Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wto, 22.06.2004, 10:53
Mój kuzyn ma taką. Wnętrze wygląda jeszcze gorzej niż na fotach. Czarne, sprawiające wrażenie tandetnych plastiki.
Wto, 22.06.2004, 13:43
A co to? Kolejny szumny face-lifting? Nie widzę różnicy a auto podoba mi się średnio, jest mocno "nijakie".
Wto, 22.06.2004, 13:44
Nie było żadnego liftimgu.
Wto, 22.06.2004, 13:45
W takim wypadku: "Nie widzę różnicy a auto podoba mi się średnio, jest mocno "nijakie".
Wto, 22.06.2004, 14:38
No widze je coraz cześciej na drogach więc się chyba ludziom podoba .
Wto, 22.06.2004, 15:09
Aaaa, to fakt. Sporo ich jeĹşdzi po drogach. Stylistycznie nie jest zbyt ciekawe ale ma mnĂłstwo innych zalet, to przecieĹĽ Honda.
Wto, 22.06.2004, 16:00
Strasznie nijakie toto, podjeĹĽdĹĽa mi trochÄ™ pod kw

, ale, choc nie wiem dlaczego, bardzo popularne.
Wto, 22.06.2004, 16:59
A mi siÄ™ podoba
Wto, 22.06.2004, 17:45
Co wy chcecie? Bardzo fajna furka, nie wiem o co wam chodzi
Wto, 22.06.2004, 18:45
Mnie też zaskoczyła jego popularność... ja bym nie kupił, wolę konkurencję (np Nissan X-Trail czy cuś...).
t.m.
Wto, 22.06.2004, 20:10
Tomasz napisał(a):Mnie teĹĽ zaskoczyĹ‚a jego popularność... ja bym nie kupiĹ‚, wolÄ™ konkurencjÄ™ (np Nissan X-Trail czy cuĹ›...).
... albo RAV4
Wto, 22.06.2004, 20:43
Kiedyś wybrałem Nissana a nie Toyote czy też Honde ale po teście w AŚ zobaczyłem że Nissan jest w wielu rzecach gorsza i wole toyote RAV 4
Śro, 23.06.2004, 8:45
... ale bardziej rasowo wyglÄ…da...
Śro, 23.06.2004, 9:38
A ja bym wybrał Mitsu Outlandera.
Śro, 23.06.2004, 10:07
Najlepsze właściwości terenowe (o ile o takich można mówić w przypadku tych aut) ma Toyota RAV4.
Śro, 23.06.2004, 12:39
lordzofmafia napisał(a):Najlepsze wĹ‚aĹ›ciwoĹ›ci terenowe (o ile o takich moĹĽna mĂłwić w przypadku tych aut) ma Toyota RAV4.
I dlatego bym ją wybrał .
Śro, 23.06.2004, 20:47
Takie auto 99% osób nie kupuje dla właściwości terenowych
Śro, 23.06.2004, 20:50
...A ja jakbym miał na nie kase, to bym kupił coś fajniejszego. Ehh, ale dla niektórych tylko rozmiar ma znaczenie
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.