Switch to full style
Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wyślij odpowiedź

Mazda 626

Wto, 22.06.2004, 9:44

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

626 Wagon

Image Image

(C) AutoCentrum

Wto, 22.06.2004, 14:22

Typowy "japończyk" - bardzo stonowana stylistyka ale cała masa innych zalet (z niezawodnością na czele).

Wto, 22.06.2004, 14:46

Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P

Wto, 22.06.2004, 16:10

Hm, jakby się bliżej przyjrzeć to widać w niej zalązki szóstki...

Wto, 22.06.2004, 17:13

Nijaka ale przez to fajna :D

Wto, 22.06.2004, 17:46

Ujdzie w tłoku, nic nowego, ale tył kombi jest okropny :?

Wto, 22.06.2004, 18:31

Dj Boowzy napisał(a):Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P

Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkańcem ???

t.m.

Wto, 22.06.2004, 18:37

Tomasz napisał(a):
Dj Boowzy napisał(a):Typowy "amerykaniec" czytaj nudnyyy :P

Hmm... Mazda 626 jest dla Ciebie typowym ameryjkańcem ???

t.m.


Dj znowu zapomniał Bilobil łyknąć. :wink: :lol: :lol: :lol:

Wto, 22.06.2004, 19:59

Temu nie łyknął, bo zapomniał.

Wto, 22.06.2004, 20:10

Spark^ napisał(a):Temu nie Ĺ‚yknÄ…Ĺ‚

Komu nie łyknął :shock: Boż demoralizujecie mnie :shock: łykają tu :lol: :lol: :lol:

Wto, 22.06.2004, 20:11

Bilobilu nie zażywa, trawke jara... co za gościu...

Wto, 22.06.2004, 20:40

Oczywiście bez zrozumienia :p chodziło mi o to że jest nudny jak amerykaśkie samochody :p nie pamiętacie jak po niektórych jechaliśmy że są nudne to i tak mi się przyjeło amerykańskie znaczy nudne ale nei zawsze :P i tak nic nie zrozumiecie z jezyka maestro :P

Wto, 22.06.2004, 20:46

Eh... ciężki dowcip... trzeba zaskoczyć :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ja tam załapałem za pierwszym razem :mrgreen: 8)

Śro, 23.06.2004, 5:48

Dj Boowzy napisał(a):OczywiĹ›cie bez zrozumienia :p chodziĹ‚o mi o to ĹĽe jest nudny jak amerykaĹ›kie samochody :p

To trzeba było tak właśnie napisać! :P ehh...

t.m.

Śro, 23.06.2004, 7:19

Ja jakoś DJ-a zrozumiałem. Chyba pierwszy raz w życiu :twisted:

Śro, 23.06.2004, 12:55

Język maestra jest inny więc co niektórzy go nie rozumią ale Ci co rozumują mają ...szczęście :P
Wyślij odpowiedź