Switch to full style
Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

Nissan X-Trail

Śro, 18.08.2004, 19:04

Image

(C) mojeauto.pl
Ostatnio edytowany przez Ella, Śro, 18.08.2004, 19:45, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 18.08.2004, 19:16

Ella, duuużo bardzo ładnych fotek Hondy CR-V jest tutaj: http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=1416

A od siebie dodam jeszcze zdjęcia Nissana X-Trail 2004:

Image Image Image Image Image Image Image
(C) Nissan

A tutaj wersja 2003 ;)

Image Image Image
(C) wallpaper-land.com
Ostatnio edytowany przez Tomasz Śro, 18.08.2004, 19:31, edytowano w sumie 2 razy

Śro, 18.08.2004, 19:25

Tomaszu : probowalam jeszcze zamiescic Toyote RAV4 , ale nie udalo sie :cry: ...
Zas ten Twoj nissan X-Trail to jest rocznik 2003 !
Ja zamiescilam nissana X-Trail rocznik 2004 :twisted: ...ktory nieco sie rozni :P ..zwroc uwage na przod i swiatla na gorze :wink: ....i pare jeszcze innych drobuazgow :wink:

Śro, 18.08.2004, 19:32

Tak, ale 2004 nie mogłem znaleźć ;) Poszukam i ew. zmienię :P

A co do RAV4... teĹĽ siÄ™ postaram ;)))))

t.m.

edit: OK, Nissan 2004 juĹĽ jest ;)

Śro, 18.08.2004, 19:39

Skoro w pierwszym poście jest Honda CR-V i Nissan X-trail to dlaczego temat się nazywa Nissan X-Trail :P

Śro, 18.08.2004, 19:44

Fajne autko 8)

Śro, 18.08.2004, 19:55

Tomasz napisał(a):A co do RAV4... teĹĽ siÄ™ postaram ;)))))

Jest i RAV4 !!
http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=2093

PS.
Dj Boowzy napisał(a):Skoro w pierwszym poĹ›cie jest Honda CR-V i Nissan X-trail to dlaczego temat siÄ™ nazywa Nissan X-Trail :P

Hondy juĹĽ przecieĹĽ nie ma ;) :P EOT :)

t.m.

Śro, 18.08.2004, 19:59

Kolejna zmiana ;) no przynajmniej porĹĽadek jest :P

Śro, 18.08.2004, 20:09

Spark^ napisał(a):Fajne autko 8)

Nareeszcie coĹ› na temat :)

Śro, 18.08.2004, 21:03

fajny, ale te zegary do kitu :?

Śro, 18.08.2004, 21:22

K0RN napisał(a):fajny, ale te zegary do kitu :?


Sorry , ze nie kapuje ...
jakie zegary ? :?: :?

Śro, 18.08.2004, 21:25

Pewnie obrotomierze :P ale ich tu nie widać :P czyli pewnie KORN widzał je na żywo

Śro, 18.08.2004, 21:30

Zegary to potoczna nazwa tego czegoś, co masz przed sobą (w nissanie na środku deski rozdzielczej) - okrągłe: obrotomierz i prędkościomierz.

t.m.

Śro, 18.08.2004, 21:50

Tomasz napisał(a):Zegary to potoczna nazwa tego czegoĹ›, co masz przed sobÄ… (w nissanie na Ĺ›rodku deski rozdzielczej) - okrÄ…gĹ‚e: obrotomierz i prÄ™dkoĹ›ciomierz.

t.m.

:shock: Acha...
ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak :wink:
A CO IM DOLEGA :?:
Tym z Nissana ...?!

Śro, 18.08.2004, 23:42

Ella napisał(a)::shock: Acha...
ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak :wink:
A CO IM DOLEGA :?:
Tym z Nissana ...?!


Są na środku! :x

Czw, 19.08.2004, 0:04

kokpit to cała deska rozdzielcza a nie same zegary mylisz pojęcia kobieto :twisted:

Czw, 19.08.2004, 7:42

lordzofmafia napisał(a):
Ella napisał(a)::shock: Acha...
ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak :wink:
A CO IM DOLEGA :?:
Tym z Nissana ...?!


Są na środku! :x

==================
Zawsze gdy sie przesiadasz ...to cos Ci nie pasuje , bo jest inne ?! Przyzwyczajenie to druga natura czlowieka , jak mawiaja :wink: Lecz za chwile to "nowe" jako oswojone ...juz nie wadzi :twisted: i slusznie , bo inaczej nigdy niczego nowego nie daloby sie wprowadzic :twisted:

Pytanie : po co ? Odpowiedz : a dlaczego nie ?! :wink: ... Wobec tego zapytam : czy masz jakies mocne argumenty przeciwko zegarom umieszczonym po srodku ...oprocz tego , ze to nietypowe :wink: ?!

Czw, 19.08.2004, 8:00

gorsza czytelnosc i widocznosc owych wskaznikow, poza tym nie wiem czy komus sie podoba ze tam gdzie zawsze patrzyl na obrotomierz osiada teraz kurz.... :|

Czw, 19.08.2004, 8:09

K0RN napisał(a):gorsza czytelnosc i widocznosc owych wskaznikow, poza tym nie wiem czy komus sie podoba ze tam gdzie zawsze patrzyl na obrotomierz osiada teraz kurz.... :|


Siedzialam w tym samochodzie , a nawet odbylam jazde probna :twisted: i smiem twierdzic , ze wcale to nie przeszkadza :wink: Tym bardziej , ze zegary sa przekrzywione/odwrocone w strone kierowcy :twisted:

A jak sie pasazer cieszy ( pasazer a'la pilot ) ze wszystko widzi :twisted:

Zas tam gdzie KORN umiescil "kurz" :wink: , nissan wsadzil polke z gniazdkiem elektrycznym 8)
-----
Z tego co wiem chyba X-Trail nie jest jedynym samochodem z zegarami po srodku :wink: :?:

Istotniejsze walory niz...zegary.

Czw, 19.08.2004, 9:06

CYTUJE :

"UKŁADY PRZENIESIENIA NAPĘDU
Wśród licznych nowoczesnych technologii zastosowanych w X-TRAILu najważniejszą jest nowatorskie rozwiązanie układu przeniesienia napędu - ALL-MODE 4X4. Jest to pierwszy tego rodzaju system seryjnie zastosowany w samochodzie terenowym. Zbudowany został w oparciu o te same zasady, jakie zastosowano w konstrukcji legendarnego supersportowego samochodu Skyline GT-R. Elektronicznie kontrolowany system przeniesienia napędu ALL MODE 4X4 automatycznie dostosowuje się do warunków drogowych i dzięki informacjom z licznych czujników kół oraz czujnika położenia pedału przyspieszenia jest w stanie płynnie zmieniać rozdział siły napędowej między obie osie. ALL MODE posiada trzy reżimy pracy, które kierowca może wybrać za pośrednictwem nowego obrotowego przełącznika na tablicy rozdzielczej. Reżim '2WD' oznacza stały napęd jedynie przedniej osi, odpowiedni dla dobrych warunków drogowych i dobrej przyczepności. Po przełączeniu na 'LOCK' system załącza stały napęd wszystkich kół, dzieląc moment napędowy pomiędzy oś przednią i tylną w stosunku 57:43%. 'LOCK' został pomyślany dla zapewnienia dobrej trakcji w najcięższych warunkach terenowych w rodzaju jazdy w głębokim błocie lub sypkim śniegu i ruszania na śliskich wzniesieniach. Najczęściej wykorzystywanym reżimem pracy będzie z pewnością 'AUTO', w którym sam system decyduje o wyborze rodzaju napędu w zależności od warunków jazdy. Czujniki prędkości kół jezdnych (obsługujących także system ABS) wysyłają do sterownika elektronicznego odpowiednie informacje, dzięki którym monitorowany jest poślizg kół i w odpowiednich warunkach następuje włączenie elektromagnetycznego sprzęgła zamontowanego tuż przed tylnym mostem napędowym. W ten sposób zostaje włączony napęd tylnych kół. System pracujący w reżimie 'AUTO' zatem automatycznie kompensuje pogorszenie przyczepności wynikające z niekorzystnych warunków drogowych takich jak gołoledź, piasek, czy mokre liście na drodze."

=====================================

Image
Wyślij odpowiedź