Śro, 18.08.2004, 19:04
Śro, 18.08.2004, 19:16
Śro, 18.08.2004, 19:25
Śro, 18.08.2004, 19:32
Śro, 18.08.2004, 19:39
Śro, 18.08.2004, 19:44
Śro, 18.08.2004, 19:55
Tomasz napisał(a):A co do RAV4... teĹĽ siÄ™ postaram ;)))))
Dj Boowzy napisał(a):Skoro w pierwszym poĹ›cie jest Honda CR-V i Nissan X-trail to dlaczego temat siÄ™ nazywa Nissan X-Trail :P
Śro, 18.08.2004, 19:59
Śro, 18.08.2004, 20:09
Spark^ napisał(a):Fajne autko
Śro, 18.08.2004, 21:03
Śro, 18.08.2004, 21:22
K0RN napisał(a):fajny, ale te zegary do kitu
Śro, 18.08.2004, 21:25
Śro, 18.08.2004, 21:30
Śro, 18.08.2004, 21:50
Tomasz napisał(a):Zegary to potoczna nazwa tego czegoĹ›, co masz przed sobÄ… (w nissanie na Ĺ›rodku deski rozdzielczej) - okrÄ…gĹ‚e: obrotomierz i prÄ™dkoĹ›ciomierz.
t.m.
Śro, 18.08.2004, 23:42
Ella napisał(a)::shock: Acha...
ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak![]()
A CO IM DOLEGA![]()
Tym z Nissana ...?!
Czw, 19.08.2004, 0:04
Czw, 19.08.2004, 7:42
lordzofmafia napisał(a):Ella napisał(a)::shock: Acha...
ja te zegary nazywam kokpitem czy jakos tak![]()
A CO IM DOLEGA![]()
Tym z Nissana ...?!
Są na środku!
Czw, 19.08.2004, 8:00
Czw, 19.08.2004, 8:09
K0RN napisał(a):gorsza czytelnosc i widocznosc owych wskaznikow, poza tym nie wiem czy komus sie podoba ze tam gdzie zawsze patrzyl na obrotomierz osiada teraz kurz....
Czw, 19.08.2004, 9:06