Czw, 05.01.2012, 16:45





Czw, 05.01.2012, 17:01
Czw, 05.01.2012, 17:22
Czw, 05.01.2012, 18:45





Czw, 05.01.2012, 19:16
Pią, 06.01.2012, 14:21
Pią, 06.01.2012, 14:39
Pią, 06.01.2012, 15:41
Pią, 06.01.2012, 17:17
Pią, 06.01.2012, 21:42
Michae napisał(a):I kolejne auto ociekajÄ…ce nowym stylem a la DeZir
Pią, 06.01.2012, 22:22
Davin napisał(a):Michae napisał(a):I kolejne auto ociekajÄ…ce nowym stylem a la DeZir
liczysz na to że model po liftingu będzie przypominać koncept lub czerpać z niego? Clio będzie pierwszym modelem nowej linii więc nie będą na siłę zmieniać tego co mają bo po pierwsze będzie to wyglądać żałośnie a po drugie po prostu się to by nie opłacało.
Pią, 06.01.2012, 23:24
Michae napisał(a):Davin napisał(a):Michae napisał(a):I kolejne auto ociekajÄ…ce nowym stylem a la DeZir
liczysz na to że model po liftingu będzie przypominać koncept lub czerpać z niego? Clio będzie pierwszym modelem nowej linii więc nie będą na siłę zmieniać tego co mają bo po pierwsze będzie to wyglądać żałośnie a po drugie po prostu się to by nie opłacało.
A jakoś w przypadku Twingo się opłacało. Poza tym jakby chcieli, to daliby radę zaadaptować udanie ten styl w mordę Megana, na przykładzie kilku wizji to było możliwe
Czw, 26.01.2012, 14:54
Czw, 26.01.2012, 16:51
Davin napisał(a):pytanie tylko po co skoro za 2lata wprowadzÄ… zupeĹ‚nie nowy model? Koszty dla kosztĂłw? Ludzie i tak go kupiÄ… i tak
Czw, 26.01.2012, 18:45
Michae napisał(a):Davin napisał(a):pytanie tylko po co skoro za 2lata wprowadzÄ… zupeĹ‚nie nowy model? Koszty dla kosztĂłw? Ludzie i tak go kupiÄ… i tak
Nowe Twingo też już niebawem wychodzi, więc dla mnie to klasyczny brak konsekwencji
Sob, 28.01.2012, 12:46