Switch to full style
Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

Seat Toledo

Wto, 22.06.2004, 10:13

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) AutoGaleria

Wto, 22.06.2004, 10:16

Samochód bardzo ładny, szkoda tylko, że to nie samodzielna konsrukcja seata.

Wto, 22.06.2004, 10:19

Najładniejszy i najlepszy z całej rodziny "golfowatych" IV generacji wraz z Leonem.

Wto, 22.06.2004, 11:04

Dla mnie troche niekształtny.

Wto, 22.06.2004, 13:34

eF napisał(a):Dla mnie troche nieksztaĹ‚tny.

Oj se grabisz :twisted:
Najlepszejszy Seat w Historii razem z Leonem.

Wto, 22.06.2004, 13:40

Toledo to jedno z najładniejszych aut grupy VW (nie byłem chyba zbyt oryginalny w tej kwestii). :wink:

Wto, 22.06.2004, 14:39

Piękne auto w każdym calu :)

Wto, 22.06.2004, 16:26

Mój dyro nim jeżdzi więc oczywiście nie mogę się o nim pozytywnie wypowiadać :D :wink:

Wto, 22.06.2004, 17:03

SS --> Super Seat 8)

Wto, 22.06.2004, 17:45

Fajne, eleganckie i "zrĂłwnowaĹĽone" autko... ale przez to troche nudne...

Śro, 23.06.2004, 3:51

Moje zdanie to już chyba wszyscy znają, więc powiem tylko, że to auto mnie kręci :D.
A eF to się chyba nie zna na autach :?. Takie rzeczy pisać o Toledo/Leonie, wstyd Filip, wstyd...:lol:

Śro, 23.06.2004, 6:10

Mi siÄ™ autko to podoba,
Tylko tyłu mi jest szkoda,
konstruktorzy go spi***** (tył).
Bo siÄ™ trochÄ™ pogubili:)

Ja bym stawiał na Leona,
Bo Toledo trochÄ™ szkoda,

Śro, 23.06.2004, 6:13

Widać że hip-hop'owiec :lol:

t.m.

Śro, 23.06.2004, 6:19

MoĹĽe poeta :lol:

Śro, 23.06.2004, 8:52

Nie rozumiem, jak sie można czepiać Toledo lub Leona :evil:

Śro, 23.06.2004, 12:49

Yoł yoł ziomal z naszego składu :D :lol:

Śro, 23.06.2004, 16:10

Nierozumiem ludzie, ktĂłrzy siÄ™ go czepiajÄ…,
bo zapewne we łbach popier**lone mają,
te autko jest zaczepiste nawet tył,
a ja na miejscu Filipa już bym się zmył.

:lol: nie będę gorszy :P ;)

Śro, 23.06.2004, 16:16

Yoł Yoł kolejny rapujący ziomal z ekpiy SŚ Polska :P :D

Śro, 23.06.2004, 16:46

Ej ej ziomek, sprawdĹş to...
Ej ty kiedy tak freestyl'ujesz
Tylko forumowiczĂłw w uszy kujesz
Ej klaszcz, Toldedo wieszzzz, niezła fura
kto tak nie mysli niech sobie ... ogĂłra
"Chcesz coś mówić, to mów, mistrz powrócił ma sie zdrów"

;) "to dołącze i chyba na tym skończe"

dobra zip sqad konczymy rymowanie,
bo zaraz kaĹĽdy dostanie po kranie
:lol: :lol: :lol:

Śro, 23.06.2004, 16:54

Ice czy ta twĂłj rym to nie Toledo Klaszcz (Tedunio klaszcz original version :P )
Wyślij odpowiedź