Produkcję tego cacka zakończono w roku 1998. Ja osobiście jeździłem takim autem w latach 2006-2008 i byłem nim po prostu zachwycony. Niby tylko 1,6 i 106 km jednak naprawde można się było tym pobawić. Lekka konstrukcja, szeroki rozstaw osi i bardzo niskie i sztywne zawieszenie. Na trasie szła maks 195 km/h i paliła średnio ok 10 litrów na 100 km. W sumie zrobiłem nią ok 40 tys km i naprawde grzałem ile fabryka często na maksymalnych obrotach. Jak ją sprzedawałem to miała ponad 200 tys. km i nie brała nic oleju pomiędzy wymianami. Właśnie się dowiedziałem, że koleś któremu ją sprzedałem skasował ją na autostradzie. Samochód idzie do kasacji jednak nic nikomu się nie stało.