Switch to full style
Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

Acura NSX / Honda NSX

Czw, 09.09.2004, 18:53

Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image


(C) highresautoimages

Czw, 09.09.2004, 19:01

Samochód ma kupe lat ale tylko lekki lifting wystarczył :lol: Mi się podoba :twisted: Japońska szkoła :shock: Zwłaszcza tylne lampy wydają mi się oryginalne :oops:

Czw, 09.09.2004, 19:43

Genialny samochód - dla mnie 100 kroć lepszy niż 3000GT :!: choć i trzy diamenty mają piekne auto - wracając jednak do NSX`a auto jest MEGA - lifting dla mnie zepsół jego wygląd - ale i tak sylwetke ma wręcz genialną :!: i nie bez powodu nazywany jest japońskim Ferrari :!: Silniczek mógłby spokojnie osiągnąć 350 koni jednak japońskie przepisy ograniczają go do 282 - naszczęscie są tunerzy którzy robią to za fabryke :twisted:

Czw, 09.09.2004, 19:43

Honda NSX-R
Image Image Image Image

(C) highresautoimages

Czw, 09.09.2004, 19:46

A ta wersja jeszcze piękniejsza!!!! :lol: A 3000GT to zawsze bedzie mi się podobać bo mam miłe wspomnienia z tym autkiem :lol:

Czw, 09.09.2004, 19:59

Dzięki Wilu :wink: :wink: .. co do tego autka ... e tam .. co to mówic .. po prostu jest wspaniały , piekny ii wogóle :mrgreen: ja go kocham :mrgreen:

Czw, 09.09.2004, 20:09

Fantastyczne auto, mnie siÄ™ niesamowicie podoba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Czw, 09.09.2004, 20:12

DeusZ napisał(a):Genialny samochĂłd - dla mnie 100 kroć lepszy niĹĽ 3000GT :!: choć i trzy diamenty majÄ… piekne auto - wracajÄ…c jednak do NSX`a auto jest MEGA - lifting dla mnie zepsół jego wyglÄ…d - ale i tak sylwetke ma wrÄ™cz genialnÄ… :!: i nie bez powodu nazywany jest japoĹ„skim Ferrari :!: Silniczek mĂłgĹ‚by spokojnie osiÄ…gnąć 350 koni jednak japoĹ„skie przepisy ograniczajÄ… go do 282 - naszczÄ™scie sÄ… tunerzy ktĂłrzy robiÄ… to za fabryke :twisted:

tak ... własnie zwrocilem uwage .. nawet lexusy z V8 mają .. najwięcej 286 km ! ... NSX jest wspaniała :mrgreen: .. gdyby nie te przepisy .. ho ho ho :roll: :lol: :lol: .. co to by było :lol: .... gdyby zwiększyli w nim moc ... prędkosc maksymalna by wynosiła jakies 300 .. jak nie więcej '' Japońskie Ferry '' :mrgreen:

Czw, 09.09.2004, 20:21

Jedno z najcudowniejszych i najładniejszych aut jakie istnieją :!: jak dla mnie ;) . Nie ma takiej galerii? :shock: :wink:

Czw, 09.09.2004, 20:22

Ice napisał(a):Nie ma takiej galerii? :shock: :wink:


Nie, bo szukałem ze trzy razy na całym forum i nie znalazłem

Czw, 09.09.2004, 20:23

Wilu napisał(a):
Ice napisał(a):Nie ma takiej galerii? :shock: :wink:


Nie, bo szukałem ze trzy razy na całym forum i nie znalazłem

hehe .. ja tez szukałem .. byla tylko galeria.. z ztuningowaną wersją ... :)

Czw, 09.09.2004, 20:36

za**bista furka mam jej zdjęcie (tylko przed liftem)jak byłem na targach poznańskich

Czw, 09.09.2004, 20:42

Wypasik 8)

Czw, 09.09.2004, 21:18

Te japońskie przepisy są tak głupie, że aż głowa mała. Ja nie wiem, że w Japonii nie ma czegoś takiego jak u nas Trybunał Konstytucyjny. Przecież to jest jawne ograniczanie konkurencji. Nie wierzę, że ten przepis nie łamie japońskiej konstytucji. To nie możliwe, bo konstytucję pisali im Amerykanie, a oni na pewno musieli wpisać do konstytucji wolność konkurencji. Nawet u nas taki przepis by przepadł.

Sob, 11.09.2004, 21:35

piękny, kolejny samochód, którego bym chciał.

Śro, 17.11.2004, 14:14

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) Wreckedexotics.com

Śro, 17.11.2004, 14:16

Dawno mnie nie bylo na forum...oj,dawno...:P:P:P

Dla mnie NSX juz sie troche postarzal i "traci myszka" ale nadal jest w sumie w czolowce syper autek. :) 8)

Śro, 17.11.2004, 14:20

Sylwetka NSX'a była na tyle doskonała, że pomimo upływu lat producent decydował się tylko na drobne zmiany. Pomimo uwag fachowców dotyczących zbyt słabej dynamiki i pozostawiającego nieco do zyczenia zawieszenia uważam, iż jest to jeden z najbardziej zasłuzonych samochodów sportowych w historii motoryzacji. Szkoda tylko, że nie przyjął się w Europie tak samo jak w USA.

Zawsze uwielbiałem ten spoiler z tyłu, te wązkie przednie światła postojowe no i oczywiście otwieranie reflektory. Smutno mie sie tylko zrobiło jak zobaczyłem te zdjęcia od el_payaco

Śro, 17.11.2004, 15:29

El, dajĹĽe juĹĽ spokĂłj z tymi wrakami, serce siÄ™ kraje :cry: :cry: :cry: :cry:

Śro, 17.11.2004, 15:30

Ktoś kiedyś napisał o NSXie "japońskie Ferrari". Nie mogę się nie zgodzić. Auto po prostu wymiata!!!
Wyślij odpowiedź