Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wto, 22.06.2004, 14:22
Typowy "japończyk" - bardzo stonowana stylistyka ale cała masa innych zalet (z niezawodnością na czele).
Wto, 22.06.2004, 14:46
Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy
Wto, 22.06.2004, 16:10
Hm, jakby się bliżej przyjrzeć to widać w niej zalązki szóstki...
Wto, 22.06.2004, 17:13
Nijaka ale przez to fajna
Wto, 22.06.2004, 17:46
Ujdzie w tłoku, nic nowego, ale tył kombi jest okropny
Wto, 22.06.2004, 18:31
Dj Boowzy napisał(a):Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P
Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkańcem ???
t.m.
Wto, 22.06.2004, 18:37
Tomasz napisał(a):Dj Boowzy napisał(a):Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy

Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkańcem ???
t.m.
Dj znowu zapomniał Bilobil łyknąć.
Wto, 22.06.2004, 19:59
Temu nie łyknął, bo zapomniał.
Wto, 22.06.2004, 20:10
Spark^ napisał(a):Temu nie Ĺ‚yknÄ…Ĺ‚
Komu nie łyknął

BoĹĽ demoralizujecie mnie

łykają tu
Wto, 22.06.2004, 20:11
Bilobilu nie zażywa, trawke jara... co za gościu...
Wto, 22.06.2004, 20:40
Oczywiście bez zrozumienia :p chodziło mi o to że jest nudny jak amerykaśkie samochody :p nie pamiętacie jak po niektórych jechaliśmy że są nudne to i tak mi się przyjeło amerykańskie znaczy nudne ale nei zawsze

i tak nic nie zrozumiecie z jezyka maestro
Śro, 23.06.2004, 5:48
Dj Boowzy napisał(a):OczywiĹ›cie bez zrozumienia :p chodziĹ‚o mi o to ĹĽe jest nudny jak amerykaĹ›kie samochody :p
To trzeba było tak właśnie napisać! :P ehh...
t.m.
Śro, 23.06.2004, 7:19
Ja jakoĹ›
DJ-a zrozumiałem. Chyba pierwszy raz w życiu
Śro, 23.06.2004, 12:55
Język maestra jest inny więc co niektórzy go nie rozumią ale Ci co rozumują mają ...szczęście
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.