Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wto, 22.06.2004, 9:34
Umarł król, a nowy jest słaby.
Wto, 22.06.2004, 10:25
To juĹĽ nie chamer...
Wto, 22.06.2004, 13:53
Dokładnie, Guerrillero. To już nie Hummer tylko jakaś tandetna podróbka
Wto, 22.06.2004, 14:36
Ten samochód jest dla amerykańskich raperów... H1 to prawdziwa legenda a to to podróba na nasze czasy .
Wto, 22.06.2004, 16:38
Teraz jeśli chcesz mieć prawdziwą nowa terenówkę, to masz jakieś 3 możliwości. Reszta to właśnie takie podróbki...
Jak dla mnie nie przyjmie sie na ameryckim rynku bo ma małą pakę, a oni tam nie lubią małuch rzeczy
Wto, 22.06.2004, 17:02
Fajny, ale to juz nie to samo
Wto, 22.06.2004, 18:43
jedyne co mnie zatrzymało na tych zdjeciach to 2 roweki
Wto, 22.06.2004, 20:08
I tak nie przepadałem za Hummerem.
Wto, 22.06.2004, 20:45
A czy te rowery nie majÄ… napisane na ramie Hummer ?
Wto, 22.06.2004, 21:11
Dj Boowzy napisał(a):A czy te rowery nie majÄ… napisane na ramie Hummer ?

Jak dali bęc mają.
Śro, 23.06.2004, 21:34
Jedynie ciekawa konstrukcja ramy w tych rowerkach pewno
Śro, 23.06.2004, 21:38
Rzeczywiście!

A o czym my tu rozmawialiśmy? Aaaaa, o H2?[zieew]
Śro, 23.06.2004, 23:01
Witam jestem przybyszem przybyłem z aG.
Mi sie ten hummer podoba nawet bardzo ale jadnak brakuje czegoĹ›
z jedynki.
Czw, 24.06.2004, 10:30
Reanimator napisał(a):Witam jestem przybyszem przybyĹ‚em z aG.
Mi sie ten hummer podoba nawet bardzo ale jadnak brakuje czegoĹ›
z jedynki.
No to moĹĽe zostaniesz tutaj z nami
Czw, 24.06.2004, 10:46
no juĹĽ jestem z wami
Czw, 24.06.2004, 12:42
Reanimator napisał(a):no juĹĽ jestem z wami
To miło
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.