarza siÄ™ czasem zobaczyc np. astry G 2-drzwi w combi na blaszaku

Więc jakaś nisza na rynku istnieje w dalszym ciągu
Były też Astry F w takiej wersji - to się nazywało Delvan (skrót od słów Delivery Van). W przypadku Opli takie rozwiązania nadwoziowe to szczątkowa pozostałość po pamiętnych Kadettach kombi 3D

A wracając do tytułowego BMW - ktoś się orientuje czy w "zwykłych" trójkach touring wewnętrzne osłony tylnych lamp też były tak prymitywnie maskowane (jedynie plastikiem)?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.