Wszelkie samochody, których produkcja już się zakończyła, a swoją popularnością bądź wiekiem, nie podchodzą pod Young & Oldtimery
Wto, 25.05.2004, 15:28
Japoński Clic?
Wto, 25.05.2004, 15:35
Mi by styknÄ…Ĺ‚

trza mieć prawko na to

gdzieś wydziałem to pierwsze zdjęcie już ale za cholere nie wiem gdzie :p
Wto, 25.05.2004, 16:21
Wczoraj w "Faktach" na TVN toto pokazali. Pali 3l/100 km.
Wto, 25.05.2004, 16:22
Pisałem o nim newsa,powinien sie ukazac lada moment na aG-mam nadzieje...
Wto, 25.05.2004, 17:29
Wybaczcie mojÄ… dezaprobate, ale hahahaahahaha...ciekawe jakie koszta
Wto, 25.05.2004, 19:23
eF napisał(a):powinien sie ukazac lada moment na aG-mam nadzieje... :twisted: :wink:
Hahahaha... dla niektórych osób pojęcie "lada moment" ma paradoksalnie inne znaczenie ;))))) Nie liczyłbym na to :P
t.m.
Wto, 25.05.2004, 19:32
Był opisywany w serwisie SŚ. Mam jeszcze fotki.
Czw, 27.05.2004, 19:02
ochydny
Czw, 27.05.2004, 19:07
sympatyczny
Czw, 27.05.2004, 20:09
Trzy razy sie powstrzymywalem ale nie wytrzymałem. BBBBBBBBBBBBBBBBłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Czw, 27.05.2004, 20:12
Milusi

A pamiętacie Th!nk City albo Micro 500 w tym malcu 5 osób się mieściło podobno
Wto, 22.06.2004, 10:55
Co beznadziejne wnętrze.
Wto, 22.06.2004, 13:32
Jacub napisał(a):Co beznadziejne wnÄ™trze.
Tylko tyle

Dla mnie to totalne dno.
Wto, 22.06.2004, 13:33
FUUUUUJJJJJJJ! Nie może nawet stanąć koło Smarta!
Wto, 22.06.2004, 14:40
Za to jaki promień skrętu 3,5 metra !!!
Wto, 22.06.2004, 16:22
Ble... ja bym w to nie wsiadł... z resztą nie jestem pewny, czy bym się zmieścił
Wto, 22.06.2004, 17:00
Straszny syf, tylko japońce moga nim jeździć tymi swoimi wąskimi uliczkami
Wto, 22.06.2004, 17:41
FUJ

Wole malca
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.